1:0
1:0
- : -

Orka Čelákovice B - FBC Lions Mladá Boleslav 2:3pn
20. Adam Kavalier, 33. Adam Stehlík - 8. Tomáš Kubín, 11. Tomáš Kubín, N Lukáš Pozníček; rozhodčí: Antonín Keprta - Filip Bollardt; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vojtěch Nockin ? - Vladimír Richter ?; po třetinách: 0:2, 1:0, 1:0;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva Orka Čelákovice B hráč #66 Adam Kavalier , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Lions Mladá Boleslav hráč #25 Zdeněk Kvapil , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Orka Čelákovice B hráč #21 Jakub Jareš , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Lions Mladá Boleslav hráč #91 Lukáš Pozníček a vstřelil rozhodující gól (2:3).

Nájezd na branku provedl z družstva Orka Čelákovice B hráč #68 Ondřej Čech , ale gól nevstřelil.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
32:59
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #34 Adam Stehlík, asistoval #44 Dominik Dítě (2:2).
24:00
24:00
19:16
Branku družstva Orka Čelákovice B vstřelil #66 Adam Kavalier, asistoval #43 Tomáš Sadil (1:2).
12:00
12:00
10:40
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil #12 Tomáš Kubín, asistoval #16 Václav Herčík (0:2).
08:50
Vyloučen hráč #68 Ondřej Čech družstva Orka Čelákovice B na 2 minuty za bránění ve hře.
07:31
Branku družstva FBC Lions Mladá Boleslav vstřelil #12 Tomáš Kubín, asistoval #25 Zdeněk Kvapil (0:1).