1:3
2:2
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko A - Torpedo Havířov 4:7
8. Jakub Šmíd, 22. Tomáš Vaňous, 40. Jakub Dušek, 43. Jakub Dušek - 12. Vojtěch Mrowiec, 13. Vojtěch Mrowiec, 16. Vojtěch Mrowiec, 20. Jan Kocurek, 23. Vojtěch Mrowiec, 31. Matyáš Pawlas, 45. Matěj Pezda; rozhodčí: Martin Halousek - Lukáš Drahný; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Dominik Šlesinger 14 - Vojtěch Kolkop 29; po třetinách: 1:2, 1:3, 2:2;
45:00
Střely ve 3. části: 14:4
45:00
44:02
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #19 Matěj Pezda, asistoval #73 Vojtěch Mrowiec (4:7).
42:07
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #9 Jakub Dušek, asistoval #6 Jakub Hlaváček (4:6).
41:27
Vyloučen hráč #73 Vojtěch Mrowiec družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
39:30
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #9 Jakub Dušek, asistoval #77 Tomáš Vaňous (3:6).
38:27
Domácím se nedaří prostřelit gólmana Havířova.
35:06
Timeout FbK Orlicko-Třebovsko A
30:30
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #33 Matyáš Pawlas, asistoval #43 Dominik Ryška (2:6).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 13:10
30:00
22:26
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #73 Vojtěch Mrowiec, asistoval #33 Matyáš Pawlas (2:5).
21:54
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #77 Tomáš Vaňous, asistoval #50 Adam Borovička (2:4).
19:11
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #15 Jan Kocurek, asistoval #14 Ondřej Martinček (1:4).
17:22
Krásné fair-play gesto od Tomáše Vaňouse.
15:28
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #73 Vojtěch Mrowiec, asistoval #19 Matěj Pezda (1:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:6
15:00
12:39
11:20
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #73 Vojtěch Mrowiec z trestného střílení (1:1).
11:20
Sporný moment rozhodčí vyhodnotili jako nájezd což se nelíbilo domácím trenérům.
07:20
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #25 Jakub Šmíd, asistoval #28 Matyáš Kvapil (1:0).