2:2
2:1
- : -

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Panthers Praha 5:6
2. Mikuláš Weinstein, 24. Marek Habler, 33. Patrik Synek, 48. Jeroným Škvařil, 58. Martin Malý - 7. David Zelinka, 15. David Zelinka, 17. Tomáš Kačer, 35. Marek Leiš, 37. Antonín Ježek, 49. David Zelinka; rozhodčí: Tomáš Fuciman - Pavel Urbánek; vyloučení: 3:2; využití: 1:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Šimon Večeřák 18 - Julius Šabler 21; po třetinách: 1:3, 2:2, 2:1;
Komentář domácích Menšík Jan (Asistent trenéra):
Od nás dnes výkon daleko od ideálu. Bojovali jsme sami se sebou a nemohli jsme se tak soustředit na samotný zápas. Poslední třetina už nás nezachránila, nesmíme se na to do budoucna spoléhat. Díky soupeři za utkání a fanouškům za podporu.
Komentář hostů:
Dnes velmi vyrovnané utkání se štastnějším koncem pro nás. Dnes super týmovej výkon a skvělá první lajna dnes jim to absolutně sedlo. Zdravíme Pavla Skazka do Prahy a už nám koukáš na záda :-)
60:00
Střely ve 3. části: 7:3
60:00
59:20
Teď to jsou nervy teda, Gulls na míčku tlačí jak jen můžou
57:50
Tak to je pravá rána kapitána a hlediště začíná pořádně vřít!!!
57:41
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #7 Martin Malý, asistoval #14 Adam Drga (5:6).
57:03
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
57:03
Vyloučen hráč #94 Marek Urban družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:06
Zicha neskutěčně vybojoval míček, při čemž se mě dotýkaly i mantinely. Podle sudích si počínal nedovoleně.
52:57
Ani na už nevím po kolikáté první lajna Gulls nedostala balón do pražské svatyně.
50:10
Mašát nachytal Zichu na backhandovou střelu, místo toho vyslal náhru na střed hřiště.
48:45
Tiki-Taka, Zelinka dává čtvrtý gól.
48:28
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #27 Antonín Ježek (4:6).
47:50
Krásná příhra od pana Kosa z rožku na Jeryho. Konečně to tam padlo hoši,
47:43
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #46 Jeroným Škvařil, asistoval #57 Ondřej Kos (4:5).
47:25
Kosík to ze standartky hodil na hotspot na Lukina Bločka. Julius ramenem vyráží
46:09
Tyč cinkla za zády Juliuse po střele Synka
45:10
Polzi mezi nohama soupeře na Zichu, ten kasu netrefuje.
39:50
Kosík sám na bránu, míček nastřelil do... golmana nebo břevna, to je to oč tu běží a fanouškům se výrok rozhodčího nelíbí
39:35
Alpinův pas na nobodyho. Doběhl si pro něj faulovaný Drga a gulls mají standartku.
38:30
Liči vybídlo Mitáše na hotspotu, branka nepadla. Poté ihned z trestné naskočil Jery, ten taky góla nedal.
37:06
Zvířecí kombinace Kačer - Ježek - Ježek, střela, gól. Jednoduše.
36:40
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #27 Antonín Ježek, asistoval #28 Vojtěch Ježek (3:5).
36:08
Vyloučen hráč #46 Jeroným Škvařil družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za blokování florbalky.
34:50
Vyloučen hráč #10 Patrik Synek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za zvedání florbalky.
34:20
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #57 Marek Leiš, asistoval #34 Tomáš Kačer (3:4).
32:38
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #10 Patrik Synek, asistoval #59 Matyáš Polzer (3:3).
32:10
Po kombinaci Škvařil - Mitáš - Jahoda poslední jmenovaný ze vzduchu míjí.
31:40
Ananas, teda vlastně Jahoda, zkusil svoje sniperské zkušenosti. No do pupku trefil gološa
28:31
Nikdo nic nevymyslel, tak to vzal Drogba mladší na sebe. Dobrá šlupa, ale do sítě nedošla.
26:54
Vyloučen hráč #10 Ryan Ian Rolan družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:58
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #44 Marek Habler, asistoval #34 Marek Mitáš (2:3).
23:50
Sprška zatím nezabírá, Panthers si to nahrávají, jak chtějí. Až teď to tam gulls spadlo.
20:01
Buly pro hosty.
20:00
20:00
Domácí asi v šatně pocítí sílu studené vody, snad jim to pomůže do druhé třetiny.
20:00
Střely v 1. části: 14:13
20:00
17:06
Panthers se rozjíždí a Gullíci zatím odpověď nenacházejí. Mezitím pražští fanoušci utvořily mexickou vlnu pouze v 7 lidech.
16:37
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #34 Tomáš Kačer, asistoval #27 Antonín Ježek (1:3).
16:13
Mango to dal na Zichyho, ten s otočky vystřelil a pak se svalil na zem jak hruška
14:35
Střela skoro po zemi se odrazila od boty bránícího hráče a přeskočila domácího golmana.
14:34
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka bez asistence (1:2).
12:46
Zase kombo Jahoda - Habler, chlapci si rozumí, už by to chtělo jen gólaso.
11:40
Hra je taková nějaká, hraje se nahoru dolů a Mikeš hraje fotbal místo flóčka.
06:39
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #67 David Zelinka, asistoval #87 David Pech (1:1).
06:10
Bratři Ježkové výborně moderují svoji přesilovku, ani jeden z crossů ovšem do gulliverské branky nedoputoval.
05:03
Vyloučen hráč #7 Martin Malý družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
03:50
Večeřák neskutečně vykopává nohou příhru přímo na čepel Panterů ve velkém brankovišti.
01:18
Krásná souhra na střed, Miky se ze vzduchu nemýlil.
01:17
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #3 Mikuláš Weinstein, asistoval #14 Adam Drga (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Fuciman a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Julius Šabler; hráči v poli: David Pech, Marek Urban, David Zelinka, Tomáš Kačer, Antonín Ježek
00:00
Line-up domácích Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Šimon Večeřák; hráči v poli: Jeroným Škvařil, Martin Malý, Ondřej Kos, Lukáš Boček, Patrik Synek
00:00
Dobré (od)poledne všem fanouškům kvalitního florbalu, vítáme Vás na zápasu CE ligy juniorů o spodní příčky tabulky.