1:1
1:3
1:0

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Kanonýři Kladno 5:4p
4. Matyáš Ostrý, 9. Matyáš Ostrý, 24. Matyáš Ostrý, 48. Jeroným Škvařil, 63. Ondřej Kos - 30. Josef Nový, 41. Jan Karel Matějka, 45. Matěj Čika, 47. Jan Karel Matějka; rozhodčí: Lukáš Ležák - Martin Ležák; vyloučení: 4:4 + Lukáš Spurný 4; využití: 0:1; diváků: 69; zásahy brankářů: Šimon Večeřák 22 - Jakub Janoušek 26; po třetinách: 2:0, 1:1, 1:3, 1:0;
Komentář domácích Bouška Adam (Asistent trenéra):
Kdyby celý zápas vypadal stejně jako první třetina, nebál bych se o přesvědčivou výhru. Bohužel druhá třetina vypadala díky množstvý vyloučení z naší strany nekoncentrovaně a nezvládli sme jí v hlavách. Díky soupeři za zápas.
Komentář hostů Novák Jan (Trenér):
Ztracené body, jeli jsme sem pro 3. Opět jsme začali hrát naší hru až od 35 minuty, od té doby jsme kontrolovali zápas, ale body jsme ztratili v době kdy jsme na zápas nebyli fokusovaný, i přesto jsme dneska meli vyhrát.
62:55
62:55
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #57 Ondřej Kos, asistoval #20 Matyáš Ostrý (5:4).
62:55
Stejná situace jako před chvílí se stala i na druhé straně, míček tentokrát do sítě doputoval a Gulls berou výhru za 2 body.
62:33
Přízemní nához na bránu a teč hostí do brány nepřistál, ale čo chyba'lo
61:35
Bouši se zlobí, Synek totiž zůstal ležet na zemi
60:00
60:00
Mitáš přestřeluje vedoucí gol na lopatě a Zicha neskutečným blokem zachránil gulls, takže o vítězi rozhodne prodloužení.
60:00
Střely ve 3. části: 11:10
60:00
57:44
Po dlouhověkém tichu se probouzejí místní fanoušci: Gullivers . . . , gullivers . . .
56:09
Oba trenéři hostí zároveň rozpažili ruce, asi by to foukli jinak.
47:02
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #46 Jeroným Škvařil, asistoval #37 Ondřej Valeš (4:4).
46:10
Kanonýři jsou na koni a překlápí cifry na svoji stranu.
46:09
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #52 Jan Karel Matějka bez asistence (3:4).
44:37
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika, asistoval #98 Šimon Procházka (3:3).
44:37
Valda smolně spadl a k míčku se dostal Čika, který stahovajdou srovnává skóre zápasu.
41:34
Kladno začíná napadat, ovšem proto je tu Wiky MůjKámen. Ten se z toho dostal, tak že přeběhl celé hřiště jednoruč.
40:31
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #52 Jan Karel Matějka, asistoval #81 Martin Čermák (3:2).
40:31
Nejdřív Bomba z mantinelu odražená od břevna, pak střela druhá, ta už si místo ve Večeřákově síti našla.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:10
40:00
38:50
Marrra Mity první střídání na hřišti a hnedka potrápil obranný systém Kladna.
35:55
Dloubáček hostí z rohu á la Tito nebyl daleko od toho, aby zapadl do brány.
35:10
Po bláznivé pasáži se hra na chvíli uklidnila, oba týmy se střídají v pobytu na balonku.
31:15
Přečíslení 3 na 1, Ostrý pálí slepýma, čtvrté gól nebude.
29:34
Vyloučen hráč #15 Matěj Čika družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za držení.
29:04
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #94 Josef Nový, asistoval #81 Martin Čermák (3:1).
28:40
Vyloučen hráč #76 Lukáš Spurný družstva Kanonýři Kladno na 2+2 minuty za hrubost.
28:40
Ošklivý náraz teď schytal Drga starší, díky pomoci fanoušků snad bude v pohodě.
28:25
Páni rozhodčí si rádi pískají a máme tady hru 4 na 3.
28:06
Vyloučen hráč #46 Jeroným Škvařil družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
27:16
Vyloučen hráč #38 Lukáš Boček družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za bránění ve hře.
27:03
Samostatný únik hostí, faraon Večeřák ale brání gulliverskou svatyni.
26:36
Vyloučen hráč #76 Lukáš Spurný družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:42
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #20 Matyáš Ostrý, asistoval #41 Jakub Drga (3:0).
23:42
No ale znovu se nám ukazuje ALPINOVEC JOIKOP, který dává hattrick!!! Neskutečně Mates
22:45
Kanonýři si v přiselivoce vytvořili několik příležitostí, zatím drží domácí gološ a branková konstrukce.
21:52
Vyloučen hráč #54 Jan Zouhar družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:6
20:00
17:44
Vyloučen hráč #76 Lukáš Spurný družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za opakované přestupky.
17:44
Vyloučen hráč #89 Karel Frýba družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
17:44
Hosté faulovali ve výhodě, a tak si gulls zahrají přésu 5 na 3.
13:16
Vyloučen hráč #7 Martin Malý družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
11:20
Večeřák ramenem vytěsnil jedovku Nového.
08:54
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #20 Matyáš Ostrý, asistoval #38 Lukáš Boček (2:0).
08:54
Krásná akce do prázdné kasy a Ostrý zase pálí ostrýma
06:20
Alpi vystihl rozehrávku hostí a zkusil to backhandem, bohužel pro něj to nevyšlo.
03:53
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Ležák a Martin Ležák.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Josef Nový, Ferdinand Tomášek, Dominik Horák, Dominik Prudil, Martin Čermák
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Šimon Večeřák; hráči v poli: Jeroným Škvařil, Martin Malý, Ondřej Kos, Ondřej Valeš, Patrik Synek
00:00
Dobrý večer všem florbalovým příznivcům, omlouváme se, ale utkání je z důvodů kolize utkání posunotu na 20:20.