1:4
1:6
- : -

FBC Česká Lípa - SK BIVOJKY LITVÍNOV 4:13
7. Michaela Poláčková, 10. Blažena Menšíková, 37. Karolína Zikmundová, 52. Karolína Zikmundová - 12. Nela Havlínová, 17. Lada Flachsová, 20. Sára Bartschová, 21. Jitka Tóthová, 22. Veronika Kundertová, 26. Sára Bartschová, 36. Nela Havlínová, 41. Lenka Svobodová, 46. Lada Flachsová, 46. Laura Vytrhlíková, 47. Klára Svobodová, 49. Lada Flachsová, 54. Laura Vytrhlíková; rozhodčí: Milan Švajcr - Vojtěch Beránek; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 50; zásahy brankářů: Nikola Soukupová 28 - Tereza Kalousová 32; po třetinách: 2:3, 1:4, 1:6;
Komentář domácích Bartošová Lenka (Trenér):
Začátek pro nás vypadal vyrovnaně, ale bohužel jsme v druhé třetině usnuli na vavřínech a nechali si nastřílet několik branek. Děkujeme soupeři na zápas.
Komentář hostů Šalát Petr (Trenér):
Z extrému do extrému, to bysme nebyly my, Bivojky. Začátek byl trochu ospalý, ale pak jsme se dostali do tempa, které jsme potřebovali a zápas jsme dovedli do vítězství. Děkujeme soupeři a my se jdeme soustředit na zítřejší zápas. Děkujeme.
53:46
Rozehru vyhrávají domácí a tlačí na soupeřky.
53:38
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #95 Sára Bartschová (4:13).
51:45
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #19 Karolína Zikmundová, asistoval #88 Petra Pavlíková (4:12).
51:06
Zikmundová blokuje střelu Svobodové a otáčí směr hry.
48:23
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #99 Lada Flachsová, asistoval #26 Klára Svobodová (3:12).
46:45
Dědková sřílí do bloku hostující hráčky.
46:18
Timeout FBC Česká Lípa
46:18
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #26 Klára Svobodová, asistoval #11 Veronika Kundertová (3:11).
45:59
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková, asistoval #68 Monika Netušilová (3:10).
45:07
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #99 Lada Flachsová bez asistence (3:9).
44:00
Zikmundová po kombinaci s Menšíkovou probíhá hřištěm na branku hostí.
41:47
Hosté drží hru na útočné polovině.
40:43
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #14 Lenka Svobodová, asistoval #10 Nela Havlínová (3:8).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:14
40:00
39:58
Zikmundová krásně míří na branku ale střela jde mimo.
38:50
Vyloučen hráč #5 Nikola Dědková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za blokování florbalky.
37:21
Domácí hrají opět v plném počtu.
36:08
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #19 Karolína Zikmundová, asistoval #36 Martina Gembecová (3:7).
35:49
Hosté díky přesilové hře dřží domácí u jejich branky.
35:21
Vyloučen hráč #88 Petra Pavlíková družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:08
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #10 Nela Havlínová, asistoval #16 Jitka Tóthová (2:7).
34:00
Slaná blokuje střelu Svobodové a proniká do útočné poloviny.
33:28
Hosté hrají v plném počtu.
31:28
Vyloučen hráč #16 Jitka Tóthová družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV na 2 minuty za sekání.
31:28
Domácí kombinují na útočné polovině hostí.
31:00
Litvínov rozehrává na polovině hřiště.
25:55
Gembecová kombinuje se Slanou a pronikají do útočné poloviny.
25:42
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #95 Sára Bartschová, asistoval #16 Jitka Tóthová (2:6).
24:30
Gembecová za domácí bránou uniká Flachsové.
21:21
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #11 Veronika Kundertová bez asistence (2:5).
20:25
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #16 Jitka Tóthová bez asistence (2:4).
19:28
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #95 Sára Bartschová, asistoval #68 Monika Netušilová (2:3).
18:00
Flachsová trefuje bok brány.
16:39
Gembecová zachraňuje Soukupovou svým blokem.