4:0
3:2
- : -

1.FBK Sršni Rožnov p/R - FBC Vikings Kopřivnice 9:3
13. Daniel Prašivka, 15. Dominik Eichner, 27. Petr Burýšek, 28. Daniel Prašivka, 39. Daniel Prašivka, 40. Adam Burýšek, 47. Adam Burýšek, 54. Adam Burýšek, 60. Denis Zimmer - 13. Jan Toman, 51. Jakub Kostelník, 57. Daniel Opatřil; rozhodčí: Martin Hudeček - Pavel Rochovanský; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 142; zásahy brankářů: Lukáš Slovák 24 - Jakub Strakoš 11, Lukáš Mikušek 14; po třetinách: 2:1, 4:0, 3:2;
60:00
Střely ve 3. části: 12:14
60:00
59:14
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #42 Denis Zimmer, asistoval #8 Adam Tesárek (9:3).
59:10
Poslední minuta utkání je už pod chorály domácího obecenstva, které si vítězství Sršňů užívá mírou vrchovatou a už ladí hlasivky na pozápasový "Vysoký Jalovec"!!!
57:13
Vzhledem k tomu, že necelé tři minuty před koncem už ani jeden celek není tak důrazný do obrany, tak tu vidíme hned několik brejkových situací, které většinou končí dalším rebrejkem... No stále je na co se dívat.
56:05
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #14 Daniel Opatřil, asistoval #13 Vojtěch Frýdl (8:3).
55:06
Je zřejmé, že řada Štůsek - Plandor - Smékal si své branky schovala už na playoff - důkazem toho jsou teď dvě tyčky v rychlém sledu za sebou.
53:26
Dneska se nám velmi dobře ukazují jednotlivci v asistencích i brankách, zejména teď řádí duo Burýšek - Najvar.
53:18
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #21 Adam Burýšek, asistoval #97 Martin Najvar (8:2).
51:16
Devět minut před koncem třetí části je patrné, že v hlavách obou týmů už je rozhodnuto a že dnes vítězství Sršňům už asi neunikne.
50:16
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #5 Jakub Kostelník, asistoval #7 Robert Socha (7:2).
49:15
Pokud v první polovině utkání Rožnov táhla řada Prašivka - Kittel - Eichner, tak současné minuty patří zejména trojici Tesárek - Burýšek A. - Najvar.
47:59
Mezi nejlepší pětici hráčů na hřišti dnes musíme zařadit určitě Lukáše Slováka, který je při svých zákrocích velmi sebevědomý, zvláště když mu pomáhá dobře blokující obrana.
46:03
45:26
Hráči Kopřivnice se snaží jak jen můžou, ale Valaši zachovávají chladnou hlavu při bránění a jejich protiútoky jsou velmi nebezpečné.
42:59
Rožnov na jednu stranu hraje agresívně při rozehrávce soupeře, zároveň však dokáže hru zklidnit při zisku míčku a často také překvapují ve svých útočných výpadech hráči, od kterých bychom to příliš nečekali... až sám Denis Zimmer st. kroutí hlavou, kde že se to jeho syn pohybuje na hřišti.
41:36
Vstup do třetiny s pětibrankovým vedením Valachů mohl vnuknout domácím hráčům, aby se začali šetřit. Ti však ve svém výkonu neutichají a je pravděpodobné, že se brzy můžeme těšit na další branky.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:6
40:00
39:41
38:49
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #86 Daniel Prašivka, asistoval #18 Dominik Eichner (5:1).
38:18
Valaši nedokázali využít přesilovku a proto zůstává stav stejný.
37:14
Rožnov se snaží najít tuskulinku v obraně soupeře.
36:16
Vyloučen hráč #15 Tomáš Janek družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře.
35:24
Brankář Valachů Slovák dnes má svůj den a chytá prakticky vše co se dá. Hostům znepříjemňuje i dobré střelecké pozice.
33:12
Teď Kopřivnice zavřela Rožnov v jejich obraném pásmu ,ale branku z toho nedali.
31:36
Rožnované blokují každou střelu která se dá a tímto pomáhají brankáři .
30:15
Střídání brankáře. Nový brankář #28 Lukáš Mikušek družstva FBC Vikings Kopřivnice
29:36
Jsme přilbližně v polovině utkání a ze hry Valachů je vidět odhodlání, týmový duch a konečně v sezóně vidíme Rožnov ve světle na jaké jsme zvyklí z předchozích sezón.
27:07
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #86 Daniel Prašivka, asistoval #34 Petr Kittel (4:1).
27:04
Lukáš Slovák svým výhozem velmi pomohl Valachům, aby navýšili náskok na 2 branky.
26:29
Valaši jsou po právu brankově odměněni a prozatím je utkání plně v jejich režii.
26:23
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #77 Petr Burýšek, asistoval #42 Denis Zimmer (3:1).
24:59
Útoky Slezanům se zatím moc nedaří ,protože všechny míčky sbírá Valašská obrana.
23:45
Ani ve druhé části se střelecky příliš Vikingové neprosazují, důkazem jsou pouhé dvě střely za skoro čtyři odehrané minuty.
21:15
Rožnované do druhé části doslova vlétli a nasadili vysoké tempu, kterému se Kopřivnice jen stěží snaží přizpůsobit.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:7
20:00
17:59
Před námi jsou poslední dvě minuty první části a na hřišti vidíme vyrovnané utkání s jednobrankovým vedením domácích.
16:35
Rožnov se moc do útoku nežene, a proto Kopřivnice není moc na míčku a spíše jen běhá mezi hráči domácích.
14:59
Je to zatím velmi napínavý zápas a je to zatím velmi vyrovnané .
14:07
Branku družstva 1.FBK Sršni Rožnov p/R vstřelil #18 Dominik Eichner, asistoval #17 Petr Krhut (2:1).
13:15
Za pouhých 5 sekund nám zde padly 2 branky, nejdříve Rožnov otevřel skóre, ale po rozehrání z buly Vikingové potrestali nepozornost domácích.
12:59
Branku družstva FBC Vikings Kopřivnice vstřelil #16 Jan Toman, asistoval #15 Tomáš Janek (1:1).
12:55
12:25
Tím že tento zápas je derby tak se žádný hráč neboji hrát do těla.
10:35
Kopřivnice teď kombinuje na své polovině a snaží se hru uklidnit, Sršně v jejich náporu otupit. Valaši vědí, že mají prozatím dost času na to, aby v utkání byli týmem, který bude první skórovat.
09:15
Rožnov znovu v tlaku na hostující bránící hráče, ale gólman Vikingů prozatím drží nulový stav.
07:49
Rožnov si připravil velmi nadějnou situaci ke skórování,ale nedokázal ji zužitkovat. Stále tak platí bezbrankový stav.
06:58
Mezi prvníí střelecké pokusy se zapsali hráči Kopřivnice ,ale brankář Lukáš Slovák zatím vše chytil.
05:25
Tím, že se jedná o utkání s nádechem derby, je to místy vyhrocený zápas v soubojích. Alespoň prvních pět minut zápasu tak lze charakterizovat.
03:28
Po delší době vidíme v sestavě navrátilce Dominika Eichnera. Před playoff se připravoval i vloni, letos bude také stabilním článkem kádru ve vyřazovacích bojích.
01:42
Přejeme hezký podvečer dámy a páni ,hnedka od začátku se hraje velmi aktivně a hodně se tak každý tým dostává do útoku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Hudeček a Pavel Rochovanský.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Vikings Kopřivnice: brankář: Jakub Strakoš; hráči v poli: Jan Monsport, Jakub Kresta, Robert Socha, Jakub Kostelník, Vojtěch Zátopek
00:00
Line-up domácích 1.FBK Sršni Rožnov p/R: brankář: Lukáš Slovák; hráči v poli: David Žniva, Jakub Štůsek, Richard Plandor, Ondřej Smékal, Marek Polášek