0:3
- : -
FBC Liberec

FBC Liberec - Předvýběr.CZ Florbal MB 3:9
16. Šimon Stránský, 23. Šimon Stránský, 28. Šimon Stránský - 6. Jan Natov, 9. Michal Sládek, 17. Jakub Bína, 27. Michal Sládek, 33. Jan Natov, 34. Matěj Pěnička, 41. Jan Natov, 57. Jan Natov, 60. Dominik Beneš; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 3:1; využití: 1:1; diváků: 202; zásahy brankářů: Daniel Műck 18, Petr Chlad 0 - Lukáš Bauer 15; po třetinách: 1:3, 2:3, 0:3;
60:00
Střely celkem FBC Liberec: 18, Předvýběr.cz Florbal MB: 26.
60:00
Vyjádření nejlepšího hráče FBC Liberec (Šimon Stránský) a trenéra (Zdeněk Skružný):
Vyjádření nejlepšího hráče Předvýběr.cz Florbal MB (Michal Sládek) a trenéra (Petr Novotný):
60:00
Hodnocení aktérů zápasu najdete v odkazech. Domácí zde a zde. Hosté zde a zde.

60:00
Střely ve 3. části: 4:8
60:00
59:02
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #22 Dominik Beneš, asistoval #88 Jan Natov (3:9).
58:48
Střídání brankáře. Nový brankář #35 Petr Chlad družstva FBC Liberec
58:15
Timeout FBC Liberec
58:00
Valeš poslal míček před brankáře, ale hostující hráč poslal míček mimo brankoviště.
58:00
Probíhají posladní dvě minuty třetí třetiny.
56:35
Liberec zkouší hru opět v šesti bez brankáře.
56:22
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #12 Patrik Suchánek (3:8).
54:47
Vyloučen hráč #77 Michal Václavík družstva FBC Liberec na 2 minuty za špatné střídání.
54:47
Liberec nestihl vystřídat hráče za brankáře a tak dostává trest za šest hráčů na hřišti.
54:40
Dlesk zkusil prověřit brankáře,ale ten míček chytá.
53:30
Liberec zkouší hru bez brankáře.
53:10
Korych dostal skvělou přihrávku a střílel z první, ale netrefil branku.
51:30
Boleslav hraje na míčku, což jim přesně vyhovuje.
50:00
Fišera střílel náhodně z levé strany, domácí brankář míček chytý do ruky.
48:30
Liberec se snaží tlačit, ale střely na branku se jim moc nedaří. Boleslav velmi dobře brání.
46:50
Stránský zkoušel střelu z pravé strany, ale brankář míček chytá.
46:00
Liberec kombinuje na středu hřiště, ale nejde se mu dostat blíže k hostujícímu brankáři.
45:00
Dnešní utkání sleduje 202 diváků.
44:00
Šebek poslal pomalou střelu z pravé strany, domácí brankář si zachytil mezi nohy.
42:30
Fišera střílel z poloviny hřiště, ale domácí brankář míček vykopává.
40:53
Liberec hraje v plném počtu.
40:52
40:52
Boleslav nakonec využívá přesilovku 5 na 4, kde se trefil Natov.
40:32
Liberec hraje ve 4.
40:05
Boleslav si na úvod třetí třetiny zahraje hru 5 na 3.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny pro Boleslav.
40:00
Vyloučen hráč #9 Radek Valeš družstva FBC Liberec na 2 minuty za opakované přestupky.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 4:11
40:00
39:50
Boleslav si posílá přihrávky, ale zatím bez střely na branku.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:32
Vyloučen hráč #28 Šimon Stránský družstva FBC Liberec na 2 minuty za nesportovní chování.
38:25
Natov střílel z velkého brankoviště, ale domácí brankář střelu chytá do ruky.
37:40
Boleslav kombineje na středu hřiště, Liberec se snaží napadat jejich přihrávky, ale moc se jim to nedaří.
36:30
Šebek střílel z otočky, ale trefil se těsně vedle branky.
35:20
Stránský šel na brankáře z pravé strany, ale ke střele se nedostal, míček mu vyrazil obránce Boleslavi.
34:20
Dvě rychlé branky Boleslavi jim dávají suveréní vedení po polovině druhé třetiny. Boleslav si kontroluje hru a je na míčku.
33:36
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #41 Matěj Pěnička, asistoval #17 Jakub Bína (3:6).
32:39
31:30
Punčochář dostal dobrou přehrávku před branku, ale míček mu odskočil a ke střele se nedostal.
30:00
Zakonov střílel z poloviny hřiště, ale trefil pouze hráče před sebou.
29:25
Chybu na středu hřiště Boleslavi se snažil využít Světlík, ale trefil pouze připraveného brankáře.
28:50
Boleslav hraje na míčku a kombinuje na středu hřiště.
27:20
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Šimon Stránský, asistoval #93 Vojtěch Janeček (3:4).
27:20
Liberec využívá přesilovku, kde Stránský dostal přihrávku od Janečka a trefuje horní růžek branky.
26:49
Vyloučen hráč #24 Marek Korych družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za blokování florbalky.
26:40
Světlík poslat střelu v otočce na brankáře, ale ten jí vyráží.
26:29
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #77 Lukáš Punčochář (2:4).
25:40
Tokoš neproměňuje šanci, sám byl před prázdnou brankou, ale míček nedokázal ukočírovat.
24:40
Pěnička dostal přihrávku před branku, ale z ostrého úhlu trefil pouze nohy brankáře.
24:00
Punčochář prověřil domácího brankáře střelu ze středu hřiště.
22:52
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Šimon Stránský, asistoval #7 Jakub Kárník (2:3).
22:40
Kárník střílel z levé strany velkého brankoviště, ale trefil pouze tělo brankáře.
22:00
Fišera střílel ze středu hřiště, ale brankář střelu vyráží.
21:00
Stránský zkoušel střelu v běhu, ale hostujícího brankáře nepřekvapil.
18:20
Natov střílel z nulového úhlu, pouze mezi nohy domácího brankáře.
16:57
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína, asistoval #24 Marek Korych (1:3).
16:25
Šebek střílel z pravé strany, ale domácí brankář vyráží.
15:31
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #28 Šimon Stránský, asistoval #55 Prokop Ferdan (1:2).
15:00
Světlík šel sám na brankáře, ale trefil pouze jeho tělo.
13:10
Natov střílel z otočky, ale brankář míček vyráží do bezpečí.
12:00
Bitman střílel z pravé strany do chumlu hráčů před brankářem, ale ten jeho střelu viděl a chytá.
10:00
Stránský ztratil míček na středu hřiště, toho využil Tokoš, ale domácí brankář střelu chytá.
08:06
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #66 Matyáš Krebner (0:2).
07:55
Suchánek poslal prudkou střelu, ale pouze do těla domácího brankáře.
07:40
Stránský šel sám na branku, ale míček zapasoval pouze mezi nohy brankáře.
07:05
Boleslav kombinuje na středu hřiště.
05:17
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #20 Martin Tokoš (0:1).
04:50
Stránský zkoušel prověřit brankáře, střelou zpoza branky, ale brankář chytá.
04:00
Světlík střílel, ale brankář hostů chytá.
03:30
Sládek poslal prudkou střelu na domácího brankáře, ale ten si jeho střelu pohlídal.
02:40
Kárník střílel, ale branku přestřelil.
01:30
První střela i od domácího týmu, Mádlo střílel zleva, ale hostující brankář chytá.
01:00
První šance hostů, Natov z levé strany prověřil domácího brankáře.
00:01
Úvodní buly pro Liberec.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kropáček a Tomáš Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Patrik Suchánek, Filip Zakonov, Jan Natov, Dominik Beneš, Martin Tokoš
00:00
Line-up domácích FBC Liberec: brankář: Daniel Műck; hráči v poli: Jakub Kárník, Jakub Pařízek, Prokop Ferdan, Šimon Stránský, Michal Václavík