0:1
1:6
- : -

FBC Žraloci Příbram B - Florbal Kladno B U23 2:9
12. Matěj Fiala, 33. Tomáš Čajan - 2. Vítek Burda, 3. Daniel Šebela, 15. Daniel Šebela, 25. Roman Křížek, 30. Daniel Šebela, 31. David Burda, 32. Jan Lintymer, 32. Filip Sochor, 35. Daniel Šebela; rozhodčí: Tomáš Nechutný - Vojtěch Prokop; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 8; zásahy brankářů: Jindřich Sikora ? - David Kuliha -2; po třetinách: 1:2, 0:1, 1:6;
36:00
34:58
Branku družstva Florbal Kladno B U23 vstřelil #9 Daniel Šebela, asistoval #77 Benjamín Šela (2:9).
32:30
Branku družstva FBC Žraloci Příbram B vstřelil #5 Tomáš Čajan, asistoval #12 Jan Krejsa (2:8).
31:34
Branku družstva Florbal Kladno B U23 vstřelil #12 Filip Sochor, asistoval #23 David Burda (1:8).
31:00
Branku družstva Florbal Kladno B U23 vstřelil #97 Jan Lintymer, asistoval #25 Antonín Merta (1:7).
30:03
Branku družstva Florbal Kladno B U23 vstřelil #23 David Burda, asistoval #12 Filip Sochor (1:6).
29:15
24:35
Branku družstva Florbal Kladno B U23 vstřelil #36 Roman Křížek, asistoval #77 Benjamín Šela (1:4).
24:00
24:00
18:47
Vyloučen hráč #97 Jan Lintymer družstva Florbal Kladno B U23 na 2 minuty za sekání.
14:47
12:00
12:00
11:02
Branku družstva FBC Žraloci Příbram B vstřelil #6 Matěj Fiala, asistoval #5 Tomáš Čajan (1:2).
02:13
Branku družstva Florbal Kladno B U23 vstřelil #9 Daniel Šebela, asistoval #2 Marek Skřivan (0:2).
01:48
Branku družstva Florbal Kladno B U23 vstřelil #6 Vítek Burda, asistoval #36 Roman Křížek (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Nechutný a Vojtěch Prokop.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Kladno B U23: brankář: David Kuliha; hráči v poli: Antonín Merta, Benjamín Šela, Daniel Šebela, Jan Lintymer, Marek Skřivan