4:3
1:3
- : -

FBC Česká Lípa - FBC DOŠWICH MILEVSKO 6:7
13. Filip Cobl, 28. Jan Zátka, 31. Adam Filip Hrdlička, 32. Adam Filip Hrdlička, 39. Adam Filip Hrdlička, 58. Filip Cobl - 15. Petr Dvořák, 21. Daniel Dolejš, 27. Lubomír Silvestr, 38. Petr Heřmánek, 42. Adam Dvořák, 44. Daniel Dolejš, 50. Adam Dvořák; rozhodčí: Josef Heřmánek - Jaroslav Tichý; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 47; zásahy brankářů: Radek Dvořák 15 - Matěj Habart 20; po třetinách: 1:1, 4:3, 1:3;
Komentář domácích Bartošová Lenka (Trenér):
Dnes nás zdobyla týmová hra. Za což jsme hrozně rádi. V zápase nám fungovali některeé věci, které chceme hrát. Jen je škoda, že soupeř dal o jeden gól víc než my. Děkuji soupeři za zápas a přeji dobrou cestu domu.
Komentář hostů Dolejš Lukáš (Trenér):
Dnes velmi kvalitní zápas z obou stran. Soupeř velmi dobře zorganizovaný, myslím, že zápas byl atraktivní pro diváky nahoru dolu. Kluci dnes vítězství zaslouženě vybojovali a já jim za to moc děkuji. Děkuji soupeři za zápas.
57:28
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Filip Cobl, asistoval #37 Matyáš Flekl (6:7).
49:39
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #21 Adam Dvořák, asistoval #5 Daniel Dolejš (5:7).
48:15
48:09
Vyloučen hráč #37 Matyáš Flekl družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
43:52
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš, asistoval #62 Petr Heřmánek (5:6).
43:24
Domácí rozehrávají ve vlastním rohu.
42:06
41:37
41:01
Vyloučen hráč #37 Matyáš Flekl družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hra na zemi.
39:15
Vyloučen hráč #27 Jindřich Jásek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
39:10
Šulc získal míček.
38:56
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #44 Adam Filip Hrdlička, asistoval #21 Jan Zátka (5:4).
38:17
37:39
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #62 Petr Heřmánek, asistoval #5 Daniel Dolejš (4:4).
30:43
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #44 Adam Filip Hrdlička, asistoval #3 Ondřej Martinec (3:3).
30:20
29:18
Hosté se ženou do útoku.
28:13
27:54
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #21 Jan Zátka, asistoval #3 Ondřej Martinec (2:3).
27:02
26:12
Domácí rozehrávají od vlastní branky.
26:05
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #65 Lubomír Silvestr, asistoval #21 Adam Dvořák (1:3).
20:45
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #5 Daniel Dolejš bez asistence (1:2).
20:01
První buly druhé třetiny vyhrávají hosté.
16:01
Po faulu Tejnora rozehrávají hosté na polovině hřiště.
15:02
DObrý zákrkok Dvořáka.
14:05
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #99 Petr Dvořák, asistoval #21 Adam Dvořák (1:1).
14:01
13:00
12:59
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Filip Cobl, asistoval #26 Martin Tejnor (1:0).