2:1
2:1
- : -

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FbK Orlicko-Třebovsko A 6:4
13. František Skořupa, 14. František Skořupa, 17. Jakub Tomášek, 22. Sebastien Mikulec, 32. František Skořupa, 36. František Skořupa - 7. Matyáš Kvapil, 11. Daniel Viščák, 23. Jakub Dušek, 39. Matyáš Kvapil; rozhodčí: Martin Halousek - Lukáš Drahný; vyloučení: 4:2; využití: 2:1; diváků: 55; zásahy brankářů: Adam Procházka 16 - Štěpán Rozlívka 8, Dominik Šlesinger 3; po třetinách: 2:2, 2:1, 2:1;
45:00
Střely ve 3. části: 6:5
45:00
42:05
Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
42:05
Vyloučen hráč #12 Sebastien Mikulec družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
38:46
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #28 Matyáš Kvapil, asistoval #9 Jakub Dušek (6:4).
35:20
Nový brankář OT Dominik Šlesinger se tak hodně tešil do brány, až si z toho zapomněl vestu a musel si ji nasazovat za hry, naštěstí na něj žádná střela neletěla.
35:19
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #48 František Skořupa, asistoval #31 Lukáš Holek (6:3).
35:19
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Dominik Šlesinger družstva FbK Orlicko-Třebovsko A
31:54
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #48 František Skořupa, asistoval #8 Jakub Kocián (5:3).
30:34
Vyloučen hráč #25 Jakub Šmíd družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 2:6
30:00
22:48
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #9 Jakub Dušek, asistoval #25 Jakub Šmíd (4:3).
22:48
Lukáš Holek se nestihl na trestné ani ohřát a hned se mohl vrátit. Dvojice Jakubů (Dušek a Šmíd) proměňují přesilovku během patnácti sekund.
22:33
Vyloučen hráč #31 Lukáš Holek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost.
21:15
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko A
21:15
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #12 Sebastien Mikulec, asistoval #31 Lukáš Holek (4:2).
16:18
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #25 Jakub Tomášek, asistoval #71 Lukáš Jež (3:2).
16:18
Ostrava se poprvé dostává do vedení a to při vlastním oslabení.
15:14
Vyloučen hráč #53 Daniel Válek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
Střely v 1. části: 9:9
15:00
13:34
12:34
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #48 František Skořupa, asistoval #12 Sebastien Mikulec (1:2).
12:01
Vyloučen hráč #50 Adam Borovička družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za vysoká florbalka.
11:18
Vyloučen hráč #88 Filip Kuneš družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
10:28
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #60 Daniel Viščák, asistoval #21 Jonáš Ludvíček (0:2).
10:28
Daniel Viščák krásnou otočkou zvyšuje na 0:2
06:13
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #28 Matyáš Kvapil, asistoval #50 Adam Borovička (0:1).