1:1
1:2
- : -

Florbal Ústí - SK BIVOJKY LITVÍNOV 2:6
25. Vendula Štolbová, 59. Markéta Kociánová - 1. Tereza Šalátová, 15. Nela Havlínová, 17. Tereza Šalátová, 28. Tereza Šalátová, 51. Laura Vytrhlíková, 58. Laura Vytrhlíková; rozhodčí: Jan Vokál - Josef Kubát; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 43; zásahy brankářů: Martina Zajícová 17 - Lucie Kadlecová 13; po třetinách: 0:3, 1:1, 1:2;
Komentář domácích Wildhaber Michal (Trenér):
Oba víkendové zápasy jsme si výrazně ztížili špatnými vstupy do utkání. Nedařilo se nám v přechodové fázi, kde jsme se dopouštěli spousty ztrát. Díky tomu jsme se nedostávali ani do finální fáze a nebyli tak dostatečně nebezpeční pro soupeřovu branku.
Komentář hostů Šalát Petr (Trenér):
Konečně podařený víkend a bereme plný počet bodů. Po včerejší štaci v České Lípě jsme dnes splnili co jsme měli a šli jsme si tvrdě pro výhru, která je zasloužená. Soupeřkám děkujeme za pěknou hru a našim holkám děkujeme za super víkend s plným počtem bodů. Děkujeme
60:00
Střely ve 3. části: 6:9
60:00
59:16
Vyloučen hráč #77 Natálie Hudečková družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání.
58:04
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #7 Markéta Kociánová, asistoval #32 Petra Bratschaedlová (2:6).
57:11
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #77 Laura Vytrhlíková bez asistence (1:6).
56:31
Tomanová neskutečná šance!
55:49
Kocianová vyblokovala střelu Tóthové.
53:46
Zajícová se musela zapotit, další dobrá sehrávka hostí, ale bránu nakonec netrefují.
45:16
Štolbová na Mrázovou před bránu, ta nahrává zpět Štolbové, ale bohužel se netrefuje do branky.
44:00
Svobodová si Kadlecovou brání a blokuje střely.
43:20
Skvěle Zajícová.
42:05
Štolbová vybojovala míček od Bartschové a hraje dál.
33:28
Havlínová se na míčku stáhla za bránu Kadlecové.
31:34
Zajícová skvěle zabránila střele!
29:13
Havlínová do bloku!
27:43
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #78 Tereza Šalátová, asistoval #16 Jitka Tóthová (1:4).
27:43
Špírková nejprve vyblokovala, ale nakonec to nestačilo.
26:57
Mlatečková a Zavadilová střeží Zajícovou jako oko v hlavě.
24:21
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #10 Vendula Štolbová bez asistence (1:3).
24:21
Neskutečný gól od Štolbové! Vstřelila ho z půlky hřiště.
22:09
Šálátová měla velkou šanci na přečíslení.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:8
20:00
19:52
Mlatečková neskutečná šance na gól do prázdné brány!
19:01
Šímová do bloku!
17:54
Štolbová střílí z půlky hřiště přímo do Kadlecové, ta je ale neprůstřelná!
16:17
16:17
Samostatný únik Šalátové a Tóthové prošel.
14:32
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #10 Nela Havlínová, asistoval #77 Laura Vytrhlíková (0:2).
14:32
Bivojky své přesilovky ihned využily a vstřelili gól.
14:10
13:55
Štolbová si mezi hráčkami hostí prokličkovala, jako mezi kuželkami.
13:37
Intenzivní souboj za brankou Kadlecové přerušen.
12:00
Vyloučen hráč #48 Daniela Tomanová družstva Florbal Ústí na 2 minuty za sekání.
10:56
Mrázová si počkala před brankou a měla velkou šanci!
08:57
Hudečkové nahrály do rohu, bohužel se za ní seběhly dvě protihráčky a o míčk ji obrali.
06:37
Kundertová do bloku.
05:07
Zajícová si moc vyjela z brány, aby zabránila přečíslení, díky tomu na ni padá Viková.
04:55
Kadlecová vskutku dobrý zákrok.
04:02
Šímová prověřila brankářku hostí Kadlecovou!
02:18
Zajícová chytá.
00:09
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #78 Tereza Šalátová, asistoval #77 Laura Vytrhlíková (0:1).
00:09
Bivojky zasazují první rychlou gólovou střelu!
00:01
Úvodní buly pro tým hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Vokál a Josef Kubát.
00:00
00:00
Line-up hostů SK BIVOJKY LITVÍNOV: brankář: Lucie Kadlecová; hráči v poli: Nela Havlínová, Leona Tancošová, Tereza Šalátová, Jitka Tóthová, Laura Vytrhlíková
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí: brankář: Martina Zajícová; hráči v poli: Markéta Kociánová, Petra Bratschaedlová, Daniela Tomanová, Lucie Zavadilová, Ema Mlatečková