2:2
- : -
FD Teplice

FBC Štíři Č. Budějovice - FD Teplice 10:4
1. Matyáš Sirotek, 4. Dominik Březina, 20. Vojtěch Prokop, 25. Vojtěch Fišer, 31. Matyáš Kouba, 33. Matyáš Kouba, 39. Vojtěch Fišer, 40. Jaroslav Studenovský, 49. Vojtěch Prokop, 54. Vojtěch Basík - 9. Lukáš Mucha, 23. Jan Veselý, 53. Lukáš Mucha, 57. Daniel Kocaj; rozhodčí: Kamil Vraspír - Tomáš Prokopius; vyloučení: 4:3; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Matěj Brabenec 14 - Vít Jablonský 26; po třetinách: 3:1, 5:1, 2:2;
Komentář domácích Kratochvíl Jiří (Vedoucí):
Dobrý vstup do utkání, potom 15 minut utrpení v 1. třetině. Ve druhé části holomajzna kvůli oslabení, pak jsme se trochu uklidnili a zápas zlomili ve svůj prospěch.
Komentář hostů Mühlfait Martin (Trenér):
Do zápasu jsme bohužel vstoupili bez důrazu, nasazení, prohrávali jsme osobní souboje. Bohužel jsme tento trend udrželi i v prostřední části. Třetí třetina už byla z naší strany daleko lepší, ale na zvrat už bylo pozdě. Díky soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 13:5
60:00
59:24
Nepříjemný souboj u mantinelu. Oba dva hráči končí na zemi.
59:00
Teplice se nevzdávají a zkouší hru bez golmana.
58:15
Timeout FD Teplice
58:15
Vyloučen hráč #17 Ondřej Rejcha družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
57:00
Hráči Teplic jsou efektivní.
56:57
Branku družstva FD Teplice vstřelil #7 Daniel Kocaj bez asistence (10:4).
56:50
Šance štírů nebyla proměněna.
56:00
Štíři mají kreativní styl hry.
53:45
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #58 Vojtěch Basík, asistoval #23 Matyáš Cuřín (10:3).
52:59
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #83 Bilguun Ariunbuyan (9:3).
52:59
3. střela Teplic v této třetině končí gólem.
51:30
Tvrdý souboj u mantinelu. Hráč štírů končí na zemi.
50:41
Teplický obránce zblokoval střelu od hráče štírů.
49:20
Střela Teplic škrtla tyč.
48:22
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #29 Vojtěch Prokop, asistoval #64 Jaroslav Studenovský (9:2).
39:33
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #64 Jaroslav Studenovský, asistoval #29 Vojtěch Prokop (8:2).
38:24
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Vojtěch Fišer, asistoval #60 Matyáš Cajthaml (7:2).
36:20
Hra je ve vysokém tempu.
35:20
Teplice jsou v útočné polovině a nedaří se jim proměnit šance.
33:30
Štíři tlačí soupeře.
32:17
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba, asistoval #92 Jáchym Peprný (6:2).
31:41
Vyloučen hráč #65 Tomáš Dofek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
30:45
Tvrdá hra Teplic.
30:30
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #79 Matyáš Kouba z trestného střílení (5:2).
29:37
Vyloučen hráč #73 Matyáš Drobný družstva FD Teplice na 2 minuty za hrubost.
29:37
Vyloučen hráč #7 Matyáš Křivský družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
29:02
Vyloučen hráč #65 Tomáš Dofek družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání.
26:50
Vyloučen hráč #58 Vojtěch Basík družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hra rukou.
26:45
Vynikající zákrok od Brabence
24:18
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Vojtěch Fišer, asistoval #58 Vojtěch Basík (4:2).
23:18
Vyloučen hráč #77 Samuel Olexa družstva FD Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
22:25
Branku družstva FD Teplice vstřelil #94 Jan Veselý, asistoval #4 Štěpán Hájek (3:2).
19:50
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #29 Vojtěch Prokop, asistoval #23 Matyáš Cuřín (3:1).
18:00
Míček byl odražen do pravého rohu utočné poloviny pro štíry a byla z toho velká šance pro štíry.
08:26
04:20
Štíři mají více šancí ke střele.
03:03
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #27 Dominik Březina bez asistence (2:0).
00:47
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #22 Matyáš Sirotek, asistoval #60 Matyáš Cajthaml (1:0).
00:01
První buly vyhrali štíři.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Vraspír a Tomáš Prokopius.
00:00
00:00
Line-up hostů FD Teplice: brankář: Vít Jablonský; hráči v poli: Vojtěch Bratschaedl, Tobiáš Tychler, Samuel Olexa, Lukáš Mucha, Bilguun Ariunbuyan
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Matěj Brabenec; hráči v poli: Matyáš Sirotek, Tomáš Dofek, Samuel Starčevský, Vojtěch Fišer, Matyáš Cajthaml