5:1
4:1
- : -

FbK Orlicko-Třebovsko A - FbK TJ Svitavy 9:6
25. Patrik Jurco, 26. Tadeáš Vaněk, 31. Vojtěch Šmíd, 35. Vojtěch Šmíd, 40. Vojtěch Šmíd, 45. Jan Horák, 45. Tomáš Langer, 49. Štěpán Kapoun, 58. Tomáš Dryml - 2. Ladislav Vašák, 14. Ladislav Vašák, 15. František Pešl, 17. Ladislav Vašák, 31. Josef Prudil, 59. Tomáš Hynek; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Lukáš Drahný; vyloučení: 3:1 + Miroslav Otáhal 4; využití: 1:1; diváků: 111; zásahy brankářů: Jakub Hrdlička 17 - Filip Lamař 18; po třetinách: 0:4, 5:1, 4:1;
Komentář domácích Typl Jiří (Trenér):
První třetina sice byla v naši režii, ale soupeř jednoduše trestal naše chyby. Hráli jsme naivně a složitě. Od druhé třetiny jsme zjednodušili hru a začali se snadno prosazovat. Třetí třetina byla už jen dohrávací a nesmyslně plná řečí a negativních emocí. Týmu díky za energii a soupeři za zápas.
Komentář hostů Sauer Vít (Vedoucí):
V dnešním utkáním se nám vydařila pouze první třetina. Ve druhé třetině postupně domácí vyrovnali hru, ve třetí třetině dokonali obrat. Hrozně moc mrzí, že jsme soupeře dostali do zápasu sami vlastními chybami. Děkuji za utkání.
60:00
Střely ve 3. části: 7:9
60:00
58:59
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #7 Tomáš Hynek, asistoval #16 Ondřej Mach (9:6).
58:59
Tento tah Svitavám vychází.
58:45
Svitavy odvolávájí brankáře a zkouší hru v šesti.
58:38
Trestné střílení družstva FbK Orlicko-Třebovsko A neproměnil #21 Štěpán Kapoun.
58:27
Vyloučen hráč #72 Matyáš Holub družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za nesportovní chování.
57:44
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #77 Tomáš Dryml, asistoval #23 Petr Stolín (9:5).
57:44
OT krásně sehrálo standartní situaci a zvyšuje na 9:5.
55:38
Čížek si krásně obvodil všechny hráče ze Svitav, bohužel pro něj skončila jeho střela na tyči.
50:28
Brankář domácích Hrdlička dnes předvádí skvělé zákroky.
49:22
Vyloučen hráč #30 Tomáš Langer družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:52
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #21 Štěpán Kapoun, asistoval #28 Patrik Jurco (8:5).
48:52
OT využívá přesilovku a zvyšuje na 8:5.
45:37
Vyloučen hráč #21 Miroslav Otáhal družstva FbK TJ Svitavy na 2+2 minuty za hrubost.
44:29
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #30 Tomáš Langer, asistoval #72 Matyáš Holub (7:5).
44:09
OT obrací zápas ve svůj prospěch.
44:08
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #9 Jan Horák, asistoval #61 Vojtěch Šmíd (6:5).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:6
40:00
39:16
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #28 Patrik Jurco (5:5).
39:16
OT necelou minutu před koncem třetiny vyrovnává.
34:25
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #21 Štěpán Kapoun (4:5).
30:22
OT se nevzdává a přidává další branku.
30:21
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #61 Vojtěch Šmíd, asistoval #9 Jan Horák (3:5).
30:08
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #11 Josef Prudil, asistoval #25 Ladislav Vašák (2:5).
27:50
Vyloučen hráč #33 Dominik Zlesák družstva FbK Orlicko-Třebovsko A na 2 minuty za blokování florbalky.
25:14
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #29 Tadeáš Vaněk, asistoval #33 Dominik Zlesák (2:4).
24:26
Branku družstva FbK Orlicko-Třebovsko A vstřelil #28 Patrik Jurco, asistoval #9 Jan Horák (1:4).
20:00
20:00
Střely v 1. části: 11:8
20:00
16:55
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #25 Ladislav Vašák, asistoval #23 David Říha (0:4).
16:49
Střela Kapouna pouze orazítkovala horní tyč.
16:19
Vyloučen hráč #11 Josef Prudil družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání.
14:44
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #95 František Pešl, asistoval #17 Dominik Kovář (0:3).
13:06
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #25 Ladislav Vašák, asistoval #17 Dominik Kovář (0:2).
11:35
Brankář ze Svitav musí zasahovat na 3x.
08:00
Hra se přelévá ze strany na stranu.
07:49
Střela Martináska rozvlnila pouze boční síťku.
01:31
A už tu máme první branku utkání, to bylo rychlé.
01:30
00:01
Vážení diváci, vítáme vás na dnešním utkání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Jelínek a Lukáš Drahný.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK TJ Svitavy:
00:00
Line-up domácích FbK Orlicko-Třebovsko A: brankář: Jakub Hrdlička; hráči v poli: Tomáš Dryml, Štěpán Kapoun, Vojtěch Šmíd, Patrik Jurco, Jan Horák