1:2
3:4
- : -

SK Meťák České Budějovice - Florbal Ústí 4:10
31. Filip Pírka, 48. Filip Pírka, 53. Tomáš Bezpalec, 60. Tomáš Bezpalec - 5. Štěpán Malý, 7. Marek Kadlec, 11. Theodor Huber, 11. Matěj Macák, 24. Matěj Hruštinec, 27. Matěj Macák, 51. Štěpán Malý, 56. Štěpán Malý, 56. Matěj Macák, 58. Jan Dobosz; rozhodčí: Vít Zápotočný - Štěpán Vyskočil; vyloučení: 0:3; využití: 2:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Daniel Švec 28 - Vojtěch Pražák 16; po třetinách: 0:4, 1:2, 3:4;
Komentář domácích Pírka Filip (Trenér):
První třetinu jsme vůbec nezvládli, ve druhé polovině zápasu se hra vyrovnala.
Ke konci zápasu soupeř slepenými goly rozhodl. Gratuluji soupeři k vítězství.
Komentář hostů Merta David (Trenér):
Dnes jsme odehráli výborně pouze první třetinu, pak jsme se nesmyslně přestali a hrát a mysleli si, že to půjde samo, ale jsme rádi, že bereme všechny body. Do zítřejšího zápasu  musíme změnit absolutně přístup a zejména hrát po celý zápas. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 9:15
60:00
59:44
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #47 Jan Tomaško (4:10).
57:29
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #63 Jan Dobosz, asistoval #92 Matěj Macák (3:10).
55:53
Timeout SK Meťák České Budějovice
55:53
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #92 Matěj Macák, asistoval #1 Vojtěch Pražák (3:9).
55:02
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #66 Štěpán Malý, asistoval #65 Matěj Hruštinec (3:8).
52:38
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #20 Tomáš Bezpalec, asistoval #93 Jan Duda (3:7).
51:24
Vyloučen hráč #15 Theodor Huber družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:21
47:23
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #83 Filip Pírka, asistoval #20 Tomáš Bezpalec (2:6).
45:30
Vyloučen hráč #9 Tomislav Matějka družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
42:14
Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil #63 Jan Dobosz.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:10
40:00
30:15
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #83 Filip Pírka bez asistence (1:6).
26:58
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #92 Matěj Macák, asistoval #63 Jan Dobosz (0:6).
26:03
23:03
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #65 Matěj Hruštinec, asistoval #93 Marek Kadlec (0:5).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 2:13
20:00
10:54
10:30
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #15 Theodor Huber, asistoval #66 Štěpán Malý (0:3).
06:16
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #93 Marek Kadlec, asistoval #65 Matěj Hruštinec (0:2).
04:35
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vít Zápotočný a Štěpán Vyskočil.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: hráči v poli: Jan Dobosz, Jan Samuel Polák, Matěj Macák, Tomislav Matějka, Lukáš Plechatý
00:00
Line-up domácích SK Meťák České Budějovice: brankář: Daniel Švec; hráči v poli: David Tomeš, Jan Duda, Štěpán Taubr, Nicolas Humpál, Martin Kořenský