3:2
2:1
- : -
Komentář domácích Hoch Aleš (Vedoucí):
Velmi náročné utkání, které bylo i velice vyhrocené. Bojovali jsme celý zápas, nenechali se rozhodit a získáváme zaslouženě 3 body. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu.
Komentář hostů Karpíšek Dan (Trenér):
Bohužel jsme se v tomto zápase porazili svojí nedisciplinovaností. Jednu třetinu jsme strávili v oslabení, šance co jsme si vypracovali jsme neproměnili. Do dalších zápasů je potřeba se zlepšit.
60:00
Střely ve 3. části: 13:22
60:00
59:52
Vyloučen hráč #92 David Karpíšek družstva BK REAL ROUDNICE n/L do konce utkání.
59:52
Vyloučen hráč #16 Štěpán Mosler družstva Florbal Sokolov do konce utkání.
59:52
Vyloučen hráč #16 Štěpán Mosler družstva Florbal Sokolov na 2+2 minuty za hrubost.
59:52
Vyloučen hráč #92 David Karpíšek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2+2 minuty za hrubost.
56:40
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #41 Jaroslav Jaroš bez asistence (7:6).
54:09
Vyloučen hráč #29 Matouš Tesař družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za zdržování hry.
50:44
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #72 Jan Hlavsa, asistoval #7 Jan Skopový (7:5).
49:33
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #1 Daniel Macek, asistoval #16 Štěpán Mosler (6:5).
49:33
Spolupráce Moslera s Mackem, který přesnou střelou zvyšuje skóre a Sokolov tak vede. Pokračují v přesilovce 5 na 4.
49:23
Vyloučen hráč #92 David Karpíšek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:53
Vyloučen hráč #11 Ondřej Cvekl družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za hrubost.
38:02
Vyloučen hráč #92 David Karpíšek družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
36:21
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #18 Daniel Pilař, asistoval #91 Bilguun Ariunbuyan (5:5).
36:11
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #1 Daniel Macek (5:4).
34:33
34:30
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #27 Lukáš Konvalina, asistoval #72 Jan Hlavsa (4:3).
34:30
Vyloučen hráč #19 Štěpán Cvekl družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za nesportovní chování.
33:05
Vyloučen hráč #7 Jan Skopový družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
33:05
33:05
Vyloučen hráč #19 Štěpán Cvekl družstva BK REAL ROUDNICE n/L - osobní trest.
31:51
Vyloučen hráč #26 Stanislav Hykš družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
31:20
Odložené vyloučení
28:25
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #72 Jan Hlavsa bez asistence (3:3).
28:25
Individuální akce, kdy Jan Hlavsa prošel přes celé hřiště a nedal golmanovi šanci.
28:07
Vidíme souboje na obou stranách.
24:39
Vyloučen hráč #16 Štěpán Mosler družstva Florbal Sokolov na 2 minuty za sekání.
24:39
Sokolov se bude muset bránit po sekání Moslera.
22:30
Jsou vidět podařené a velice rchlé akce po zisku míčků, už jen chybí ta koncovka.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:7
20:00
18:48
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #18 Daniel Pilař z trestného střílení (2:3).
18:10
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #16 Štěpán Mosler, asistoval #39 Aleš Hoch (2:2).
16:49
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #11 Ondřej Cvekl, asistoval #19 Štěpán Cvekl (1:2).
13:16
Vyloučen hráč #27 Matěj Slaba družstva BK REAL ROUDNICE n/L na 2 minuty za sekání.
12:42
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil #7 Jan Skopový, asistoval #39 Aleš Hoch (1:1).
12:42
Nádherná kombinace a Jan Skopový měl již jednoduchou práci umístit míček do prázdné brány.
11:33
Hra se otočila a nyní jsou to spíše domácí, kteří tvoří hru a mají mnohem více šancí ke skórování.
08:01
Vybojovaný míček Hlavsou a rychlý protiútok, míček těsně minul branku.
06:02
Hostům se daří kombinace a jsou více na míčku.
02:19
Branku družstva BK REAL ROUDNICE n/L vstřelil #30 Jan Rott, asistoval #18 Daniel Pilař (0:1).
02:19
Na druhé straně míček ale končí za brankovou čarou.
02:00
Krásná individuální akce sokolovského Macka, kterou likviduje brankář.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Žáček a Jakub Matějka.
00:00
00:00
Line-up hostů BK REAL ROUDNICE n/L: brankář: Daniel Castrillo; hráči v poli: Matěj Slaba, David Karpíšek, Jan Rott, Bilguun Ariunbuyan, Daniel Pilař
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: hráči v poli: Stanislav Hykš, Štěpán Mosler, Jan Šafránek, Jan Hlavsa, Aleš Hoch