3:1
3:0
- : -

Florbal Primátor Náchod - FbC Hradec Králové 7:1
6. Adam Středa, 28. Jonáš Mikšovský, 36. Adam Jakubský, 38. František Donaj, 52. František Donaj, 56. Ondřej Macháček, 59. Adam Jakubský - 25. David Krása; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 157; zásahy brankářů: Vlastimil Skalický 15 - Brandon Bulis 18; po třetinách: 1:0, 3:1, 3:0;
Komentář domácích Třešňák Tomáš (Trenér):
Jsem rád, že jsme dokázali navázat na předchozí zápasy. Oproti předchozím zápasům jsme dokázali hrát 60min a zasloužené vyhráli. Jsem na náchodské hráče pyšný. Teď si užijeme výhru a od zítra se připravujeme na další zápas. Je to cesta a toto byl jeden zápas, musíme pracovat dál! Díky fanouškům za podporu a soupeři za těžký zápas.
Komentář hostů Pokorný Tomáš (Trenér):
Tak konečně v Plechárně byla pořádná atmosféra. Děkujeme naším fanouškům za neskutečnou podporu. My se jim omlouváme, že cesta bude pochmurnější. Bohužel jsme hráli až moc na krásu a nedokázali domácí beton dostatečně otevřít. Soupeři sportovně gratuluji k vítězství. My jdeme pracovat!
60:00
Střely ve 3. části: 13:8
60:00
59:50
DERBY JE NAŠE! Náchod uštědřil hostům debakl a ukázal, kdo je v kraji jednička!
58:24
Další gól do prazdné branky, je hotovo
58:23
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #32 Adam Středa (7:1).
55:34
Macháček dává do prázdné branky a fanoušci hostů už si opět oblékli svá trička!
55:33
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #47 Ondřej Macháček, asistoval #87 Adam Jakubský (6:1).
54:00
Hosté trefili horní tyč Skalického branky
52:00
Hosté hrají bez brankáře
51:48
Fáňa využívá přesilovku neskutečnou bombou od půlky!
51:47
Timeout FbC Hradec Králové
51:47
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #51 František Donaj, asistoval #32 Adam Středa (5:1).
50:21
Náchod bude hrát první přesilovku v zápasu!
50:20
Vyloučen hráč #47 Adam Hušek družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
50:00
Špaček se skvěle prokličkoval mezi hráči soupeře, ale jeho střelu zlikvidoval hostující brankář
48:25
Hraje se takzvaně nahoru-dolu, vidíme spoustu šancí i střel, ale ani jednomu týmu se nedaří vstřelit branku
46:30
I gólman hostů teď pěkným skokem přes celou branku zabránil tutovce Náchoda
45:30
Skokanské číslo Vlasty Skalického!
44:20
Donaj klasicky prokličkoval středem hřiště všechny hráče hostů, ale bohužel nedokázal zakončit
43:45
Náchod ubránil i 2 volné údery z hranice velkého brankoviště!
38:32
Kulatně řečeno to bylo velmi netradiční vyloučení, protože hostující hráč odstřelil balónek a vyloučen byl hráč domácích za zdržování hry
38:31
Vyloučen hráč #58 Marek Svoboda družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za zdržování hry.
37:43
Donaj umlčel všechny neplatící diváky a bylo slyšet pouze, jak hrají jesličky gólmana hostů!
37:42
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #51 František Donaj, asistoval #65 Jonáš Mikšovský (4:1).
35:32
Jakubský posílá svůj tým do dvoubrankového vedení díky pohotové dorážce po nejistém zákroku hostujícího brankáře!
35:31
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #12 Daniel Kříž (3:1).
33:20
J. Mikšovský se po efektní otočce dostal do střelecké pozice, ale Bulis jeho následnou střelu nakonec vyrazil
31:25
Dnešní utkání sleduje 157 diváků! (Včetně zhruba dvacítky fanoušků hostů, kteří odmítnuli zaplatit vstupné...)
29:30
Nejdřív Čečetka a potom i Prause skvěle zablokovali střely hostujících útočníků
28:00
Čečetka trefil boční síť!
27:02
Brácha na bráchu a Náchod opět vede! Jonáš si dvakrát prohodil obránce hostů a nekompromisně zakončil!
27:01
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #65 Jonáš Mikšovský, asistoval #56 Matěj Mikšovský (2:1).
25:15
Hosté jsou zatím ve druhé třetině více na míčku
24:16
Hosté se prosazují po chaotické šermovačce v domácím brankovišti, stav utkání je vyrovnaný
24:15
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #9 David Krása, asistoval #33 Milan Koubek (1:1).
23:45
Donaj blokuje jednu střelu za druhou, dnes přes něj neprojde ani molekula vzduchu!
17:26
Vyloučen hráč #12 Daniel Kříž družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
16:55
Další parádní bloky náchodské obrany
15:00
Náchod rozehrával 2 volné údery za sebou, bohužel ani jeden neskončil za zády bývalého brankáře Náchoda, Bulise
14:00
Další důležitý blok Dalibora Vláška!
13:30
Křížův střelecký pokus mířil tešně nad Bulisovu branku
13:00
Mohli jsme vidět první tvrdý střet u mantinelu, pořadatelé dnes budou mít opravdu hodně práce
12:30
Neskutečný Špaček teď získal míček a uklidnil situaci před brankou
11:00
Náchodská obrana funguje zatím skvěle a hosté se zatím nedostali vůbec k ničemu
09:10
Náchod vytváří tlak na obranu soupeře a za posledních pár minut vyslal několik nebezpečných střel
07:20
Středa vyslal další nebezpečnou střelu od půlky hřiště, tentokrát si s ní hostující brankář poradil
05:23
Náchodští utišili "kotel" hostů a dostávají se vedení!
05:22
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #32 Adam Středa, asistoval #56 Matěj Mikšovský (1:0).