2:4
0:2
- : -

Kanonýři Kladno - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:10
15. Jakub Kabourek, 34. Karel Frýba, 35. Matěj Čika - 2. Jan Skalník, 5. Jakub Kříž, 17. David Slončík, 18. Matěj Šmerda, 25. Dominik Vinárek, 39. Jan Sitora, 40. Jan Skalník, 40. Kryštof Vašňovský, 49. Nikolas Vizváry, 59. Jan Skalník; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 4:6; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Lukáš Hekl 27 - Matěj Prašivka 23; po třetinách: 1:4, 2:4, 0:2;
Komentář domácích Novák Jan (Trenér):
Technicky jsme na tom dneska nebyli vůbec dobře. K tomu příšerné přesilové hry, naše neschopnost rozehrát proti vytaženému bloku a zároveň naše nedostatky v obraně. Výsledek hovoří za vše.
Komentář hostů Veselý Jaromír (Vedoucí):
Celkem optimistické utkání bez vážného výpadku se dvěma zásadními problémy, fauly a neproměňování šancí.
To jak dementně chodíme do soubojů je fakt přebíjející to co děláme dobře.
Jinak slušné utkání s konečně suverréním výsledkem.
60:00
Střely ve 3. části: 4:13
60:00
58:59
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #77 Jan Skalník, asistoval #91 Nikolas Vizváry (3:10).
58:05
Vyloučen hráč #4 Hynek Holakovský družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
57:34
Douša skřípnutý v rohu dvěma soupeři úspěšně vybojoval míček.
56:22
Slončíkova střela těsně minula branku.
53:50
Vyloučen hráč #65 Matěj Mach družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
52:47
Hekl prudce vystřelil levou ruku a zabránil tak dalšímu gólu.
52:27
Čika se trefuje do helmy Prašivky.
51:03
Vyloučen hráč #27 Jan Sitora družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
50:52
Kladno se snaží neztratit míček během odloženého vyloučení.
50:07
Prašivka srazil nebezpečnou střelu Holakovského k zemi.
49:02
Vinárek kličkuje mezi kladenskou obranou, nakonec vybojoval rozehrávku z rohu.
48:26
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #91 Nikolas Vizváry, asistoval #66 David Slončík (3:9).
47:13
Číka se rozmýšlel, jestli nahrát, nebo vystřelit, nakonec zkusil sřelu, která však končí mimo.
46:11
Vyloučen hráč #40 Dan Peterek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
42:53
Vítkovice kombinují na útočné polovině, pro Kldno nebude jednoduché získat míček.
41:18
Vyloučen hráč #98 Šimon Procházka družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
41:13
Vítkovice se od začátku třetiny drží na míčku.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 13:13
40:00
39:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #32 Kryštof Vašňovský, asistoval #40 Dan Peterek (3:8).
39:13
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #77 Jan Skalník, asistoval #13 Filip Szemla (3:7).
39:13
Trio Vinárek, Szemla, Skalník se dostali na útočnou polovinu kde byl pouze Tomášek.
38:25
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Jan Sitora, asistoval #33 Jakub Rohel (3:6).
35:39
Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil #66 David Slončík.
35:39
Sklončík prokličkoval přes Hübnera u branky, kde byl zesekán Křížem, nyní pojede najezd.
34:12
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #15 Matěj Čika bez asistence (3:5).
34:12
Čika se sám dostal na útočnou polovinu, kde využil šance.
33:54
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #89 Karel Frýba bez asistence (2:5).
32:45
Čikově střele chybělo pár čísel.
31:47
Hekl úspěšně zakročil na Ruckiovu prudkou střelu.
30:02
Čermák v krásné šanci před bránou, míček mu ale sklouzl.
28:53
Horák oblkíčen za soupeřovou bránou, nakonec si našel uličku.
26:51
Gabriel nezpracoval míček, který utekl zpět až za vlastní bránu.
24:33
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Dominik Vinárek bez asistence (1:5).
24:33
Nehlídaný Vinárek spatřil místo v Heklově brance.
22:48
Szemla rozehráva před bránou, jeho střela ale kounčí v Kladenské zdi.
22:13
Vyloučen hráč #17 Matěj Šmerda družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
20:56
Čika překvapil Vašňovského ze zadu a přebral si od něho míček.
18:46
Vyloučen hráč #42 Matěj Gabriel družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
18:23
Šmerda se s míčkem rychle klidí z nebezbečného prostoru před bránou.
17:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Matěj Šmerda, asistoval #8 Dominik Vinárek (1:4).
16:36
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #32 Kryštof Vašňovský (1:3).
16:36
Vašňovský při rozehrávce z rohu na Sklončíka, ten už si našel místo Heklově v brance.
15:35
Kladno už je také v plném počtu.
15:04
Vitkovice v plném počtu.
14:11
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #7 Jakub Kabourek, asistoval #81 Martin Čermák (1:2).
13:29
Vyloučen hráč #69 Hugo Hübner družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
13:02
Vyloučen hráč #77 Jan Skalník družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
12:58
Kladno kombinuje během odloženého vyloučení.
12:56
Vašňovský střílí ze středu, jeho střela ale neprošla přes Čiku.
08:57
Hübner zkusil sám na brankáře, Prašivka ale rychle zakročil.
08:39
Špaček nezkrotil skákající míček.
06:42
Tomášek na Čermáka před kasou, střela se zastavuje o Prašivku.
05:12
Vyloučen hráč #40 Dan Peterek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
04:18
Vlastní branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #73 Jakub Kříž (0:2).
03:05
Čermák rozehrává před bránou, nahrávka Špačkovi se však nezdařila.
02:51
Vítkovice nechtějí podcenit začátek, postupují opatrně.
01:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #77 Jan Skalník, asistoval #8 Dominik Vinárek (0:1).
00:31
Čermákův postup zastavil Gabriel.
00:01
Vítejte na online přenosu 10. kola celostátní soutěže juniorů. Utkají se Kanonýři Kladno a SC TEMPISH Vítkovice. Zápas za nedlouho začne, přejeme příjemnou zábavu.
00:01
Úvodní buly pro Kladno
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Josef Monzer a Lukáš Procházka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Matěj Prašivka; hráči v poli: Matěj Gabriel, Dan Peterek, Kryštof Vašňovský, Nikolas Vizváry, David Slončík
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Lukáš Hekl; hráči v poli: Hynek Špaček, Ferdinand Tomášek, Martin Čermák, Dominik Horák, Jakub Kabourek