2:1
0:0
FBC Liberec

FBC Liberec - Tatran Střešovice 5:4pn
34. Karolína Klubalová, 37. Karolína Klubalová, 44. Kateřina Jirsová, 58. Petra Škodová, N Lucie Cidlinská - 5. Bára Matějková, 9. Pavlína Soukupová, 11. Karolína Bláhová, 57. Nikola Pieczonková; rozhodčí: Marek Pohunek - Vojtěch Beránek; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Aneta Fryčová 32 - Veronika Novotná 26; po třetinách: 0:3, 2:0, 2:1, 0:0;
Komentář domácích Navrátil Ondřej (Trenér):
Dnes super utkání, zápas, na který jsme se dlouho těšili. V úplně jiném tempu, než včera. Bohužel nám utekla nám první třetina. Jsem velice hrdý, jak jsme se vrátili do zápasu. Škoda, že takové zápasy nemáme pravidelně. Děkujeme soupeřkám za zápas a přejime jim hodně štěstí dále.
Komentář hostů Michálek Marek (Trenér):
Výborné utkání s jednou jedinou černou kaňkou a tou rozhodne není prohra. Doufam, že si holky z dneska odejdou silnejsi hlavne po psychické stránce a opět je to posune jako lidi, protože vše ostatní je a bude jen zábava a ta by to dneska v podstatě byla. Gratuluji soupeři k výhře. My pokračujeme v naší práci a cestě, která je podle nás správná.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice hráč #14 Barbora Lovíšková , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #75 Kateřina Jirsová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice hráč #11 Karolína Stůjová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #74 Lucie Cidlinská a vstřelil rozhodující gól (5:4).

Nájezd na branku provedl z družstva Tatran Střešovice hráč #24 Sofie Gocová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Liberec hráč #18 Karolína Klubalová a vstřelil gól.
57:53
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #17 Petra Škodová, asistoval #6 Markéta Šorfová (4:4).
56:09
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #98 Nikola Pieczonková, asistoval #37 Karolína Bláhová (3:4).
53:17
Vyloučen hráč #77 Adéla Bořilová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
50:36
Timeout Tatran Střešovice
43:35
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #75 Kateřina Jirsová bez asistence (3:3).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:12
40:00
36:12
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #18 Karolína Klubalová, asistoval #17 Petra Škodová (2:3).
33:56
33:47
Vyloučen hráč #11 Karolína Stůjová družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:03
Vyloučen hráč #17 Bára Matějková družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
15:51
Vyloučen hráč #25 Tereza Holcová družstva FBC Liberec na 2 minuty za hrubost.