3:1
0:3
- : -

FAT PIPE Start98 - FbC Hradec Králové  4:5pn
5. Vilém Špinka, 20. Jakub Hrnčíř, 25. Jakub Hrnčíř, 26. Vincent Procházka - 25. Jiří Hubeňák, 35. Jiří Hubeňák, 38. Jiří Hubeňák, 44. Jakub Nerad, N Kryštof Stašek; rozhodčí: Josef Heřmánek - Vojtěch Beránek; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 18; zásahy brankářů: Otakar Janoušek 20 - Jakub Musil 23; po třetinách: 1:0, 3:1, 0:3;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 hráč #56 Vilém Špinka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč #64 Kryštof Stašek a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 hráč #69 Martin Dajč , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Hradec Králové hráč #33 Jiří Hubeňák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE Start98 hráč #87 Adam Šára , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
Střely ve 3. části: 6:13
45:00
43:15
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #27 Jakub Nerad, asistoval #98 Adam Scheuer (4:4).
38:12
Vyloučen hráč #78 Václav Wysoglad družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za sekání.
37:55
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Jiří Hubeňák bez asistence (4:3).
34:50
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Jiří Hubeňák, asistoval #19 Ondřej Veselý (4:2).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 12:5
30:00
29:20
Vyloučen hráč #64 Kryštof Stašek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:22
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #6 Vincent Procházka, asistoval #56 Vilém Špinka (4:1).
24:21
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #33 Jiří Hubeňák, asistoval #4 Jakub Štancl (3:1).
24:08
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #10 Jakub Hrnčíř, asistoval #83 Oleksandr Kolisnichenko (3:0).
23:25
Vyloučen hráč #22 Matěj Rybář družstva FAT PIPE Start98 na 2 minuty za bránění ve hře.
19:47
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #10 Jakub Hrnčíř, asistoval #50 Tomáš Dančák (2:0).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 9:6
15:00
07:05
Vyloučen hráč #72 Matěj Nosek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:45
Branku družstva FAT PIPE Start98 vstřelil #56 Vilém Špinka, asistoval #78 Václav Wysoglad (1:0).