3:3
2:2
0:1

Florbal Ústí B - SK BIVOJ LITVÍNOV 6:7p
13. Filip Kučaba, 31. Hynek Nikolič, 32. Vladimír Štorek, 32. Filip Kučaba, 55. Leoš Nergl, 58. Vladimír Štorek - 5. Zdeněk Fanta, 25. Filip Truhlář, 30. Jaroslav Rybka, 37. Ondřej Kopta, 50. Jaroslav Rybka, 53. Jaroslav Rybka, 61. Jaroslav Rybka; rozhodčí: Ondřej Lovacký - Lukáš Čech; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Jan Hrstka 36 - Jiří Vybíral 25; po třetinách: 1:1, 3:3, 2:2, 0:1;
Komentář domácích Grosse Jindřich (Vedoucí):
Od poloviny utkání jsme byli nadržení jako správná psiska, ale bohužel mnoho nepřesností nás sráželo dolů. Pozitivní je, že jsme to na konci nezabalili. Škoda závěrečného vystoupení, to už bylo navíc. Hezký zbytek neděle.
Komentář hostů Arazim Tomáš (Trenér):
Dnes v hodně provizorní sestavě jsme rádi za 2 body, všechny posily to zvládly velmi dobře. Děkujeme soupeři za utkání.
65:00
Střely v prodloužení: 0:1
60:30
60:30
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #99 Tomáš Kolodziej (6:7).
59:58
Vyloučen hráč #28 Leoš Nergl družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nesportovní chování.
59:58
Vyloučen hráč #14 Filip Kučaba družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za hrubost.
59:58
Vyloučen hráč #97 Jan Kopýtko družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za hrubost.
59:49
Prázdnou branku minul Truhlář
58:10
Timeout SK BIVOJ LITVÍNOV
58:10
Vyloučen hráč #7 Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
57:06
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #24 Vladimír Štorek, asistoval #19 Jindřich Grosse (6:6).
57:00
Míček se kutálel v chaosu před brankou hostí
56:16
Nikolič si našel krásné volné místečko v brance hostí, Vybíral však na poslední chvíli zasáhl rukou
54:40
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #28 Leoš Nergl, asistoval #10 Hynek Nikolič (5:6).
53:47
Vyloučen hráč #97 Jan Kopýtko družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
52:58
Nergl na Nikoliče, prudká střela ale končí za mantinelem
52:08
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka bez asistence (4:6).
51:12
Prudká střela Rybky končí za mantinelem
50:30
Nebezpečnou střelu Nergla zachraňuje na poslední chvíli brankář hostí
49:04
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #68 Martin Dvořák (4:5).
47:46
Vyloučen hráč #66 Zdeněk Fanta družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za vysoká florbalka.
36:59
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #72 Ondřej Kopta bez asistence (4:4).
31:25
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Filip Kučaba, asistoval #28 Leoš Nergl (4:3).
31:18
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #24 Vladimír Štorek, asistoval #10 Hynek Nikolič (3:3).
30:47
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #14 Filip Kučaba (2:3).
30:40
Nergl úspěšně zvládl přečíslení 2 na 1
29:40
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #21 Filip Truhlář (1:3).