3:1
0:3
- : -

Horní Počernice Orka B - FbC Red Dragons Hořovice 6:5pn
8. Jan Horák, 9. Lukáš Král, 13. Filip Joch, 15. Lukáš Votoček, 18. Filip Joch - 3. Michal Bauer, 24. Michal Bauer, 26. Jakub Zajíček, 29. Jakub Sekyrka, 31. Jakub Zajíček; rozhodčí: Jakub Kuzma - Tomáš Kuzma; vyloučení: 2:3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Dominik Ginter -5 - Adam Kasík ?; po třetinách: 2:1, 3:1, 0:3;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Horní Počernice Orka B hráč #63 Tomáš Charvát , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice hráč #6 Michal Bauer , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Horní Počernice Orka B hráč #15 Sebastian Hájek , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbC Red Dragons Hořovice hráč #12 Michal Müller , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Horní Počernice Orka B hráč #13 Lukáš Votoček a vstřelil gól.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
35:40
Timeout FbC Red Dragons Hořovice
33:35
Vyloučen hráč #12 Michal Müller družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:04
Timeout Horní Počernice Orka B
30:10
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #26 Jakub Zajíček, asistoval #12 Michal Müller (6:5).
28:26
Vyloučen hráč #87 Ondřej Firýt družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za bránění ve hře.
28:13
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #4 Jakub Sekyrka, asistoval #26 Jakub Zajíček (6:4).
25:28
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #26 Jakub Zajíček bez asistence (6:3).
24:00
24:00
23:05
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #6 Michal Bauer, asistoval #62 Vít Hofman (6:2).
22:54
Vyloučen hráč #33 Jan Horák družstva Horní Počernice Orka B na 2 minuty za špatné střídání.
17:11
Branku družstva Horní Počernice Orka B vstřelil #71 Filip Joch, asistoval #72 Jan Podstata (6:1).
14:52
Branku družstva Horní Počernice Orka B vstřelil #13 Lukáš Votoček, asistoval #71 Filip Joch (5:1).
14:21
Trestné střílení družstva FbC Red Dragons Hořovice neproměnil #94 Kristián Filip Mencl.
12:10
Branku družstva Horní Počernice Orka B vstřelil #71 Filip Joch, asistoval #33 Jan Horák (4:1).
12:00
12:00
11:00
Vyloučen hráč #15 Sebastian Hájek družstva Horní Počernice Orka B na 2 minuty za sekání.
10:25
Vyloučen hráč #94 Kristián Filip Mencl družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za nesportovní chování.
08:58
Branku družstva Horní Počernice Orka B vstřelil #75 Lukáš Král, asistoval #67 Tomáš Pavlík (3:1).
07:43
Branku družstva Horní Počernice Orka B vstřelil #33 Jan Horák, asistoval #71 Filip Joch (2:1).
02:44
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil #6 Michal Bauer, asistoval #94 Kristián Filip Mencl (1:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Kuzma a Tomáš Kuzma.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Red Dragons Hořovice:
00:00
Line-up domácích Horní Počernice Orka B: brankář: Dominik Ginter; hráči v poli: Filip Joch, Jakub Vlasák, Jan Horák, Lukáš Votoček, Jan Podstata