2:1
4:0
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - Torpedo Havířov 11:2
5. Tomáš Rucki, 7. Jan Sitora, 9. Vít Lestyan, 12. Vít Lestyan, 15. Matěj Šmerda, 19. Matěj Šmerda, 21. Samuel Alter, 35. Jan Sitora, 39. Tomáš Vlček, 41. Vít Lestyan, 43. Samuel Alter - 14. Vojtěch Mrowiec, 20. Dominik Ryška; rozhodčí: Radek Vybíhal - Tomáš Ryba; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Adam Strážnický ? - Vojtěch Kolkop ?; po třetinách: 5:1, 2:1, 4:0;
45:00
42:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Samuel Alter, asistoval #66 Václav Babík (11:2).
40:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #75 Vít Lestyan bez asistence (10:2).
38:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #49 Tomáš Vlček, asistoval #14 Filip Peterek (9:2).
34:48
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Jan Sitora, asistoval #75 Vít Lestyan (8:2).
30:00
30:00
26:57
Vyloučen hráč #33 Jakub Rohel družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
20:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Samuel Alter, asistoval #91 Nikolas Vizváry (7:2).
19:54
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #43 Dominik Ryška, asistoval #14 Ondřej Martinček (6:2).
18:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Matěj Šmerda, asistoval #66 Václav Babík (6:1).
18:33
Vyloučen hráč #10 Ondřej Waliczek družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za opakované přestupky.
15:00
15:00
14:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Matěj Šmerda, asistoval #27 Jan Sitora (5:1).
13:49
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #55 Vojtěch Mrowiec, asistoval #25 Patrik Tichý (4:1).
13:16
Vyloučen hráč #66 Václav Babík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
13:16
Vyloučen hráč #43 Dominik Ryška družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
11:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #75 Vít Lestyan, asistoval #20 Jan Bura (4:0).
08:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #75 Vít Lestyan, asistoval #27 Jan Sitora (3:0).
06:45
04:40
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #36 Tomáš Rucki, asistoval #27 Jan Sitora (1:0).