1:5
4:2
- : -

FbC Hradec Králové - FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 6:9
20. Vítek Ryba, 35. Vítek Ryba, 45. Prokop Hanzlík, 51. Filip Rathouský, 56. Vítek Ryba, 56. Prokop Hanzlík - 8. Michal Malec, 10. Michal Malec, 26. Adam Klusoň, 30. Michal Malec, 38. Michal Malec, 38. Jakub Vařecha, 39. Matyáš Gryc, 43. Jakub Vařecha, 60. Jakub Vařecha; rozhodčí: Miroslav Vejvoda - Kateřina Kulhavá; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; diváků: 72; zásahy brankářů: Michal Malý 9, Erik Zoubek 5 - Matěj Buršík 15; po třetinách: 1:2, 1:5, 4:2;
Komentář domácích Heger David (Trenér):
Dnes za naší strany první dvě třetiny prochrápané. Nelze hrát utkání pouze dvacet minut. Ale na druhou stranu další zkušenost pro náš mladý tým. Děkuju týmu za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 8:6
60:00
59:52
Vyloučen hráč #47 Tomáš Zeisel družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za sekání.
59:45
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha bez asistence (6:9).
55:37
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #98 Prokop Hanzlík bez asistence (6:8).
55:37
Brejcha vypressoval balonek, který skákal k Buršíkovi, ten se pokusil krakenem chytit, ale hanzlík ho překvapil zametením balonku pod jeho tělo.
55:04
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba, asistoval #99 Ondřej Binar (5:8).
55:04
Ryba vymetl od mantinelu pavučinky ve vzdálenější šibenici.
50:58
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #42 Filip Rathouský, asistoval #89 Jakub Wolf (4:8).
50:58
Wolfík našel skvělý náběh Rathouského na velké brankoviště a ten z velké blízkosti nezaváhal.
49:15
Hradec má teď větší množství šancí, ale ne a ne vstřelit gól.
47:05
Opět velká šance Hradce, ale Buršík skvělým přesunem vykryl střelu z první.
45:50
Szturc vybojoval balonek na půlce, Hradec s etak dostal do situace 3 na 1, Szturc to zkusil sám, ale netrefil Buršíkovu svatyni.
44:07
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #98 Prokop Hanzlík, asistoval #95 Matěj Kremeník (3:8).
44:07
Kremeník našel z poza kasy Hanzlíka na brankovišti a ten prolomil hradeckou střeleckou smůlu.
42:34
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #16 Jáchym Eliáš (2:8).
39:53
Hattrick i s přispěním brankové konstrukce ubránil přesilovku domácích a ještě zvládl vstřelit branku.
38:45
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #71 Matyáš Gryc, asistoval #67 Adam Klusoň (2:7).
38:14
Vyloučen hráč #31 Michal Malec družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:21
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #71 Matyáš Gryc (2:6).
37:21
Slepené branky Hattricku, nejprve samostatný únik Malce a následně střela z první ze strany od Vařechy
37:01
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #31 Michal Malec, asistoval #71 Matyáš Gryc (2:5).
34:35
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba, asistoval #13 Elliot Festa (2:4).
34:35
Vítek Ryba Natáhl od půlky, a s přispěním clony od Binara zahrál Buršíkovi na housle.
29:57
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #31 Michal Malec, asistoval #16 Jáchym Eliáš (1:4).
29:57
Malec kompletuje hattrick střelou na bližší tyč skrz blok.
29:35
Hanzlík rozezvonil horní tyč Buršíkovy branky.
28:45
Buršík teď famozně vytáhl Rybovu střelu do bližší šibenice.
25:54
Breněský hráč neodhadl šířku hřiště a navštívil hradeckou střídačku, hradečtí mu pomohli se opět zorientovat.
25:09
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #67 Adam Klusoň, asistoval #15 Jakub Vařecha (1:3).
24:20
Hradec zatím skvěle brání přesilovku hostů, většinu z ní ukrojili na soupeřově polovině.
23:10
Vyloučen hráč #13 Elliot Festa družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za sekání.
22:49
Binar si udělal ze tří borců z Hattricku slušnej turniket, bohužel jeho následná střela skončila jen na spojnici.
20:45
Kremeníkova střela od půlky udělala Buršíkovi asi víc starostí nž si představoval.
19:36
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #82 Vítek Ryba, asistoval #89 Jakub Wolf (1:2).
19:36
Skvěle sehraná standartní situace domácích, na jejím konci byl Ryba a vyřešil to střelou na bližší.
17:11
Hradečtí si dnes nerozumí s balonkem, v každé slibné příležitosti jim balon sjede.
13:53
Hattrick teď náramě sehrál situaci 3 na 2 ale na konci útočník brna mířil vedle.
09:54
09:54
Eliaš našel průnikovkou na střed Malce a ten se z výtoče na zadní kládu nechytatelně prostřelil Malého.
09:01
Hanzlík na půlce výborně vypresoval balonek, z následné situace 2 na 0 Brejcha trestuhodně spálil jedinečnou možnost.
07:07
07:07
Gryc našel po odrazu z poza brány volného Malce a ten se bezprostřední blízkosti nemýlil.
06:27
I Malý nechtěl zůstat pozadu a vytasil se nelehkým zákrokem proti střele z první.
05:51
Teď konečně zajímavá pasáž hry nahoru, dolů, větší šance měli domácí, ale zatím je Buršík pozorný.
04:31
Domácí se snaží tvořit, Brno čeká na chyby, což je vzhledem k jejich počtu hráčů do pole očekávané.
03:23
Není moc co zapisovat, hráči obou mužstev toho zatím nic moc nepředvedli.
00:01
Buly pro hosty, Wolf si na něm počínal nedovoleně.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Miroslav Vejvoda a Kateřina Kulhavá.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno U19:
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové : brankář: Michal Malý; hráči v poli: Filip Rathouský, Elliot Festa, Vítek Ryba, Ondřej Binar, Jakub Wolf
00:00
Vítejte u sledování dnešního online přenosu z 9. kola 1. ligy juniorů skupiny B. Dnes nás čeká souboj o příčky v půlce tabulky mezi Hattrickem Brno a domácím FbC Hradec Králové.