3:0
2:0
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady C - BLACK ANGELS B U23 5:2
17. Tadeáš Doucha, 27. Gustav Ondrejčík, 27. Gustav Ondrejčík, 38. Gustav Ondrejčík, 43. Bruno Sandner - 13. Michal Hora, 15. Jaromír Sedmík; rozhodčí: Marek Stojanović - Dominik Morávek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Záhora -2 - Kryštof Ivan Kasha ?; po třetinách: 0:2, 3:0, 2:0;
45:00
42:36
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #96 Bruno Sandner bez asistence (5:2).
41:25
Timeout BLACK ANGELS B U23
38:59
Vyloučen hráč #93 Vojtěch Doucha družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za sekání.
37:48
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #4 Gustav Ondrejčík, asistoval #23 Richard Klíma (4:2).
31:33
Vyloučen hráč #94 Jaroslav Seiml družstva BLACK ANGELS B U23 na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
26:42
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #4 Gustav Ondrejčík, asistoval #32 Pavel Hájek (3:2).
26:13
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #4 Gustav Ondrejčík, asistoval #87 Matěj Šaroch (2:2).
22:27
Vyloučen hráč #70 Chi Hieu Nguyen družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za opakované přestupky.
20:34
Vyloučen hráč #3 Tadeáš Velechovský družstva BLACK ANGELS B U23 na 2 minuty za sekání.
16:26
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #92 Tadeáš Doucha, asistoval #93 Vojtěch Doucha (1:2).
15:00
15:00
14:12
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #91 Jaromír Sedmík, asistoval #87 Michal Hora (0:2).
12:17
Branku družstva BLACK ANGELS B U23 vstřelil #87 Michal Hora, asistoval #91 Jaromír Sedmík (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Stojanović a Dominik Morávek.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS B U23:
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady C: brankář: Jakub Záhora; hráči v poli: Matěj Šaroch, Martin Zima, Richard Klíma, Pavel Hájek, Gustav Ondrejčík