0:2
0:3
- : -

Florbalová akademie MB - FbŠ Bohemians zelené 0:5
1. Johana Hacklová, 12. Eliška Špačková, 17. Johana Hacklová, 22. Tereza Mozolová, 23. Sara Wojnar; rozhodčí: Pavel Bušek - Petr Jahoda; vyloučení: 6 + David Řídka TDKU + František Hrdlička TDKU:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Nikola Kašparová ? - Natálie Kočová ?; po třetinách: 0:2, 0:3;
24:00
22:31
Branku družstva FbŠ Bohemians zelené vstřelil #13 Sara Wojnar, asistoval #66 Viktorie Mašínová (0:5).
21:15
Branku družstva FbŠ Bohemians zelené vstřelil #26 Tereza Mozolová, asistoval #66 Viktorie Mašínová (0:4).
16:39
Branku družstva FbŠ Bohemians zelené vstřelil #8 Johana Hacklová, asistoval #67 Alice Krejčí (0:3).
12:00
12:00
11:44
Branku družstva FbŠ Bohemians zelené vstřelil #55 Eliška Špačková bez asistence (0:2).
11:24
Vyloučen asistent trenéra David Řídka družstva Florbalová akademie MB do konce utkání.
11:24
Vyloučen trenér František Hrdlička družstva Florbalová akademie MB do konce utkání.
10:33
Vyloučen hráč #38 Nela Sporyschová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
10:01
Vyloučen hráč #8 Johana Hacklová družstva FbŠ Bohemians zelené na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:35
Vyloučen hráč #8 Ella Repšová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování.
07:28
Vyloučen hráč #72 Tereza Hrdličková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
07:28
02:37
Vyloučen hráč #8 Ella Repšová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
01:05
Vyloučen hráč #88 Natálie Stehlíková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
00:17
Branku družstva FbŠ Bohemians zelené vstřelil #8 Johana Hacklová bez asistence (0:1).