1:1
3:0
- : -

TJ Centropen Dačice - Aligators Šitbořice 5:3
6. Gabriela Křemelová, 32. Barbora Šmahelová, 46. Lucie Bártů, 50. Kristýna Minářová, 55. Barbora Kratochvílová - 11. Tereza Lengálová, 12. Tereza Lengálová, 39. Tereza Bosáková; rozhodčí: Josef Pařízek - Petr Kos; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 14; zásahy brankářů: Taťána Marková 15 - Eva Kulíšková 14; po třetinách: 1:2, 1:1, 3:0;
Komentář domácích Vacuška Lukáš (Trenér):
První domácí výhra je tady a jsme za ní neskutečně rádi. Zápas to dneska nebyl dvakrát rychlý, trošku jsme se v tempu i přizpůsobili soupeři, ale do třetí třetiny nám v tomto směru pomohlo stažení na dvě pětky. Zvýšení aktivity nám pak přineslo kýžené ovoce. Jak tak zápas plynul, čím dál více jsme věřili, že nemůžeme prohrát. Ano, párkrát při nás stálo štěstí, někdy pomohla náhoda, ale to samé pomohlo k brankám i soupeři, takže v tomto ohledu remíza. Hosté byli lepší v držení balonku, ale nebezpečných příležitostí jsme si dnes vytvořili o něco málo více. Když se k tomu přidá důslednost v obraně, je z toho zasloužená výhra. Soupeři díky za zápas a holkám moc díky za předvedený výkon.
Komentář hostů Dolíhal Zdeněk (Trenér):
Soupeř chtěl hlavně ve druhé třetině více a štěstí mu šlo naproti. Co nám tam nepadne, tak soupeři tam padne. Je to sice výmluva, ale je to tak. Je to to, co rozhoduje zápasy. Celý zápas jsme více na míčku. Hra v útoku pěkná a zodpovědná, ale množství neproměněných šancí nás stálo vítězství. Nakonec něco na zamyšlení. Každý říká, jak se na divčí florbal nedá dívat a proč? Tým se snaží hrát kreativní florbal, pak je tým, která jen brání, tvrdě hraje nesmyslně za hranou a v útoku na náhodu a vyhraje. Pokud se tímto směrem ubírá více týmů, je jasné, že to lepší nebude.
60:00
Střely ve 3. části: 8:5
60:00
59:52
Dačice jsou na míčku a dnešní utkání už si pohlídají.
59:45
 Míček je na půlce.
59:11
Timeout TJ Centropen Dačice
58:56
Ostřejší zákrok od Minářové. Standarka pro Aligátorky.
54:04
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #84 Barbora Kratochvílová, asistoval #68 Karolína Petrlíková (5:3).
49:55
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #38 Kristýna Minářová, asistoval #68 Karolína Petrlíková (4:3).
49:55
Minářová o horní tyčku posouvá Dačice do vedení.
46:34
Trestné střílení družstva Aligators Šitbořice neproměnil #29 Petra Drápalová.
45:29
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #4 Lucie Bártů, asistoval #38 Kristýna Minářová (3:3).
45:29
Hopík z čepele Lucie Bártů doskákal do branky.
41:40
Bartů dostala míček do branky, ale po odpískaní.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:6
40:00
39:52
Kratochvílová utekla po mantinelu. Z úhlu branku netrefuje.
39:00
Probíhá poslední minuta druhé části.
38:30
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #7 Tereza Bosáková, asistoval #10 Sabina Mátlová (2:3).
38:30
Bosáková procpala míček pod Markovou do branky.
34:05
+ na zemi zůstává ležet Divišová.
34:00
Kulíšková skok vyškrábla střelu Šmahelové.
31:28
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #15 Barbora Šmahelová, asistoval #8 Šárka Divišová (2:2).
31:28
Dačice svůj tlak proměnují ve vyrovnávající gol.
30:41
Dačice zatlačily Aligátorky, míček létá jen okolo branky.
26:41
Nepřesné zakončení od Peterkové.
25:14
Dačice v plném počtu.
24:41
Ficová na dvakrát zakončuje, ale Kulíšková nepustila míček za svá záda.
23:14
Vyloučen hráč #11 Gabriela Křemelová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za blokování florbalky.
21:24
Bosáková zůstala sama před Markovou, ale nepodařilo se jí skorovat.
20:41
Lélyové nepřelstila obranu hostí.
20:13
Lengálové hned v zakončení, ale její backhandový blafák nazapadl do branky.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:7
20:00
16:35
Hráčky hostů ostřelují pořadatelský stolek.
16:26
Sedlákové v další šanci vysoko přestřeluje.
15:22
Šance Dačic končí nepřesnou přihrávkou Sedlákové.
11:28
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #19 Jana Kubalíková (1:2).
10:20
Míček od Kubalíkové proskákal až k Lengálové, které vykoupala backhandovou kličkou Markovou a vyrovnává na 1:1
10:18
09:42
Minářová trefuje hůl Drápalové.
07:08
Aligators časteji na míčku, ale nedaří se jim překonávat dobře postavenou obranu Dačic.
06:25
Akce Aligators zankočovala Lengálová. Ta však nepřekonala Markovou.
05:12
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #11 Gabriela Křemelová, asistoval #9 Andrea Distelová (1:0).
05:12
Distelová napadala rozehrávku a připravil tak míček pro Křemelovou, která chladnokrevně uklízí míček branky.
04:08
Petrklíkové tečuje míček těsně okolo pravé tyče.
04:00
Další zákrok Kulíškové po střele Divišové.
02:56
Kratochvílová nedokázala prostřelit Kulíškovou.
02:30
Po faulu na Distelovou budou Dačice rozehrávat.
02:05
Do první gólové se dostala Kršková, která trefuje Markovou do hrudi.
01:27
Střelu Váňové zbklovala domácí obrana.
00:01
Úvodní buly vyhrály hráčky Aligators
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Pařízek a Petr Kos.
00:00
00:00
Line-up hostů Aligators Šitbořice: brankář: Eva Kulíšková; hráči v poli: Karolína Kohoutková, Jolana Peterková, Tereza Lengálová, Jana Kubalíková, Gabriela Hamplová
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice: brankář: Taťána Marková; hráči v poli: Lucie Bártů, Šárka Divišová, Vendula Vrbová, Kristýna Minářová, Adéla Lélyová