1:2
1:2
- : -

Florbal Primátor Náchod - Prague Tigers 3:5
3. Filip Knettig, 17. Filip Knettig, 32. Jakub Jireček - 7. Filip Snížek, 18. Simon Ščasný, 28. Matěj Gross, 33. Simon Ščasný, 44. Martin Vašek; rozhodčí: Richard Klíma - Marek Jeřábek; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: David Fröde ? - Filip Češner ?; po třetinách: 1:1, 1:2, 1:2;
74:59
Náchod už nezvládl přidat v přesilovce další gól a Tigers vítězí
45:00
44:37
A máme tu vyloučen na straně Tigers, hosté se zlobí, ale nic nezmůžou
44:36
Vyloučen hráč #85 Simon Ščasný družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
44:13
Timeout Florbal Primátor Náchod
43:30
Gólman TIgers nám nyní předvádí, že ohebnost je jeho silná stránka
43:09
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #7 Martin Vašek, asistoval #6 Adam Kubelka (3:5).
42:55
Náchod v šesti
41:30
Matějů vystřelil tak rázně, až odhodil soupeřovu florbalku
41:01
Teď naopak rázný pokyn ze střídačky Náchoda PRESS!
39:45
Donaj zahazuje šanci skórovat, když pohrdává poloprázdnou bránou Tigers
39:00
Pokyn ze střídačky Tigers zní jasně, DŮRAZ!
37:12
Náchod si dokázal vytvořit střelecké příležitosti, ovšem gólman TIgers a bloky obránců vše likvidují
35:03
Vyloučen hráč #21 Matyáš Kallup družstva Prague Tigers na 2 minuty za vysoká florbalka.
34:58
Dneska tu máme přehlídku mnoha sportů, od šermu po golf a lakros. Za zásah vysokou hokejkou si jde na trestnou odpočinout hráč Tigers s číslem 21
32:44
Ale ne nadlouho, Tigers si bere zpět vedení, je to opravdu strhující bitva
32:30
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #85 Simon Ščasný, asistoval #91 Slavomír Trepera (3:4).
32:00
A máme tu vyrovnáno
31:47
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #34 Jakub Jireček, asistoval #61 Martin Hanuš (3:3).
30:45
Hráč s číslem 91 na straně Tigers už dnes poněkolikáté přešvihuje, tady nejsme na golfu, proto je pískána standardní situace pro Náchod
30:00
30:00
29:51
Místo kdejakého štvaní se s míčkem hráči Náchodu vysílají typickou: "Nemám komu" přihrávku vzduchem na soupeřovu polovinu, v této třetině se již vice nic neuděje
27:10
Po rošádě na středu se míček odrazil ke střelci s číslem 42 a ten nekompromisně vysíla projektil, jenž končí v bráně
27:06
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #42 Matěj Gross bez asistence (2:3).
25:13
Vyloučen hráč #44 Eduard Vlach družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:13
A máme tu vyloučení na straně Náchoda, hráč s číslem 44 sundal Raďase Šacha k zemi a Raďas skvělou prací vybojovává přesilovkou, nyní uvidíme jak s tím Tigers naloží
24:45
Náchod se snaží o konstruktivní rozehrávku, avšak končí pouze v rohu
23:41
Dneska se na hřišti servíruje sekaná
22:10
Raďas Šach se nyní vzteká, jeho tah mezi dva hráče se nezdařil a přichází o míček, příště si bude muset situaci lépe promyslet
18:30
Radek Šach teďka prokázal chladnou hlavu a i když obětoval míček za cenu faulu, zabránil protihráči jít do úniku a ohrozit krále sedícího v bráně
17:04
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #85 Simon Ščasný bez asistence (2:2).
17:04
Šimon Ščasný je velmi šťastný, protože dorovnává skóre na 2:2
16:18
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #36 Filip Knettig bez asistence (2:1).
16:18
Knettig vyslal nechytatelnou bombu k tyči a dává gól
15:00
15:00
14:33
Vyloučen hráč #13 Pavel Linhart družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
06:58
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #87 Filip Snížek z trestného střílení (1:1).