3:1
5:0
- : -

Florbal Kladno - Sokol Rudná B 10:2
10. Filip Molhanec, 12. Filip Molhanec, 20. Filip Molhanec, 21. Tobiáš Chromý, 22. Filip Molhanec, 29. Tomáš Ureš, 30. Matěj Vencl, 32. Filip Sochor, 34. Tomáš Ureš, 35. Tomáš Ureš - 1. Petr Zvědělík, 16. Pavel Malý; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 2 + Tomáš Ureš OS:4; využití: 2:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Radim Neuman -2 - Adam Balík -10; po třetinách: 2:1, 3:1, 5:0;
36:00
34:33
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #73 Tomáš Ureš, asistoval #20 Milan Všetečka (10:2).
33:04
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #73 Tomáš Ureš, asistoval #16 Filip Molhanec (9:2).
31:12
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #12 Filip Sochor, asistoval #73 Tomáš Ureš (8:2).
29:05
Timeout Sokol Rudná B
29:05
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #88 Matěj Vencl, asistoval #20 Milan Všetečka (7:2).
28:33
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #73 Tomáš Ureš, asistoval #74 Vojtěch Vosyka (6:2).
24:00
24:00
22:26
Vyloučen hráč #20 Milan Všetečka družstva Florbal Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
21:15
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #16 Filip Molhanec, asistoval #20 Milan Všetečka (5:2).
20:58
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #69 Tobiáš Chromý, asistoval #12 Filip Sochor (4:2).
19:01
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #16 Filip Molhanec, asistoval #22 Adam Brynda (3:2).
18:33
Vyloučen hráč #30 Lukáš Kepka družstva Sokol Rudná B na 2 minuty za hrubost.
15:01
Branku družstva Sokol Rudná B vstřelil #23 Pavel Malý, asistoval #24 Petr Zvědělík (2:2).
12:00
12:00
11:53
Vyloučen hráč #74 Martin Šmíd družstva Sokol Rudná B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:44
09:18
Branku družstva Florbal Kladno vstřelil #16 Filip Molhanec z trestného střílení (1:1).
07:42
Vyloučen hráč #10 Sebastian Šmíd družstva Sokol Rudná B na 2 minuty za sekání.
06:43
Vyloučen hráč #73 Tomáš Ureš družstva Florbal Kladno - osobní trest.
06:43
Vyloučen hráč #73 Tomáš Ureš družstva Florbal Kladno na 2 minuty za nesportovní chování.
02:06
Vyloučen hráč #11 Kryštof Kříž družstva Sokol Rudná B na 2 minuty za sekání.
00:30
Branku družstva Sokol Rudná B vstřelil #24 Petr Zvědělík, asistoval #14 Marek Cihelka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Rudná B: brankář: Adam Balík; hráči v poli: Jakub Hojka, Martin Šmíd, Pavel Kopecký, Sebastian Šmíd, Marek Vojáček
00:00
Line-up domácích Florbal Kladno: brankář: Radim Neuman; hráči v poli: Adam Brynda, Vojtěch Vosyka, Filip Sochor, Filip Molhanec, Tomáš Ureš