0:1
0:0
- : -

Kanonýři Kladno B - Blue Horses Stochov B 4:3pn
1. Adam Hruška, 7. Vojtěch Petr, 11. Adam Hruška, N Daniel Stříhavka - 7. Zdeněk Husák, 10. Tomáš Ibl, 24. Zdeněk Husák; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Karel Hlinka; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Milan Horáček -3 - Miroslav Křenek ?; po třetinách: 3:2, 0:1, 0:0;

Nájezd na branku provedl z družstva Blue Horses Stochov B hráč #13 Filip Švojgr , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno B hráč #88 Daniel Stříhavka a vstřelil rozhodující gól (4:3).

Nájezd na branku provedl z družstva Blue Horses Stochov B hráč #13 Filip Švojgr a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno B hráč #26 David Hácha a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Blue Horses Stochov B hráč #87 Petr Krištof , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno B hráč #80 Petr Burian , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Blue Horses Stochov B hráč #25 Zdeněk Husák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Kanonýři Kladno B hráč #96 Jakub Šoch , ale gól nevstřelil.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
29:03
Vyloučen hráč #7 Tomáš Dlouhý družstva Blue Horses Stochov B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:00
24:00
23:11
Branku družstva Blue Horses Stochov B vstřelil #25 Zdeněk Husák, asistoval #13 Filip Švojgr (3:3).
14:41
Trestné střílení družstva Blue Horses Stochov B neproměnil #25 Zdeněk Husák.
14:41
Vyloučen hráč #87 Petr Krištof družstva Blue Horses Stochov B na 2 minuty za hrubost.
13:35
Vyloučen hráč #11 Vojtěch Vaňous družstva Kanonýři Kladno B na 2 minuty za špatné střídání.
12:00
12:00
10:18
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #14 Adam Hruška, asistoval #7 Vojtěch Petr (3:2).
09:45
Branku družstva Blue Horses Stochov B vstřelil #42 Tomáš Ibl, asistoval #13 Filip Švojgr (2:2).
06:44
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #7 Vojtěch Petr, asistoval #80 Petr Burian (2:1).
06:12
Branku družstva Blue Horses Stochov B vstřelil #25 Zdeněk Husák, asistoval #42 Tomáš Ibl (1:1).
05:14
Vyloučen hráč #48 František Štiller družstva Blue Horses Stochov B na 2 minuty za sekání.
00:40
Branku družstva Kanonýři Kladno B vstřelil #14 Adam Hruška, asistoval #80 Petr Burian (1:0).