1:1
1:2
- : -

OLYMP FLORBAL - Florbal T. K. S. - TJ Turnov  4:3
4. Matouš Přílepek, 6. Antonín Reischig, 23. Matouš Přílepek, 45. Patrik Beneš - 20. Leoš Křapka, 34. Adam Šreiber, 38. Leoš Křapka; rozhodčí: Josef Heřmánek - Vojtěch Beránek; vyloučení: 3 + Marek Šimáň OS:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Dominik Šimáň 7 - Jakub Zamastil 21; po třetinách: 2:0, 1:1, 1:2;
45:00
Střely ve 3. části: 7:4
45:00
44:48
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #99 Patrik Beneš bez asistence (4:3).
41:10
Timeout OLYMP FLORBAL
41:10
Vyloučen hráč #26 Martin Peťovský družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za hrubost.
37:50
Branku družstva Florbal T. K. S. - TJ Turnov vstřelil #10 Leoš Křapka, asistoval #28 Michal Stěhula (3:3).
33:31
Branku družstva Florbal T. K. S. - TJ Turnov vstřelil #21 Adam Šreiber, asistoval #28 Michal Stěhula (3:2).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 7:4
30:00
29:59
Vyloučen hráč #30 Marek Šimáň družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:59
Vyloučen hráč #30 Marek Šimáň družstva OLYMP FLORBAL - osobní trest.
29:59
Vyloučen hráč #30 Marek Šimáň družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nesportovní chování.
25:19
Trestné střílení družstva Florbal T. K. S. - TJ Turnov neproměnil #23 Alexandr Peyter.
22:35
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #68 Matouš Přílepek, asistoval #90 Filip Malena (3:1).
19:28
Branku družstva Florbal T. K. S. - TJ Turnov vstřelil #10 Leoš Křapka, asistoval #29 Jakub Nayperk (2:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 11:2
15:00
05:17
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #44 Antonín Reischig bez asistence (2:0).
03:07
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #68 Matouš Přílepek, asistoval #99 Patrik Beneš (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Heřmánek a Vojtěch Beránek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal T. K. S. - TJ Turnov : brankář: Jakub Zamastil; hráči v poli: Filip Hájek, Antonín Bugno, Viktor Kořínek, Michal Daněček, Ondřej Vírava