0:1
2:0
- : -

FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B - TJ Centropen Dačice 3:2
12. Filip Rybnikár, 45. Matyáš Moller, 46. Jan Vaněk - 7. Radovan Kubek, 26. Petr Novotný; rozhodčí: Lukáš Tomášek - Adam Hofhansl; vyloučení: 4:1 + Petr Novotný 4; využití: 1:0; diváků: 12; zásahy brankářů: Ondřej Trhlík 16 - Lukáš Vacuška 15; po třetinách: 1:1, 0:1, 2:0;
Komentář domácích Kubinec Lukáš (Trenér):
Dneska jsme chtěli víc vyhrát, předvedli jsme týmový výkon. Zápas to pohledný nebyl, ale důležité jsou pro nás momentálně body a ty máme. Díky za zápas.
Komentář hostů Vacuška Lukáš (Trenér):
Tenhle ne příliš florbalově pohledný zápas byl hodně o morálce a klobouk dolů před klukama. Bojovali a nechali na hřišti opravdu vše. I v takovémto počtu jsme tady sahali po bodech, které nám nakonec těsně a možná i trochu smolně unikly. Ve třetí třetině, kde domácí překlopili utkání na svoji stranu, už nám bohužel došly síly a soupeř využil svoji značnou početní převahu. Díky všem klukům a Vendy za zápas, soupeři gratuluji k bodům a budeme se těšit na dovetu.
60:00
Střely ve 3. části: 5:2
60:00
59:53
Vyloučen hráč #6 Šimon Jonáš družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za blokování florbalky.
57:02
Timeout TJ Centropen Dačice
51:55
Vyloučen hráč #55 Petr Novotný družstva TJ Centropen Dačice na 2+2 minuty za sekání.
45:09
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #63 Jan Vaněk, asistoval #6 Šimon Jonáš (3:2).
44:12
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #65 Matyáš Moller, asistoval #62 Adam Petrák (2:2).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:7
40:00
35:39
Vyloučen hráč #32 David Rybnikár družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání.
29:50
26:02
Greyhounds mohli okamžitě odpovědět, ale obě dvě střely skončily mimo
25:38
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #55 Petr Novotný, asistoval #20 Radovan Kubek (1:2).
17:59
Domácí zahrozili v oslabení, Jonáš už dělal kličku brankáři hostů Vacuškovi, ten ale nohou zasáhl balonek a zakončení znemožnil
17:09
Vyloučen hráč #71 Vojtěch Porazil družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání.
16:03
Teď už zasahovat musel, ale s nepříjemnou střelou Přikryla, která mířila nad jeho rameno si Trhlík poradil
15:11
Domácí obraně utekl Novotný, nezamířil ale přesně, a tak Trhlík nemusel zasahovat
14:38
Vzápětí skvělým přesunem likviduje další šanci Greyhounds
14:23
Střelu Horáka z otočky Vacuška vyráží
11:26
Branku družstva FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B vstřelil #26 Filip Rybnikár, asistoval #67 Karel Eichler (1:1).
11:26
Eichler krásnou přihrávkou našel Rybnikára, který vyrovnává na 1:1
10:02
Vyloučen hráč #35 Oldřich Pecha družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za opakované přestupky.
08:18
Střelu Kubka pod břevno Trhlík vyráží nad branku
07:55
Přikryl střílí těsně vedle domácí branky
06:18
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #20 Radovan Kubek, asistoval #82 Tomáš Kubek (0:1).
06:18
Teď už se hosté dostávají do vedení po střele Kubka
05:18
Domácí se dostali do několika slibných pozic, zatím jim ale při střelách odskakuje balonek od hokejek
04:39
Další zákrok Trhlíka proti nebezpečné střele hostů
02:17
Dačice jsou v úvodu zápasu o něco aktivnější, Trhlík si připisuje první dva zákroky
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Tomášek a Adam Hofhansl.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Centropen Dačice:
00:00
Line-up domácích FBŠ Greyhounds SLAVIA Plzeň B: brankář: Ondřej Trhlík; hráči v poli: David Rybnikár, Šimon Jonáš, Jan Vaněk, Filip Rybnikár, Karel Eichler