3:3
- : -
Sokol Rudná

Sokol Rudná - Panthers Praha C 6:4
6. Lukáš Slepička, 10. Lukáš Slepička, 15. Michal Kepka, 27. David Semerád, 29. Štěpán Kovács, 35. Lukáš Slepička - 11. Michael Adam Riley, 25. Michael Adam Riley, 27. Michael Adam Riley, 36. Michael Adam Riley; rozhodčí: David Kolář - Michal Kolář; vyloučení: 5 + Štěpán Kovács OS:3; využití: 2:1; diváků: 49; zásahy brankářů: Matyáš Havel -4 - Jakub Flajzar ?; po třetinách: 2:1, 1:0, 3:3;
36:00
36:00
Povedený zápas z obou stran. Nakonec se ale Rudné povedlo Panthers udolat. Oba týmy ale předvedli pěkný výkon.
35:48
Vyloučen hráč #10 Šimon Šimík družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
35:48
Šimon o přestupku ví a hned míří na trestnou
35:10
Timeout Panthers Praha C
35:10
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil #34 Michael Adam Riley bez asistence (6:4).
35:10
I když se to nezdá Pantheři nehrají v jen v jednom hráči v poli
35:10
Co v timeoutu vymyslel trenér hostů? Nechme se překvapit. Celý zápas jsou zatím k vidění samé inovativní technologie, včetně přezkoumávání branek na videu
34:00
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #5 Lukáš Slepička, asistoval #49 Vojtěch Dejm (6:3).
34:00
Slepička zakončuje svůj hattrick a dohání Mikeše
33:56
Riley nemá dost a chce přidat další gól
33:04
Vyloučen hráč #3 David Semerád družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání.
33:04
Vyloučen hráč #30 Petr Reksoprodjo družstva Panthers Praha C na 2 minuty za sekání.
33:04
Ve své výhodě faulují i Panthers, zahrajeme si tak 4na4
32:20
Při každém souboji se teď z obou laviček ozývá "HEEJ", které má rozhodčí přesvědčit o faulu. Ti si však správně stojí za svým
28:30
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #59 Štěpán Kovács, asistoval #10 Šimon Šimík (5:3).
28:30
Vyloučen hráč #59 Štěpán Kovács družstva Sokol Rudná - osobní trest.
28:30
Vyloučen hráč #59 Štěpán Kovács družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nesportovní chování.
28:30
Kovács po gólu pozdravil pantherskou střídačku a půjde si za to odpočinout na trestnou
27:55
Sysel rozdává pokyny na všechny strany. Je vidět, že chce na domácí půdě obou týmu opravdu zvítězit
26:42
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil #34 Michael Adam Riley, asistoval #60 David Sladký (4:3).
26:42
OneMan Show Majkla Rileyho nekončí. Dává třetí gól a ztenčuje náskok Rudné na rozdíl jediného gólu
26:18
Oba týmy rychle využívají svoje početní výhody
26:00
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #3 David Semerád, asistoval #5 Lukáš Slepička (4:2).
25:25
Vyloučen hráč #38 Ondřej Langer družstva Panthers Praha C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:54
Branku družstva Panthers Praha C vstřelil #34 Michael Adam Riley, asistoval #73 Jakub Řežábek (3:2).
24:54
Mikeš přidává druhý fík
24:42
Vyloučen hráč #49 Vojtěch Dejm družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost.
24:00
24:00
Vymyslelo duo koučů Zvědělík, Kepka taktiku jak to dotáhnout do vítězného konce? Nebo je taktik Sajsl přechytračí a předvede obrat jaký naše hala neviděla? Sledujte náš online a vše se dozvíte
24:00
23:50
Druhá půlka početní výhody už nebyla v režii Panthers a posledních 20 (slovy dvacet) vteřin se přenese do třetí části
22:53
Úkolem pro tohle oslabení se asi stalo rozhodit co nejvíc Mikeše. To se daří, jeho střela končí v síti (ochranné za brankou)
22:21
Už hrají v pěti
22:20
22:20
Panthers si zahrají přesilovku. Ukázali ale charakter a do pole poslali jen 4 hráče
20:50
Slepice chce svůj hattrick (3 (slovy tři) góly v jednom zápase). Po nabídce Dejma ale balónek netrefuje ideálně. Bude si tak muset ještě počkat
19:20
Rudenská taktika by se dala popsat jako "Braňte Majka". Když Majk odejde ze hřiště, hraje Rudná trošku zmateně
17:00
Šimík teď ze vzduchu trefuje krásně bohužel jen do tyče. Jireček z dorážky pálí mimo
16:15
Trenér Kepka teď uklidňuje svůj manšaft. Nechápu proč všichni vypadají docela v klidu
15:50
Panthers teď hrozí protiútoky a vybojovávají si i standartku.
15:08
Vojta Dejm má problémy se zvednout z palubovky. Vypadal trošku jak ryba na suchu.
14:23
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #9 Michal Kepka, asistoval #3 David Semerád (3:1).
14:23
Michal Kepka se z předbrankového prostoru dneska prostě nemýlí. Snad mu forma vydrží
13:10
Ondra Dejm teď vyhrává osobní souboj u mantinelu. Pantherský hráč v drese číslo 38 padl k zemi jako pytel brambor. Původní vlastník dresu byl v těchto situacích na nohou o něco silnější
12:52
Zatím hrajeme na půlce Panthers
12:00
12:00
11:55
Panthers chtěli před koncem třetiny ze standartky srovnat. Ani Sajslovo "HUUUL" ozývající se ze střídačky střelu v gól neproměnilo
10:48
10:48
Šimíkova ztráta na naší půlce nakonec vedla až ke snížení Panthers. Autorem gólu je náš odchovanec Mikeš Riley. To mu naši fandové neodpustí
09:39
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #5 Lukáš Slepička bez asistence (2:0).
09:39
Slepička vybojoval balonek před brankou soupeře a přidává svůj druhý gól.
09:04
Slepička teď přestřelil asi o 18 metrů. Paní Slepičková ho za to moc nepochválila
07:48
Vyloučen hráč #82 Eva Budinová družstva Panthers Praha C na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:48
Rudná nám teď předvede svojí pilně natrénovanou přesilovku.
07:04
Ondra Dejm teď zahamounil a místo nahrávky na Vojtu Dejma chtěl zkusit střelu. Zapomněl však, že musí trefit balonek
05:05
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #5 Lukáš Slepička, asistoval #8 Ondřej Dejm (1:0).
05:05
Slepička skvělou střelou pod vingl domácí tým do vedení.
04:43
Riley se snažil projít na střed, rudenská obrana ho však s malým faulem zastavila
03:13
Skvělý individuální průnik Slepičky a následné naražení si s Vojtou Dejmem bohužel v síti nekončí
02:00
Na hřišti už se to dostává do tempa. Havel zatím drží dobrými zákroky. V přerušení se zas činí náš diskžokej a baví všechny Dádou Patrasovou
00:01
úvodní vhazování pro domácí (Rudnou).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kolář a Michal Kolář.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha C:
00:00
Line-up domácích Sokol Rudná: brankář: Matyáš Havel;
00:00
Vítáme vás tu dneska u nejaktraktivnějšího zápasu dnešního programu. Domácí Rudná proti Panthers, kteří jsou tu taky jako doma.