2:1
3:0
- : -

Florbal Vsetín - FBŠ Hattrick Brno B 10:2
2. Petr Chovančík, 6. Filip Mynář, 9. Filip Mynář, 10. Michal Brázdil, 11. Ondřej Pobořil, 25. Jan Legát, 28. Adam Pavlačka, 34. Petr Chovančík, 36. Filip Mynář, 37. Adam Pavlačka - 4. Antonín Valíček, 29. Milan Hradil; rozhodčí: Martin Kozáček - Ondřej Braha; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Hudek ?, Filip Neplech ? - Vítek Pospíchal ?; po třetinách: 5:1, 2:1, 3:0;
45:00
36:54
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #33 Adam Pavlačka, asistoval #23 Jan Legát (10:2).
35:52
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #20 Filip Mynář, asistoval #54 Petr Chovančík (9:2).
33:03
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #54 Petr Chovančík, asistoval #20 Filip Mynář (8:2).
30:00
30:00
28:57
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #68 Milan Hradil, asistoval #63 Martin Kříž (7:2).
27:21
24:54
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #23 Jan Legát, asistoval #33 Adam Pavlačka (6:1).
24:40
Střídání brankáře. Nový brankář #5 Filip Neplech družstva Florbal Vsetín
22:04
Vyloučen hráč #13 David Malý družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za špatné střídání.
18:56
Vyloučen hráč #17 Ondřej Pokorný družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
10:42
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #31 Ondřej Pobořil, asistoval #2 Ondřej Hudek (5:1).
09:23
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #77 Michal Brázdil, asistoval #16 Martin Kovář (4:1).
08:06
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #20 Filip Mynář, asistoval #23 Jan Legát (3:1).
05:18
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #20 Filip Mynář, asistoval #31 Ondřej Pobořil (2:1).
03:14
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #98 Antonín Valíček, asistoval #13 Marek Konečný (1:1).
01:57
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Kozáček a Ondřej Braha.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Hattrick Brno B:
00:00
Line-up domácích Florbal Vsetín: brankář: Ondřej Hudek; hráči v poli: Martin Kovář, Jan Legát, Adam Pavlačka, David Malý, Matouš Náhlý