2:2
4:0
- : -

Bulldogs Brno - Kanonýři Kladno 7:3
3. Martin Ján Osuský, 21. Adam Zukal, 31. Martin Svatoň, 57. Lukáš Holásek, 57. Adam Vágner, 59. Matyáš Bohuslav Vidaillac, 60. Adam Zukal - 16. Ferdinand Tomášek, 28. Dominik Prudil, 37. Martin Čermák; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Martin Koudelka 18 - Jakub Janoušek 23; po třetinách: 1:1, 2:2, 4:0;
Komentář domácích Vybíral Miroslav (Trenér):
Pro nás dnes velmi těžké utkání, které jsme zvládli a z víkendu si odnášíme 6 bodů. Děkuji hráčům za dnešní výkon, soupeři za utkání a fanouškům za opět skvělou podporu! AVÉ BULLS :)
Komentář hostů Novák Jan (Trenér):
Dneska od nás výbroný výkon. Až na vstup do první a druhé třetiny nemám klukům co vytknout. Škoda, že zápas nerozhodli hráči na hřišti. Děkujeme za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 11:8
60:00
59:40
Kalousek nejdřív trestuhodně zahodil gólovku ped  prázdnou brankou, ale dostal se znovu k míčku a předložil ho Zukalovi, pro kterého už nebyl problém rozvlnit síť.
59:39
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #84 Adam Zukal, asistoval #75 Richard Kalousek (7:3).
58:38
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #10 Matyáš Bohuslav Vidaillac, asistoval #85 Lukáš Rada (6:3).
57:00
Hosté zkoušejí hru bez brankáře.
56:45
Buldoci střílí dvě rychlé branky a o osudu zápasu je tak nejspíše rozhodnuto.
56:44
Timeout Kanonýři Kladno
56:44
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #49 Adam Vágner, asistoval #75 Richard Kalousek (5:3).
56:11
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #79 Lukáš Holásek, asistoval #5 Petr Vaverčák (4:3).
55:04
Kalouskovu ránu vytáhl mimo prostor tří tyčí pozorný Janoušek.
54:12
Svozil od půlky těsně míjí Janouškovu klec.
53:12
Zukalova přízemní střela končí na mantinelu za brankou Janouška.
51:39
Střelu Mazáče musel vytáhnout Janoušek svojí helmou.
51:26
Prudilova střela zamířila ouze do boční síťky.
51:07
Vyrovnaná pasáž hry. Oba týmy chtějí rozhodnout ještě před koncem základní hrací doby.
50:02
Divácka kulisa je dnes jako vždy na Sportpointu skvělá.
49:43
Vaverčákova nabídka nedoputovala k adresátovi, kterým byl Hanzelka.
49:09
Hra se přelévá ze strany na stranu. Velmi atraktivní část zápasu.
48:26
Janoušek i Koudelka drží svoje týmy.
47:12
Vaverčák si obhodil dva bránící hráče Kladna a bekhendem zakončoval, ale pouze do hrudi Janouška.
46:54
Mazáč pomáhá Bulldogs svým ziskem a následným odpalem míčku do bezpečí.
46:10
Veselovský zblokoval střelu Tomáška.
45:38
Vyloučen hráč #68 Lukáš Oravec družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:23
Domácím fanouškům zatrnulo! Čermák naštěstí pro domácí orazítkoval jen brankovou konstrukci.
43:51
Veselovský ve velké šanci netrefuje míček.
42:56
Kladenští zatím velmi dobře drží míček a nepouští Buldoky k míčku.
41:48
Buldoci mají k dispozici přesilovou hru.
41:47
Vyloučen hráč #82 Dominik Horák družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za vysoká florbalka.
40:46
Po Vágnerově dorážce z voleje už se Buldoci radovali, ale předčastně. Rozhodčí viděl hru vysokou holí.
40:24
Tomáškova střela nenadělala Koudelkovy velké problémy.
38:03
Kalousek vybojoval míček v rohu a předložil ho Zukalovi. Janoušek se ovšem proti jeho střele vyznamenal fantastickým zákrokem.
36:01
Nový narýsoval krásnou přihrávku přes celé pásmo na Čermáka, pro kterého nebyl problém dostat míček za ležícího Koudelku.
36:00
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #81 Martin Čermák, asistoval #94 Josef Nový (3:3).
35:41
Hosté se pokouší o rozehru.
32:34
Svatoň tentokrát v dobré šanci míček ze vzduchu netrefil.
30:06
Zukal našel na ose hřiště Svatoně, který v voleje backhandem opět překlápí skóre na stranu Bulldogs.
30:05
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #61 Martin Svatoň, asistoval #84 Adam Zukal (3:2).
29:26
Vyloučen hráč #89 Karel Frýba družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
28:50
Bulldogs budou hrát přesilovku.
27:12
Prudil se prosazuje po stardartní situaci.
27:11
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #20 Dominik Prudil, asistoval #76 Lukáš Spurný (2:2).
25:55
Vaverčák vybojoval faul v útočném rohu hřiště.
23:38
Buldoci si jsou za dalším gólem.
20:23
Domácí na Kladno nastoupili ve vysokém tempu což se jim vyplácí, berou si vedení zpět.
17:15
Vyloučen hráč #79 Lukáš Holásek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za zvedání florbalky.
15:41
Kladno se prosazuje z první střely na bránu v utkání a je to tedy 1:1.
15:40
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #13 Ferdinand Tomášek, asistoval #94 Josef Nový (1:1).
13:38
Kladenští drží míček daleko od své brány.
12:49
Vyloučen hráč #13 Ferdinand Tomášek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za opakované přestupky.
12:37
Svatoň složen k zemi za bránou hostí.
11:48
Na střely je to momentálně 7:0 pro domácí, což výstižně popisuje dosavadní průběh hry.
09:36
Dobrý zákrok Janouška proti střele nad rameno v podání Hanzelky.
08:44
Následně také Vaverčák vrací míček.
08:08
Svozil sportovně vrací míček.
06:11
Hráči Kladna zatím bez střely na bránu,zatímco domácíuž měli několik brankových příležitostí.
04:21
Holáskova dalekonosná střela zblokována.
02:57
Výborný Jan Morávek našel před bránou volného Osuského, který otevírá skóre utkání.
02:56
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #13 Martin Ján Osuský, asistoval #69 Jan Morávek (1:0).
00:32
Po půl minutě hry se v dobré šanci objevil Kalousek, ale míček mu nesedl ideálně.
00:01
Úvodní buly pro Bulldogs.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Fuciman a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Jakub Janoušek; hráči v poli: Josef Nový, Ferdinand Tomášek, Dominik Prudil, Martin Čermák, Jan Karel Matějka
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Martin Koudelka; hráči v poli: Michal Veselovský, Filip Mazáč, Adam Zukal, Adam Vágner, Richard Kalousek