1:2
3:2
- : -

FBC Letka Toman Finance Group - Aligators Klobouky 8:4
11. Daniel Filip, 15. Jan Hranický, 19. Jiří Šincl, 20. Daniel Filip, 37. Jiří Šincl, 47. Daniel Filip, 52. Jan Hranický, 58. Michal Hložanka - 31. Pavel Zbořil, 38. Mikuláš Svoboda, 41. Matyáš Zouhar, 42. Tomáš Jedlička; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 34; zásahy brankářů: Tomáš Petr 28 - Michal Prokeš 16; po třetinách: 4:0, 1:2, 3:2;
60:00
Střely ve 3. části: 9:12
60:00
59:59
Hranický orazítkoval tyč, ale toho už nemusí mrzet.
59:59
59:00
Hosté to ještě zkouošejí v 6 lidech. Zbývá poslední minuta hry.
57:42
Timeout Aligators Klobouky
57:42
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #37 Michal Hložanka, asistoval #93 Jiří Šrámek (8:4).
57:02
Hosté se snaží. Ovšem Letka skvěle blokuje střely.
55:54
Dva domácí borci se srazili a hned toho využil Gremmel. Petr byl dobře postavený, rána šla pouze do středu branky.
54:04
Čech skvěle zasáhl, protože kdyby prošla přihrávka už by šel Zbořil sám na golmana.
52:24
Domácí se uklidnili a naštěstí pro ně dokázali navýšit své skore. O další šanci se pokoušel Kahánek, ale vykryl ho obránce hostí.
51:38
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #12 Jan Hranický, asistoval #22 Jan Vojáček (7:4).
48:23
Tento gól by mohl domácí uklidnit. Kejík(Aligátoři) se pokoušel o střelu, ovšem míček mu sjel z čepele, takže Petr nemusel zasahovat.
46:42
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #9 Daniel Filip, asistoval #52 Petr West (6:4).
46:06
Šincl na Hranického(Letka) ten mu vrací. Čech bojuje o míček u mantinelu a vyhrál. Domácí posílají čerstvé síly na hřiště. Hložanka si krásně naběhl na střed, vystřelil, ale tuto ránu mu zaklokoval jeden z obránců.
44:33
Svoboda(Aligátoři) posílá míček do rohu, tam ale nenachází nikoho, pouze obránce Letky, který míček má ve své moci.
42:50
Domácí začínají od své brány. Zach tahá míček až do rohu, kde si přebírá míček Gryz, ale následné ztrácí a do útoku jdou hosté.
42:09
Vypadá to na pořádné drama, protože hosté během minuty a dvaceti vtřetin stáhli skóre na jeden gol.
41:21
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #89 Tomáš Jedlička, asistoval #42 Mikuláš Svoboda (5:4).
41:00
Ještě než jsem stihl napsat o tom, že Letka má slabší třetí třetiny, tak už dostali gol. A hosté jsou samozřejmě hladoví.
40:14
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #3 Matyáš Zouhar, asistoval #40 Pavel Zbořil (5:3).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:8
40:00
39:32
Trestné střílení družstva FBC Letka Toman Finance Group neproměnil #73 Martin Sedláček.
37:53
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #42 Mikuláš Svoboda, asistoval #89 Tomáš Jedlička (5:2).
37:53
Standardní situaci Letka sice nevyužila, ale následnou šanci už ano. Mezi nohy golmana hostí se trefil Šincl a domácí si berou zpátky čtyř gólové vedení.
36:20
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #36 Jiří Šincl, asistoval #12 Jan Hranický (5:1).
36:04
Domácí se snaží uklidnit hru a nikam se neženou. Filip vrátil míček zpátky na Hubla, ten zvedl hlavu podíval se a rozehrál. Standardní situace pro domácí z nebezopečné vzdálenosti.
35:07
Kahánek žabkou hledal před bránou Hanzlíka, ten ale vysokoý míček netrefil.
32:30
Gremmel(Aligátoři) měl šanci, ale Petr stihl zasáhnout nohou. O další šanci se pokusil Gremmel, Petr opět zasahuje. Hosté začínají vystrkovat drápky.
31:10
Hostům se nakonec podařili vstřelit gól. A vypadá to, že je to nakoplo.
30:34
Branku družstva Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil bez asistence (4:1).
29:57
Hostům se přesilová hra taky nepovedla. O reparát se může pokusit Letka, protože Aligátoři špatně střídali a na trestnou lavici usedl jeden vybraný hráč. Letka se snaží více v této přesilovce. Blana měl šanci, ale míček nezáshl ideálně. O další možnost se pokoušel Filip, ovšem míček byl pomalý, takže obránce se stihl přemístit.
27:47
Vyloučen hráč #69 Roman Svoboda družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za špatné střídání.
27:33
Přesilovu hru si vyzkouší i hosté. Už jsou nachystání v klasickém rozestavení na přsilovou hru. Hložanka skvěle napadal obránce u jejich brankáře a posbíral cenné vteřinky.
25:50
Vyloučen hráč #9 Daniel Filip družstva FBC Letka Toman Finance Group na 2 minuty za hra rukou.
24:19
Přesilovka domácích, ale Letka si nemůže usadit v útočném pásmu. První střela snad od Kahánka s tou si poradil golman hostí.
23:40
Vyloučen hráč #33 František Chmela družstva Aligators Klobouky na 2 minuty za sekání.
21:35
Hosté se snaží, ale domácí skvěle brání. Už v první třetině měli obránci hodně zabklokovaných střel a v tomto trendu pokračují i v další časti.
20:01
Vzhůru do druhé části. Letka má luxusní náskok. Uvidím jestli hosté stáhnou toto manko.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:12
20:00
19:53
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #9 Daniel Filip, asistoval #73 Martin Sedláček (4:0).
19:26
Domácí mi příjdou více aktivnější. Hosté jako kdyby se nerozehřáli, ale uvidíme co nám předvedou v druhé třetině.
18:23
18:19
Hosté nijak vysoko nenapadají, spíše vyčkávají na rozehrávku domácích.
14:35
Jako horký brambor se snažil Petr lapit míček, který mu tančil na jeho rukou. Pro Letku to dopadlo na výbornou.
14:02
Branku družstva FBC Letka Toman Finance Group vstřelil #12 Jan Hranický, asistoval #2 Vojtěch Blana (2:0).
13:39
West takovým plácnutím do míčku způsobil velké problémy golmanu hostí, málem to skočnilo gólem. Prokeš však stačil vystrčit svou ruku na poslední chvíli.
10:11
Letka po sice horším úvodu se dostala více do hry a zaslouženě vede 1:0. Tři na dva z pohledu hostů, ale beckhandovou ránu od Zouhara zabklokoval jeden z obránců domácích. Aligátoři se snaží projít před střed, tudy to ovšem nepůjde. Na míčku opět domácí. Kahánek, ten ale vrací zpátky na obránce.
10:00
06:25
Hubl(Letka) se skvěle vrátil pro míček na vlastní polovinu a ještě má dost sil na založení akce. Klimeš(Aligítoři) měl asi největší šanci, ale Petr si zkušeně povyjel proti jeho střele.
04:20
Gryz(Letka) dostal nahrávku před poloprázdnou bránu, ale vypadalo to, že mu chyběl ještě jeden krok. Na míčku jsou momentálně více domácí.
02:40
První lajna Letky se dobře usadila před golmanem hostí. Čech měl šanci, ale stejně jako Blana nebyla to gólová akce.
01:30
Letka zatím se nedostala k míčku, až teď Sedláček se pokusil o akci, ale obránce hostí mu nedovolil nic.
00:01
úvodní buly vyhrál tým hostí. Obránci Aligátorů zatím si přihrávají míček mezi sebou. První střelu od hostí v pohodě kryje domáí golman.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators Klobouky: brankář: Michal Prokeš; hráči v poli: Lukáš Gregr, Ondřej Lorenc, František Chmela, Pavel Zbořil, Jakub Gremmel
00:00
Line-up domácích FBC Letka Toman Finance Group: brankář: Tomáš Petr; hráči v poli: Jiří Šincl, Ondřej Čech, Jan Hranický, Vojtěch Blana, Jan Vojáček
00:00
Dobrý podvečer, povede se dneska Letce vrátit porážku z týdne, kdy se tito soupeři potkali v poháru. To se dozvíme v následujících zhruba 2 hodinách.