1:1
2:3
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - IBK Hradec Králové 4:6
11. Linda Hyksová, 36. Zuzana Wilczek, 49. Linda Hyksová, 50. Linda Hyksová - 3. Iva Čečotková, 18. Iva Čečotková, 30. Lucie Tomášková, 42. Markéta Dohnalová, 45. Iva Čečotková, 46. Markéta Dohnalová; rozhodčí: Stanislav Kosek - David Lovas; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 43; zásahy brankářů: Melisa Poláčková 10 - Aneta Kašparová 16; po třetinách: 1:2, 1:1, 2:3;
59:25
Vyloučen hráč #87 Vendula Schindlerová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za nesportovní chování.
59:00
Probíhá poslední minuta utkání, Hattrick všemi silami bojuje o míček a naději ve vyrovnání
55:26
Zdravotník opět na scéně, tentokrát u domácího Hattricku, opět to ale naštěstí nevypadá vážně
54:15
Hattrick už protočil obě formace, využít přesilovku se jim ale nedaří
52:26
Vyloučen hráč #31 Lucie Tomášková družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za blokování florbalky.
52:26
Přesilovky se dočkaly i domácí hráčky
49:36
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #87 Vendula Schindlerová (4:6).
49:36
Padá jeden gól za druhým! Hyksová nechtěla být pozadu a dovršuje hattrick, brankou vrací domácím naděje na zisk bodů
48:48
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #6 Zuzana Štěrbová (3:6).
48:48
Hattrick se však nevzdává, Hyksová je po spolupráci se Štěrbovou nekompromisní a završuje
48:35
Hráčky Hradce při chuti, nyní měly další gólovou příležitost, střela míří vedle
46:10
Vyloučen hráč #7 Linda Hyksová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hrubost.
46:10
Hodně akce proběhlo během posledních pár minut, Hradec navyšuje své vedení na 6:2, využil přesilovku a nyní má možnost si zahrát další
45:42
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #37 Markéta Dohnalová, asistoval #67 Natália Fernézová (2:6).
44:48
Vyloučen hráč #6 Zuzana Štěrbová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
44:34
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #52 Iva Čečotková, asistoval #17 Eliška Benešová (2:5).
44:34
A je tu další branka hostí, Čečotková dává hattrick!
42:44
Wilczek se Slovákovou prověřují gólmanku hostí Kašparovou, ta je však ve střehu a obě střely domácích čapla
41:31
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #37 Markéta Dohnalová bez asistence (2:4).
39:28
Rozenbergerová na poslední chvíli zachraňuje únik hráčky hostí, branka domácích prozatím v bezpečí
39:01
Ohlášena poslední minuta třetiny, dočkáme se ještě branky?
37:13
Poláčková je oporou v brance domácích, několikanásobnou palbou od hostí se nenechala strhnout
35:44
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #13 Zuzana Wilczek, asistoval #9 Veronika Rozenbergová (2:3).
35:44
Wilczek po krásné střele snižuje náskok hostí
33:55
Hráčky Hattricku se nevzdávají a tlačí se do branky hostí, zatím však beze střely
29:59
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #31 Lucie Tomášková bez asistence (1:3).
29:59
Tomášková v druhém souboji proti domácí gólmance už nezaváhala a posílá Hradec do dvoubrankového vedení
28:54
Hra se přelívá ze strany na stranu
25:34
Hradec se různými kombinacemi zkouší dostat na útočnou polovinu, hráčky Hattricku je však nechtějí pustit dál