2:1
0:2
0:0

TJ Sokol Královské Vinohrady B - Panthers Praha B 3:4pn
1. Jakub Dočekal, 15. Matěj Kašík, 19. Jakub Dočekal - 24. Martin Sedláček, 30. Martin Sedláček, 31. Dominik Flégr, N Daniel Brabec; rozhodčí: Václav Římal - Michal Lipinský; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Denis Smetana ? - David Palaš ?; po třetinách: 1:0, 2:1, 0:2, 0:0;

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč #77 Daniel Brabec a vstřelil rozhodující gól (3:4).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B hráč #56 Matyáš Cvejn a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč #79 Martin Sedláček a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B hráč #55 Šimon Valenta , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč #2 Dominik Flégr , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč #60 David Sladký a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč #97 Marek Linha , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B hráč #11 Matěj Kašík a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Panthers Praha B hráč #30 Petr Reksoprodjo a vstřelil gól.
30:31
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #2 Dominik Flégr, asistoval #50 Oliver Karásek (3:3).
30:31
Vyloučen hráč #22 Jakub Dočekal družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B na 2 minuty za nesportovní chování.
29:49
Branku družstva Panthers Praha B vstřelil #79 Martin Sedláček, asistoval #80 Filip Spěvák (3:2).
24:00
24:00
23:23
18:40
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #22 Jakub Dočekal, asistoval #54 David Jerič (3:0).
14:32
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady B vstřelil #11 Matěj Kašík, asistoval #55 Šimon Valenta (2:0).
12:46
Vyloučen hráč #60 David Sladký družstva Panthers Praha B na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
07:25
Vyloučen hráč #55 Lukáš Mára družstva Panthers Praha B na 2 minuty za nedovolené vrážení.