2:0
4:0
- : -

FBK Atlas Blansko - Florbal Hodonín B 9:0
3. Ondřej Kala, 7. Alex Müller, 8. Martin Kala, 17. William Baráth, 21. Jáchym Kuchař, 30. William Baráth, 32. Ondřej Kala, 35. Oskar Dosedla, 36. Ondřej Kala; rozhodčí: Lukáš Krejčiřík - Jakub Valášek; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Matěj Komárek 0 - Lukáš Konečný ?, Jan Janík ?; po třetinách: 3:0, 2:0, 4:0;
36:00
35:40
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #44 Ondřej Kala bez asistence (9:0).
34:34
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #11 Oskar Dosedla bez asistence (8:0).
31:20
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #44 Ondřej Kala, asistoval #22 Martin Kala (7:0).
29:55
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #6 William Baráth, asistoval #18 Alex Müller (6:0).
24:00
24:00
20:51
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #14 Jáchym Kuchař bez asistence (5:0).
16:54
16:44
Vyloučen hráč #27 Filip Groh družstva Florbal Hodonín B na 2 minuty za špatné střídání.
12:51
Vyloučen hráč #22 Martin Kala družstva FBK Atlas Blansko na 2 minuty za vysoká florbalka.
12:00
Střídání brankáře. Nový brankář #52 Jan Janík družstva Florbal Hodonín B
12:00
12:00
07:10
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #22 Martin Kala, asistoval #20 Radim Králík (3:0).
06:42
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #18 Alex Müller, asistoval #11 Oskar Dosedla (2:0).
02:33
Branku družstva FBK Atlas Blansko vstřelil #44 Ondřej Kala bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Krejčiřík a Jakub Valášek.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Hodonín B:
00:00
Line-up domácích FBK Atlas Blansko: brankář: Matěj Komárek; hráči v poli: Petr Bárta, Kryštof Němec, Radim Králík, Ondřej Kala, Martin Kala