0:0
0:1
1:0

TJ Sokol Jaroměř - FAT PIPE Traverza 5:4p
9. Jiří Hofman, 11. Vojtěch Výborný, 12. Tomáš Hejzlar, 18. Tomáš Hejzlar, 65. Vojtěch Výborný - 8. Marek Chlumský, 10. Radim Fořt, 20. Mikuláš Plášek, 54. Tomáš Vávra; rozhodčí: David Bezucha - Michal Bezucha; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; diváků: 74; zásahy brankářů: Mikuláš Futschik 13 - Josef Bína 17; po třetinách: 4:3, 0:0, 0:1, 1:0;
Komentář domácích Balcar Roman (Vedoucí):
Souboj s Traverzou je vždy na hraně a tvrdě do těla. Prvních osm minut se však na hřišti hrálo opatrně a pro diváka celkem nuda. Pak se rozjela přestřelka a padlo sedm gólů. Defenziva obou týmů se po zbytek základní hrací doby zlepšila. Traverza však byla v závěru gólová a zápas tak šel do prodloužení. Nakonec jsme týmem šťastnějším a vítězným a bereme alespoň dva body. Díky soupeři za zápas a děkujeme fans za podporu !!
Komentář hostů Čechák Jan (Vedoucí):
Klasické jaroměřské peklo nás neusmažilo a odehráli jsme na této palubovce poctivý silový florbal, na který jsme zvyklí. Dělba bodů zasloužená, prodloužení už bylo vabank a radoval se šťastnější.
Díky všem dvanácti statečným Traverzákům, kteří nenechali domácím nic zadarmo.
Díky za pěkný zápas hodný play off
65:00
Střely v prodloužení: 4:1
64:41
64:41
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #24 Vojtěch Výborný, asistoval #23 Milan Sucharda (5:4).
64:40
Krásná střela od vojtěcha výborného, která zaručila jeho titul nejlepší hráč utkání domácích.
64:23
Vyloučen hráč #12 Ondřej Valenta družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za opakované přestupky.
64:00
Na míčku hostí, kteří né tak agresivně jako Jaroměř, útočí.
62:30
Útoky Jaroměře se zesilují, ale  Traverza má opravdu výtečného golmana.
62:00
Hejzlar Tomáš se zničehonic objevil před brankou hostí, bohužel však nevystřelil.
61:30
Proboření mantinu, který skončil o metr mimo. Následovaný dalším pádem mantinelu. Letecké střely jsou nejčastější typ střel.
61:00
Traverza má u lévého středa, ale střílí mimo.
60:30
Oba tými nepřetžitě a marně střílí, ale nic.
59:53
Jaroměř na poslední tři vteřiny střílí, ale bez výsledku.
59:00
Právě probíhá poslední minuta poslední třetiny a všichi se nepřetržiě snaží. Pokud by Jaroměř vyhála byla by druhá.
58:00
Jaroměř s vervou útočí, ale kvůli zfaulování nestřílí a hráč Traverzy je tak vyloučen.
57:30
Jaroměř cítí že tohle může být její šsnce a tak rychle a nepřetržitě útočí, marně.
57:16
Vyloučen hráč #51 Marek Chlumský družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za sekání.
57:00
Rychlé vypíchávání míčku Traverzy  znamená další neúspěšné útočení ze strany Jaroměře.
56:00
Standartní situace před brankou soupeře se týmu hostí nepovedla a trefili se do golmana.
55:00
Sedláček Daniel střílí, ale rychlá hra Traverzy značí to že střela bude neúspšná.
54:00
V běhu byl odstrčen Tomáš Hejzlar, který to nestihl ubrzdit a dveřmi opuští halu.
53:53
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #24 Tomáš Vávra, asistoval #47 Tomáš Kuzma (4:4).
53:00
Sedláček Daniel zabíhá za branku hostí, kde se nestačí vymotat. A tak střílí špatně.
52:00
Janeček Michal se snaží vystřelit, ale golmana zastává obránce, která odpaluje míček pryč.
51:00
Brutálnější situace u pravého rohu u branky Jarměře, ale nic vážného. Vše se rychle vyřeší.
50:00
Tomáši hejzlarovi se před brankou hostí připletl obránce, kvůli tomu nevystřelil.
49:00
Přehrávání od hostí se se nedaří a my vidíme rozehrávací útok.
48:00
Traverza úročí a my vidíme né moc výraznou hru z obou týmů.
47:00
Útok Jaroměře je marný a pomalý, ale Jaroměř nemé v plánu ůtočit, ale udřžet si skóre.
46:00
Hra se uklidňuje a po silných výpadech hostí se Jaroměř stahuje a přeskupuje.
45:00
Krásná souhra Traverzy před brankou zase míček letí mimo a my vidíme domácí u míčku.
44:00
Vypjatá situace u pravého rohu u domácích jeden na tři se rychle vyřešila a Jaroměř Přešla do útoku.
43:00
Díky výskoku týmu hostí Jaroměř má míčak a u mantinelu provádí rychlý útok na bránu.
42:00
Vidíme časté střídání od obou týmů dobrou střelu Tomáše Hejzlara. Tu však zablokoval golman Traverzy.
41:00
Utočí hostí a my vidíme velkou leteckou přihrávku, kterou ale zablokuje oránce domácích.
40:01
Poslední úvodní buly pro nedočkavou Jaroměř.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 5:8
40:00
39:30
Jaroměř na poslední chvíli střílí z půlky. Golman, ale věe chytil.
39:00
Ubýhá poslední minuta zápasu a vidíme skvěle sehrané útoky hostí a špatnější přihrávky domácích.
38:00
Nehezké obsekání od Jaroměře skončilo marnou střelou z rozehrání Traverzy.
37:00
Pudich Jan špatně spracoval míček těsně před brankou Jaroměře, kvůli tomu nevystřelil.
36:00
Šance, z obehrání celé obrany týmu hostí, se však nevydařila a my můžeme vidět míček těsně před brankou.
35:00
Hra se uklidnila a jaroměř se přeskupuje na odtažitou hru. Traverza pořád usilovně střílí, ale bez výsledku.
34:00
Valenta ondřej získává míček z rozhrávky u branky soupeře v levo ale trefuje se úplně mimo hřiště.
33:00
Krásná šance levého útočníka Jaroměře k levému břevnu branky, míček se však odráží od golmanovi helmy.
31:30
Bagin Vojtěch střílí, ale je blokován obranou Jaroměře, které obrací hru u levého mantinelu.
30:00
Hra 4 na 4 je extrémě svižná a Jaroměř útočí a odtažitá hra Traverzy pokračuje.
28:55
Vyloučen hráč #8 Miroslav Nepraš družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za hrubost.
28:55
Vyloučen hráč #8 Martin Kašík družstva FAT PIPE Traverza na 2 minuty za hrubost.
28:00
Tým domácích hrají v plném počtu a dělostřeleckými ranami dávají silné střely do obrany Traverzy.
27:00
Krásný útok jaroměře, ale zmařila obrana hostí jako kámen, která se nebojí použít velké množství síly.
26:10
Vyloučen hráč #77 Michal Nožička družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za zdržování hry.
25:00
Hráčům zas a znova dochází trpělivost a to i protože se hraje hra 5 na 3.
24:26
Vyloučen hráč #23 Milan Sucharda družstva TJ Sokol Jaroměř na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:00
Hra se zostřuje a můžeme vidět vyhrocené situac, za které si mnozí chodí sednout.
23:00
Dva na jednoho v podání Hejzlara a Janečka. Míček skončil v boční síti.
22:00
Traverza má na své půlce a hraje zase staženě, nejspíš se znaží zfaulovat a tak se dostat do dobré pozici.
21:00
Traverza prostě chce dát gól a tak rychle útočí s nebývalou vervou.
20:01
Strany se mění ma můžeme vidět odpočaté hráče. Úvodní buly pro Traverzu.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 9:6
20:00
19:50
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #70 Mikuláš Plášek, asistoval #59 Jakub Noha (4:3).
19:00
Právě probíhá poslední minuta první třetiny a málem Tomáš Hejzlar dává gól. Obrana hostí je ale hodně dobrá
18:00
Hostí u domácího pravého rohu u branky, rychle ale opět získává míček Jaroměř, ze straceného míčku za mantinel.
17:18
Tomáš Hejzlar opět nezklamal a po rychlé souhře s Janečkem dává dnes už druhý gól.
17:17
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #11 Michal Janeček (4:2).
16:00
Jaroměř u levého středu rozehrává, ale díky poho tovému vystartovaání hostí strácí míček. Avšak Futschik Mikuláš nezklamal.
15:00
Michal Janeček vypíchává útočníku Traverzy míček a sám u pravého manťáku běží na branku, ale obránce hostí byl rychlejší.
14:00
Traverza na míčku a dychtivě se snaží vyrovnat. Míček však po útoku končí mimo hřiště.
11:10
Užasný a nečekaný gól od Hejzlara, Přitom co silnou střelou se trefil mezi zmatené obránce Traverzy
11:09
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #61 Tomáš Hejzlar, asistoval #71 Daniel Kroupa (3:2).
11:00
Rychlá Jaroměř se dere přes obranu hostí, ale rychlou kličkou a vypíchnutím stráví těsně před brankou míček.
10:09
Vypadá to na poduktivní zápas, protože oba tými se s vervou pouštějí do sebe a snaží se dát gól.
10:08
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #24 Vojtěch Výborný, asistoval #14 Daniel Sedláček (2:2).
09:56
Traverza překvapuje a po minutě dává z půlky gól.
09:55
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #14 Radim Fořt, asistoval #70 Mikuláš Plášek (1:2).
08:44
Jaroměř, se sle nevzdává a s vervou dávají rychlý gól nad levou ruku golmana.
08:43
Branku družstva TJ Sokol Jaroměř vstřelil #88 Jiří Hofman, asistoval #8 Miroslav Nepraš (1:1).
07:40
Hostí předvádějí, že když chtějí můžou vyrazit rychle vstřív brance domácích a dávají brilantní gól.
07:39
Branku družstva FAT PIPE Traverza vstřelil #51 Marek Chlumský, asistoval #14 Radim Fořt (0:1).
07:00
Kašík Martin střílí za standartky, které vznikla nedovoleným bránění, ale Jaroměřští blokují střelu.
06:00
Sedláček Daniel z Jaroměře běží na bránu, prolítá ladně obranou, ale bohužel to brankář chytil.
05:00
Jak můžeme vidět hlavní předností týmu hostí jsou rychlé střely, skvěle to využívají při své stažené a né moc aktivní hře.
04:15
Buly vpravo na středu, ze zajímavé situace, vyhrává Traverza.
04:00
Hostí útočí, ale netrefují se. Jaroměř rychle bere míček a nepozornou Traverzu přehrává.
02:30
Tým hostí jsou odtažití a drží se vzádu. Toho domácí využívají a rychle přechází do útoku.
02:00
Traverza útočí, ale Jaroměř je rychlá a obrací chod hry.
00:01
Prvního buly se zmocnila Jaroměř, která automaticky vyrazili vstříc brance soupeře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Bezucha a Michal Bezucha.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Traverza: brankář: Josef Bína; hráči v poli: Marek Chlumský, Ondřej Schuller, Radim Fořt, Jan Pudich, Vojtěch Bagin
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Jaroměř: brankář: Mikuláš Futschik; hráči v poli: Filip Krigovský, Erik Mikas, Tomáš Hejzlar, Daniel Kroupa, Michal Janeček