3:2
1:1
- : -

Orel Dolní Bojanovice - ŠSK ZŠ Očovská Hodonín 4:5pn
18. Filip Němec, 24. Martin Kaňa, 24. Jakub Straka, 33. Filip Němec - 8. Ondřej Strmiska, 17. Martin Koláček, 21. Kryštof Koštuřík, 27. Kryštof Koštuřík, N Kryštof Koštuřík; rozhodčí: Jiří Obalil - Martin Pivoda; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; zásahy brankářů: Filip Hubačka ? - Petr Luňák ?; po třetinách: 0:1, 3:2, 1:1;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #12 Kryštof Koštuřík a vstřelil rozhodující gól (4:5).

Nájezd na branku provedl z družstva Orel Dolní Bojanovice hráč #14 František Jansa a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #37 Petr Fučík a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Orel Dolní Bojanovice hráč #11 Filip Pazderka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín hráč #8 Martin Krumpolc , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Orel Dolní Bojanovice hráč #8 Martin Kaňa , ale gól nevstřelil.
39:00
Zahájena trestná střílení.
39:00
Střely ve 3. části: 4:4
39:00
32:35
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil #16 Filip Němec, asistoval #7 Adam Horňák (4:4).
30:35
Pazderka skončil v ochranné síti za mantinelem.
26:20
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #12 Kryštof Koštuřík, asistoval #9 Martin Koláček (3:4).
26:00
26:00
Střely ve 2. části: 6:6
26:00
23:46
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil #4 Jakub Straka, asistoval #3 Radim Lunda (3:3).
23:24
Branku družstva Orel Dolní Bojanovice vstřelil #8 Martin Kaňa, asistoval #7 Adam Horňák (2:3).
21:50
Vyloučen hráč #12 Kryštof Koštuřík družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín na 2 minuty za blokování florbalky.
20:29
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #12 Kryštof Koštuřík, asistoval #37 Petr Fučík (1:3).
17:25
17:25
Viděli jsme akci kola, na jejíž konci byl Filip Němec.
16:17
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #9 Martin Koláček, asistoval #12 Kryštof Koštuřík (0:2).
16:08
Vyloučen hráč #9 Vojtěch Sukup družstva Orel Dolní Bojanovice na 2 minuty za hrubost.
13:00
13:00
Střely v 1. části: 6:5
13:00
07:12
Branku družstva ŠSK ZŠ Očovská Hodonín vstřelil #78 Ondřej Strmiska, asistoval #11 Petr Příkaský (0:1).