2:1
3:2
- : -

FBC 4CLEAN Česká Lípa - PSG PANTHERS OTROKOVICE 6:8
11. Radek Krajcigr, 29. Radek Krajcigr, 38. Václav Vavruška, 49. Daniel Štěrba, 50. Jan Peška, 60. Radek Krajcigr - 1. Jakub Grich, 2. Peter Nehila, 3. František Vykopal, 6. Samuel Kelemen, 17. František Vykopal, 40. František Vykopal, 44. František Vykopal, 49. František Vykopal; rozhodčí: Michal Prouza - Petr Rogowski; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 342; zásahy brankářů: Marek Netopilík 0, Jan Dvořák 9 - Adam Kohút 25; po třetinách: 1:5, 2:1, 3:2;
Komentář domácích Derka David (Trenér):

Komentář hostů Ševčík Karel (Trenér):

60:00
Střely ve 3. části: 11:4
60:00
59:57
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #3 Jan Peška (6:8).
59:03
Štěrba střílí od mantinelu.
58:32
Hosté si přihrávají míček po celém hřišti.
57:52
Vyloučen hráč #4 Milan Tichý družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
57:28
Střela do tyčky hráč #86 Maxim Šefčík družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE .
57:28
Výborný zákrok Dvořáka.
56:44
Nyní Mlejnek ve velké šanci.
55:27
Domácí stále na útočné polovině, mají nespočet šancí.
54:15
Domácí rozehrávají v útočném rohu, do útoku se ale ženou hosté.
53:21
Slaný pálí z poloviny hřiště.
52:27
Slaný nyní rychlé tři střely.
51:06
Neskotečná šance Krajcigra brankou nekončí.
50:43
Štěrba se rozebíhá do útoku a jde do střely.
49:44
Buly vyhrávají domácí a hned znovu v útočných pozicích.
49:43
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #3 Jan Peška, asistoval #77 Radek Krajcigr (5:8).
49:25
Slaný ve velké šanci, ale přestřeluje.
48:49
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #66 Daniel Štěrba, asistoval #55 Jakub Jirsa (4:8).
48:25
Buly vyhrávají domácí a jdou ihned do útočných pozic.
48:24
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #24 Peter Nehila (3:8).
47:10
Trestné střílení družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE neproměnil #88 František Vykopal.
47:10
Buly v v rohu domácích vyhrávají domácí, Stárek se rozebíhá a předává míček Peškovi.
46:24
Slaný nyní výborně zablokoval střelu.
45:46
Slaný u míčku, posílá Tichému, ale zpět už míček nechce.
44:35
Po nahrávce od Tichého do velkého brankoviště ve velké šanci Vavruška.
43:31
Buly vyhrávají hosté a domácí znovu ttlak po zisku míčku.
43:30
42:29
Celek hotsů rozehrává ve vlastním orhu, domácí hned jdou do tlaku.
41:39
Peška skvěle získává míček, posouvá na Vavrušku a ten přestřeluje.
40:01
První buly třetí třetiny vyhrávají domácí, hosté tentokrát nejdou napadat, čekají na polovině hřiště co domácí celek vymyslí za kombinační akci do které pouští Krajcigr a Mlejnek.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:3
40:00
39:39
Po šestém gólu hotsů vyhrávají buly hosté.
39:38
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #12 Martin Grlický (3:6).
38:03
Přesilovky se dočkali i hosté, začínají z lehka přihrávakama na polovině hřiště, s výrazně menším tlakem do zakončení než mají tuto třetinu domácí.
37:56
Vyloučen hráč #50 Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
37:12
Třetí branka domácíh obrovsky nakopla jak diváky k fandění tak i hráče k neskutečnému tlaku do branky a k zakončení.
37:04
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #96 Václav Vavruška, asistoval #66 Daniel Štěrba (3:5).
36:24
I přesto, že domácí hrají přesilovku tak u míčku jsou převážně hosté. Zároveň také všechny střely domácíh jsou zatím do bloku.
35:18
Domácí mají druhou přesilovou hru a tak i větší šanci na zmenšení vedení hostů, začíná se střelou Slaného do bloku.
35:16
Vyloučen hráč #12 Martin Grlický družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
34:11
Krajcigr netrefuje poloprázdnou branku, ale jsme již znovu u míčku a do střely jde Stárek.
33:17
Tichý střílí jedovatou střelu k zadní tyči, Peška se ještě pokusil dorazit míček.
32:37
Domácí přecházejí na útočnou polovinu a Vavruška střílí do bloku.
31:58
Střela do tyčky hráč #20 Antonín Stárek družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa .
31:09
Hosté roezhrávají na polovině hřiště, vrací se na vlastní polovinu a domácí si je rozebírají osobně.
30:17
Hosté rozehrávají v útočném rohu, míček posílají obráncům.
29:47
Tichý střílí od mantinelu na zadní tyč golmana hostů, dorazit míček do sítě se ještě pokusil Jirsa.
28:58
Po druhé brance domácích vyhrávají buly hosté a domácí ihned tlak na míček, který získává Peška.
28:57
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #66 Daniel Štěrba (2:5).
28:17
Vavruška posílá míček před branku na Pekárka, ten však nestihl v té rychlosti zareagovat.
27:15
Domácí rozehrávají v útočném rohu a do střely z otočky se dostává Vavruška.
26:32
Krajcigr získal míček, běží na branku, ale kličkou do dvou hráčů o míček přichází.
25:21
kouba je faulován a tak domácí rozehrávají u střídačky hostů, do střely se dostává Pekárek.
24:30
Do velké šance se nyní dostává Krajcigr s Peškou.
23:13
Tichý vybíhá od poloviny hřiště, dostává se do střely, ale golman hostů jeho střelu chytá.
22:44
Po nahrávce od Jirsy se do velké šance dostává Krajcigr, ale branku netrefuje.
21:34
Hosté rozehrávají ve vlastním rohu a hned se přesouvají do útoku kde si připisují další dobrou šanci.
20:53
Oba týmy na hrací plochu posílají čerstvé síly a hosté se rozebíhají do útoku, ale ztrácí míček a Vavruška jde do střely.
20:01
PRvní buly drhé třetiny vyhrávají domácí a hned na nich jde vidět větší snaha vyrovnat brankový stav a teda větší tlak na branku hostů.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 10:10
20:00
19:29
Hosté u míčku, pokouší se dostat na útočnou polovinu, ale domácí jim to zatím svým tlakem nedovolují.
18:16
Domácí aktivně napadají po celé ploše hrací plochy, ale bez zisku a hosty pouští k dalšímu zakončení.
17:37
Domácí nyní vytváří velký tlak do branky hostů, ale nemohou se dostat k zakončení.
17:21
Pekárek v šanci, ale přestřeluje.
16:38
Vavruška kombinuje s Pekárkem a dostávají se do střelecké šance.
16:16
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #88 František Vykopal, asistoval #33 Jiří Halama (1:5).
15:37
Domácí si přihrávají na polovině hřiště, Mlejnek se rozebíhá do střely, ale je faulován a tak domácí mají standartní situaci za polovinou hřiště.
14:52
Hosté přechází do útoku, kde míček získává Pekárek a posílá míček Koubovi před branku hostů.
13:50
Domácí se pokouší dostat na útočnou polovinu a do šance se dostává Krajcigr.
12:19
Hosté rozehrávají ve vlastním rohu a v klidu si přihrávají na vlastní polovině a vyčkávají na rekace domácích.
11:24
Slaný přihrává Vavruškovi a ten branku přestřeluje.
10:21
Po první brance domácích vyhrávají buly domácí, Pekárek přihrává Mlejnkovi a hra se přesouvá na polovinu hostů.
10:20
10:02
Hosté získávají míček, ale v  zápětí ho ztrácí a inkasují branku.
09:30
První střelu na branku v přesilovce si připisuje Vavruška.
09:01
Všechny střely domácíh zatím pouze do bloku.
08:07
Domácí mají první přesilovou hru utkání a tak i větší šanci vstřelit branku.
08:06
Vyloučen hráč #24 Peter Nehila družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za sekání.
07:10
Hra se rychle přelévá ze strany na stranu, zatím výhodněji pro hosty.
06:20
Domácí roezhrávají od vlastní střídačky, Mlejnek posílá míček Štěrbovi a ten probíhá až k zakončení.
05:27
Buly vyhrávají domácí a jdou hned do útoku.
05:26
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #10 Samuel Kelemen, asistoval #97 Jakub Grich (0:4).
05:26
Střídání brankáře. Nový brankář #1 Jan Dvořák družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa
04:47
Hosté si připravují útočnou kombinaci, ale domácí je vytlačují až za branku.
04:04
Hosté v útoku, ale o míček je připravuje Slaný a domácí si jdou vystřídat.
03:02
Domácí rozehrávají ve vlastním rohu a připravují se na přechod do útoku.
02:40
Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
02:40
02:36
Štěrba získává míček a střílí do bloku.
01:41
Domácí celek rozehrává v útočném rohu a míček posílají obránci Mljenkovi.
01:17
Uběhla skoro jedna minuta a hosté si připisují další branku.
01:16
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #24 Peter Nehila, asistoval #23 Filip Hrabal (0:2).
00:29
Po rychlé brance hotsů buly vyhrávají domácí a přebíhají do útočných pozic.
00:28
Branku družstva PSG PANTHERS OTROKOVICE vstřelil #97 Jakub Grich, asistoval #28 Lukáš Kubíček (0:1).
00:01
Oba týmy jsou již nastoupeny k zahajovací buly dnešního utkání, kterou vyhrávají hosté a domácí chtějí ihned získat míček.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Prouza a Petr Rogowski.
00:00
00:00
Line-up hostů PSG PANTHERS OTROKOVICE: brankář: Adam Kohút; hráči v poli: Lukáš Kubíček, Jiří Halama, Samuel Kelemen, Martin Grlický, Jakub Grich
00:00
Line-up domácích FBC 4CLEAN Česká Lípa: brankář: Marek Netopilík; hráči v poli: Antonín Stárek, Lukáš Mlejnek, Daniel Štěrba, Ondřej Kopič, Radek Krajcigr