1:1
4:2
- : -

1.FBC DDM Děčín IV - Florbal Ústí B 7:5
9. Jan Koštoval, 15. Adam Závěrka, 26. Adam Závěrka, 41. Marek Sochor, 56. Adam Betka, 58. Marek Sochor, 60. Michal Záruba - 4. Filip Kučaba, 10. Vladimír Štorek, 30. Hynek Nikolič, 41. Jiří Strnad, 58. Jakub Koník; rozhodčí: David Scholz - Lukáš Pekárek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Lukáš Topš 26 - Tomáš Hlava 13; po třetinách: 2:2, 1:1, 4:2;
Komentář domácích Miško Petr (Trenér):
Hráli jsme častěji na míčku a potřebovali jsme se více tlačit do střelby a předbrankového prostoru. Trpělivost a žádné velké výkyvy nám přinesli 3 body, které si tým zasloužení a snad nás nakopne do dalších zápasů.
Komentář hostů Grosse Jindřich (Vedoucí):
Jedním slovem OSTUDA. Domácí bojovali víc než my a díky tomu mají 3 body. Náš výkon špatenka. (Čau Martine) Chápu, že máme nosit 2 svetry, ale aby mi mrzly ruce na střídačce, to jsem za 20 let s florbalem nezažil.
60:00
Střely ve 3. části: 6:12
60:00
59:36
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #25 Michal Záruba bez asistence (7:5).
59:08
Ústí v šesti
58:39
Timeout Florbal Ústí B
57:44
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #69 Jakub Koník, asistoval #65 Pavel Zeman (6:5).
57:26
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #17 Adam Betka (6:4).
55:56
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #17 Adam Betka, asistoval #29 Marek Sochor (5:4).
40:59
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #99 Jiří Strnad, asistoval #14 Filip Kučaba (4:4).
40:43
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor bez asistence (4:3).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:7
40:00
34:01
Ústecký klasický úprk a 2na1 už asi tak po stopadésátédeváté!
32:34
Nikolič promách dnešní svojí největší tutovku. Z metru na Topše
31:03
Hlava se teď nenudí. Vyskočil a Vybíral to tam solej Hlava neHlava. Hlavis drží!
29:45
Koník spálil extra krutou tutovku
29:00
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #19 Jindřich Grosse (3:3).
29:00
Začíná se decentně přiostřovat
27:19
Hra je na Děčínské poměry poměrně rychlá. Na nic se nečeká, akce za akcí. Po delší době pro oko diváka vcelku zajímavý zápas
25:20
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #24 Adam Závěrka bez asistence (3:2).
18:27
Vyloučen hráč #28 Leoš Nergl družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
17:53
Vyloučen hráč #91 Zdeněk Vážný družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání.
15:00
Klasický Ústí. Děčín zamknut na vlastní polovině a Ústí hraje hru na obstřelovanou
14:06
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #24 Adam Závěrka, asistoval #22 Lukáš Topš (2:2).
11:56
Vyloučen hráč #31 Petr Vybíral družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání.
09:03
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #24 Vladimír Štorek, asistoval #19 Jindřich Grosse (1:2).
08:06
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #26 Jan Koštoval, asistoval #12 David Matza (1:1).
03:46
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Filip Kučaba, asistoval #65 Pavel Zeman (0:1).
01:37
Vyloučen hráč #17 Patrik Šredl družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
00:11
Vítáme vás na dalším čupr zápase! Dnes do Nového Boru přijel náš soused z Ústí nad Labem
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Scholz a Lukáš Pekárek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí B: brankář: Tomáš Hlava; hráči v poli: Jiří Strnad, Leoš Nergl, Vladimír Štorek, Jindřich Grosse, Hynek Nikolič