1:3
2:2
- : -

Fbc Strakonice - FBC ROKYCANY 7:5
2. Tomáš Mareš, 3. Lukáš Pluskal, 10. Tomáš Houska, 20. Jan Staněk, 28. Tomáš Houska, 45. Tomáš Houska, 51. Karel Šavrda - 26. Jakub Košař, 32. Lukáš Bendek, 34. Lukáš Bendek, 46. Václav Hajšman, 50. Jiří Levý; rozhodčí: Kamil Vraspír - Radek Chýna; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Jan Vaníček 30, Hynek Samec 2 - Lukáš Nesét 32; po třetinách: 4:0, 1:3, 2:2;
Komentář domácích Šavrda Karel (Trenér):
Dnes to bylo utkaní 2 zdecimovaných týmů. Děkujeme divákům, že bydrželi až do konce a sledovali tuto galashow. Ale důležité jsou 3 body a ty jsou v pořádku doma. Děkujeme soupeři a snad dorazí v pořádku domů přes zasněžené pláně. Teď nás čekají dva důležité zápasy, které je třeba urvat a pokud se to povede, tak bychom mohli na konci sezony být prostovlasí :D Strakonice Oléééééééééééé
Komentář hostů Štván Martin (Trenér):
Bohužel si soupeř v první třetině vytvořil náskok, který jsme nedokázali dotáhnout. Škoda, ve třetí třetině jsme měli dostatek šancí na ještě větší zdramatizování zápasu, ne-li na srovnání skóre. Gratulujeme soupeři k vítězství. Děkujeme fanouškům u onlinu.
60:00
Střely ve 3. části: 15:31
60:00
59:01
Timeout FBC ROKYCANY
57:39
Vyloučen hráč #32 Vojtěch Houska družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za sekání.
50:41
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #24 Karel Šavrda, asistoval #14 Jan Staněk (7:5).
49:05
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #64 Jiří Levý, asistoval #25 Martin Fiala (6:5).
45:19
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #56 Václav Hajšman, asistoval #10 Martin Štván (6:4).
44:51
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska bez asistence (6:3).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 12:5
40:00
33:04
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #4 Lukáš Bendek, asistoval #56 Václav Hajšman (5:3).
31:38
30:06
Střídání brankáře. Nový brankář #31 Hynek Samec družstva Fbc Strakonice
27:27
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska, asistoval #14 Jan Staněk (5:1).
25:54
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #22 Jakub Košař, asistoval #4 Lukáš Bendek (4:1).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:1
20:00
19:51
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #14 Jan Staněk, asistoval #38 Adam Přib (4:0).
09:24
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #9 Tomáš Houska bez asistence (3:0).
02:38
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #8 Lukáš Pluskal, asistoval #19 Jiří Křesák (2:0).
01:42
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #37 Tomáš Mareš, asistoval #14 Jan Staněk (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Vraspír a Radek Chýna.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ROKYCANY: brankář: Lukáš Nesét; hráči v poli: Jakub Košař, Jakub Nový, Martin Štván, Lukáš Bendek, Václav Hajšman