2:0
2:1
- : -

Florbalová akademie MB - SK Meťák České Budějovice 5:1
9. Michaela Bauerová, 25. Bára Klikarová, 26. Kateřina Skřivánková, 42. Michaela Bauerová, 53. Barbora Pelcová - 54. Anežka Macháčková; rozhodčí: Albert Roučka - Matěj Šturma; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Klára Šimonová 28, Adéla Trnková 7 - Eliška Bártová 19; po třetinách: 1:0, 2:0, 2:1;
Komentář domácích Hlušička Martin (Trenér):
V dnešním zápase se konečně z naší strany dostavilo týmové pojetí hry a to bylo asi v dnešním zápase proti houževnatému soupeři rozhodující. Soupeřkám děkuji za férovou a dynamickou hru a v neposlední řadě i za nevšední sportovní gesto, kdy se soupeřky vzdaly výhody trestného střílení při sporně odpískaném zákroku. Přeji příjemnou cestu domu a budeme se těšit na další vzájemné utkání.
Komentář hostů Tibitanclová Eliška (Vedoucí):
Dneska se nám střelecky vůbec nedařilo. Měly jsme spoustu šancí, které jsme neproměnily, což rozhodlo. Golmanka soupeře zachytala výborně. Soupeřům děkujeme za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 7:8
60:00
58:54
Nepřehledná situace před brankou domácích nakonec skončila v rohu hřiště.
56:20
Tempo hry se ke konci zápasu prudce zvyšuje, míček se přesouvá ze strany na stranu.
53:42
Branku družstva SK Meťák České Budějovice vstřelil #10 Anežka Macháčková, asistoval #98 Barbora Zimová (5:1).
53:42
Povedená souhra hostů končí v bráně domácích.
52:21
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #77 Barbora Pelcová, asistoval #62 Bára Klikarová (5:0).
52:21
Pelcová tvrdou střelou z první zvyšuje náskok domácích.
50:48
Domácí opět zvládají hru v oslabení.
49:15
Hosté opět kombinují při přesilové hře.
48:48
Vyloučen hráč #6 Adéla Francová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:06
Trestné střílení družstva SK Meťák České Budějovice neproměnil #34 Klára Jiříková.
47:06
Velice sportovní gesto v podání týmu hostů, když Jiříková při sporně nařízeném nájezdu odpálila míček do rohu hřiště.
46:00
Brankářka hostů vyráží prudkou střelu ze středu.
45:00
Domácí tlačí soupeře až do přerušení hry.
41:39
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Michaela Bauerová, asistoval #37 Tereza Šimečková (4:0).
41:39
Bauerová přesnou střelou k tyči kompletuje hattrick.
40:28
Únik Zimové, ta však přestřeluje bránu.
40:00
Střídání brankáře. Nový brankář #89 Adéla Trnková družstva Florbalová akademie MB
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 8:14
40:00
39:15
Brankářka hostů podržela svůj tým při nepřehledné situaci v brankovišti.
37:44
Domácí udrželi brankový rozdíl v dalším oslabení.
37:00
Další únik domácích v oslabení.
35:44
Vyloučen hráč #45 Michaela Bauerová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
34:00
Domácí v klidu kombinují.
31:55
Šimonová zachraňuje svůj tým po nepřesné přihrávce na střed.
30:00
Tempo hry se výrazně zvyšuje.
28:05
Hosté zvládají situaci dva na jednoho.
26:50
Šimonová skvělými zákroky drží svůj tým.
25:35
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #13 Kateřina Skřivánková, asistoval #45 Michaela Bauerová (3:0).
25:35
Domácí zvyšují svůj náskok rychlými góly.
24:39
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #62 Bára Klikarová, asistoval #77 Barbora Pelcová (2:0).
23:50
Šimonová vyráží další prudkou střelu.
23:00
Domácí úspěšně blokují střely hostů.
21:36
Střela Macháčkové ze středu letí nad branku domácích.
17:29
Vyloučen hráč #13 Kateřina Skřivánková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
16:52
Jiříková v úniku trefuje tyč.
15:00
Plchová střílí pouze do bloku.
13:18
Šimonová si připisuje další úspěšné zákroky.
11:57
Trestné střílení družstva Florbalová akademie MB neproměnil #45 Michaela Bauerová.
11:57
Bauerová zfaulovaná při úniku na bránu, avšak následný nájezd neproměnila.
10:30
Střela Halouskové pouze do připravené brankářky.
08:52
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #45 Michaela Bauerová, asistoval #13 Kateřina Skřivánková (1:0).
08:52
Únik Bauerové končí první brankou dnešního utkání.
07:58
Šmionová likviduje další nebezpečnou střelu hostů.
06:14
Prudkou střelu Bauerové vyráží hostující brankářka mimo bránu.
04:22
Pelcová zastavuje přečíslení dva na jednoho.
03:30
Po nepřehledné situaci v brankovišti domáchích je stav stále vyrovnaný díky povedenému zákroku Šimonové.
02:20
První nebezpečnou šanci Budějovic dokázali domácí zblokovat.
02:00
Hra zatím probíha v poklidném tempu.
00:10
České Budějovice vyhrávají úvodní buly.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Albert Roučka a Matěj Šturma.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Meťák České Budějovice: hráči v poli: Klára Jiříková, Anežka Macháčková, Sabina Staňková, Anna Pražáková, Petra Skříšovská
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: hráči v poli: Adéla Plchová, Kamila Zikmundová, Bára Klikarová, Veronika Kolářová, Barbora Pelcová