0:2
0:1
- : -

MITEL Florbalová akademie MB - FbŠ Bohemians 1:5
4. Lucie Seifertová - 10. Aneta Faltová, 12. Adéla Bočanová, 18. Aneta Faltová, 24. Karolína Mezerová, 43. Lucie Veselá; rozhodčí: Václav Patera - Nikola Staňková; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Eva Klementová -5 - Kristýna Karli -1; po třetinách: 1:2, 0:2, 0:1;
Komentář domácích Kovačík Jan (Vedoucí):
Jedna z mála věcí která se nám v utkání povedla bylo získat si vedení utkání na naší stranu. Bohužel se v utkání objevilo hodně individuálních chyb a zbytečných ztrát míču, které vedly ke ztrátě vedení a následné prohře tohoto utkání. Děkujeme soupeři, přejeme mu hodně zdaru v pokračování v Poháru a těšíme se na blížící se vzájemné ligové utkání.
Komentář hostů Vojáček Michal (Trenér):
Dnes se nám dařilo kontrolovat hru, byli jsme silní na míčku a díky tomu jsme postoupili do semifinále, za což jsme velmi rádi. Děkujeme soupeři za fér zápas.
45:00
Střely ve 3. části: 5:20
45:00
44:53
Domácí jsou zase v oslabení.
44:26
Vyloučen hráč #21 Ivana Miklíková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za zvedání florbalky.
43:05
Strnadová trefuje Klementovou do nohy.
42:17
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #85 Lucie Veselá, asistoval #94 Adéla Bočanová (1:5).
39:30
Dolžálková posílá vzduchem nahrávku na Lytorovou.  Ta však nahrávku nezpracovala.
38:16
Domácí se dostávají pod velký tlak.
37:04
Domácí jsou v plném počtu.
35:30
Vacardová se sama snaží udržet míček a odvézt ho na útočnou polovinu. Tato snaha končí faulem.
35:02
Vyloučen hráč #21 Ivana Miklíková družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
34:15
Po divokých kombinací, dostávají hosté míček pod kontrolu a stahují se na svojí polovinu.
32:13
Strnadová se pokouší navýšit skóre, ale trefuje helmu Klementové.
31:48
Mezerová z rozehrávky trefuje Vacardovou do boty.
31:01
Miklíková vybíhá a posílá nahrávku na Hukalovou.
30:25
Faltová střílí, ale trefuje svojí spoluhráčku.
27:24
Švejdová v  tvrdém souboji, který končí faulem.
26:49
Doležálková se pokouší vstřelit branku, štěstí ji bohužel nepřálo.
25:42
Machačová fauluje v rohu. Rozehrávají hostí.
25:11
Faltová střílí, trefuje pouze tyč.
24:55
Vranová střelu zastavuje vlastním tělrm.
23:16
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Karolína Mezerová, asistoval #6 Denisa Hebíková (1:4).
23:15
Domácí po krásné kombinaci ztrácejí míček na útočné polovině. Hosté toho využívají v rychlém protiútoku a navyšují své skóre.
22:37
21:42
Šípková střílí, střela však končí za mantinelem.
20:23
Machačová nahrává na střed Doležálkové a ta střílí. Střela však končí v rukou golmanky.
19:35
Miklíková si vyměňuje za vlastní brankou míček s Machačovou.
18:45
Hosté dostávají pod kontrolu míček a uklidňují hru.
18:20
Střelu Strnadové chytá Klementová.
18:03
Hosté jsou v plném počtu.
17:09
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Aneta Faltová, asistoval #94 Adéla Bočanová (1:3).
17:09
Hoaaté dávají v oslabení další branku.
16:03
Vyloučen hráč #19 Nela Kočvarová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
15:20
Střela Lytorova se odráží od horní tyčky.
15:02
Buli vyhrávají domácí.

15:00
09:39
Bohemians střeluje branku a vyrovnává skóre.
12:52
Vyloučen hráč #85 Lucie Seifertová družstva MITEL Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
11:54
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Adéla Bočanová, asistoval #23 Natálie Bartošová (1:2).
11:17
Bohemians kombinuje na útočné polovině. Střelu hostí však chytá s přehledem Klementová.
11:15
Bude se vylučovat, hostí využívají výhody a bude se vylučovat.
09:39
08:48
Střela Doležálkové, tu zneškodňuje brankářka hostí.
08:44
Miklíková se pokusila o střelu na bránu, střela však letí vysoko nad bránu.

05:55
Miklíková bojuje v rohu a snaží se udržet míček proti dvou hráčkám z FBŠ Bohemians.
03:55
Branku družstva MITEL Florbalová akademie MB vstřelil #85 Lucie Seifertová, asistoval #44 Viktorie Vacardová (1:0).
03:22
Císařová se pokusila o vyrovnání, střela však minula bránu..
03:11
Domácí kombinují na vlastní polovině.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Nikola Staňková.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Kristýna Karli; hráči v poli: Aneta Faltová, Tereza Havlová, Lucie Veselá, Natálie Bartošová, Adéla Bočanová
00:00
Line-up domácích Florbalová akademie MB: brankář: Eva Klementová; hráči v poli: Mayya Lytorova, Ivana Miklíková, Alena Machačová, Barbora Doležálková, Michaela Bauerová
00:00
Vítam Vás na 4. kole Poháru žen Českého florbalu, kde se proti sobě utká FBŠ Bohemians a MITEL Florbalová akademie MB.