1:3
3:4
- : -

SOKOLI Pardubice - FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 7:8
4. Adam Cibere, 5. Lukáš Drahný, 18. Ondřej Machatý, 24. Michal Puchner, 48. Adam Černý, 49. František Kadavý, 60. Jan Pek - 11. Michal Horák, 33. Michal Malec, 38. Michal Malec, 39. Adam Klusoň, 42. Jakub Vařecha, 53. Adam Klusoň, 55. Adam Petřivalský, 58. Michal Horák; rozhodčí: Radek Hrdlička - Filip Ryant; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 80; zásahy brankářů: Vojtěch Ujec 10 - Matěj Buršík 17; po třetinách: 3:1, 1:3, 3:4;
Komentář domácích Krejčí Tomáš (Asistent trenéra):
Je to pořád stejná písnička, kdy jsme lepším týmem kdy si vypracujeme v první třetině dvanáct 100% gólových příležitostí. Bohužel se musíme poučita a soustředit se na zápas celých 60 minut. Hlavně plnit co si říkáme v šatně a během zápasu. Děkuji soupeři, rozhodčím a fanouškům.
Komentář hostů Fiala Marek (Trenér):
Po 30 minutách měl soupeř vést minimálně o 10 branek, byl o třídu lepší ve všech aspektech hry. Souhrou okolností se tak nestalo a nám se povedlo v prostřední části srovnat a šťastnými brankami otočit zápas. Dnes určitě nevyhrál lepší ale šťastnější tým. Jsme rádi za výhru a soupeři děkujeme za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 7:5
60:00
59:29
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #67 Jan Pek, asistoval #44 Lukáš Drahný (7:8).
57:30
Domácí hrají v šesti bez brankáře.
57:11
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #89 Michal Horák bez asistence (6:8).
54:37
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #5 Adam Petřivalský, asistoval #56 Tadeáš Rataj (6:7).
52:29
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #67 Adam Klusoň, asistoval #16 Jáchym Eliáš (6:6).
48:16
František Kadavý tak domácí posílá opět do vedení.
48:15
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #35 František Kadavý, asistoval #57 Ondřej Machatý (6:5).
47:28
Hosté trefují tyč.
47:00
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #5 Jakub Šimák (5:5).
43:45
Petr Kvasil neproměnil střelu.
41:58
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #15 Jakub Vařecha, asistoval #31 Michal Malec (4:5).
37:00
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #31 Michal Malec, asistoval #15 Jakub Vařecha (4:3).
32:40
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #31 Michal Malec, asistoval #67 Adam Klusoň (4:2).
31:50
Hosté přestřelují branku Sokolů.
31:25
27:53
Hostům se nedaří prostřelit branku domácích.
23:20
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #7 Michal Puchner, asistoval #44 Lukáš Drahný (4:1).
21:39
Hosté hrají v oslabení.
21:38
Vyloučen hráč #15 Jakub Vařecha družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 na 2 minuty za blokování florbalky.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:4
20:00
17:39
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #57 Ondřej Machatý, asistoval #68 Sebastian Ševeček (3:1).
15:10
Jakub Šimák neprostřelil brankáře hostů.
13:09
Střela hostů míjí bránu domácích
11:39
Max Malátek trefuje tyč brány hostů.
10:20
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U19 vstřelil #89 Michal Horák, asistoval #5 Adam Petřivalský (2:1).
09:05
Adam Černý neproměnil šanci.
04:14
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #44 Lukáš Drahný, asistoval #7 Michal Puchner (2:0).
03:11
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #4 Adam Cibere bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Hrdlička a Filip Ryant.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hummel Hattrick Brno U19:
00:00
Line-up domácích SOKOLI Pardubice: brankář: Vojtěch Ujec; hráči v poli: Petr Kvasil, David Strnádek, Lukáš Drahný, Michal Puchner, Adam Černý