2:1
3:3
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbŠ Bohemians 6:5pn
17. Denisa Bubeníková, 21. Nikola Skoková, 26. Nikola Skoková, 27. Lucie Baldreichová, 36. Michaela Moravcová, N Nikola Skoková - 6. Kateřina Ciblová, 22. Kateřina Ciblová, 26. Kateřina Ciblová, 33. Kateřina Ciblová, 36. Markéta Seidlerová; rozhodčí: Matyáš Vašňovský - Jakub Vycpálek; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; zásahy brankářů: Eliška Držíková ? - Anita Vlachová ?; po třetinách: 0:1, 2:1, 3:3;

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč #37 Kristýna Říhová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #58 Nikola Skoková a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč #36 Markéta Seidlerová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #25 Lucie Baldreichová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #98 Eva Křtěnová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč #94 Kateřina Ciblová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #25 Lucie Baldreichová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč #37 Kristýna Říhová a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV hráč #58 Nikola Skoková a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva FbŠ Bohemians hráč #36 Markéta Seidlerová a vstřelil gól.
36:00
Zahájena trestná střílení.
36:00
35:55
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #64 Michaela Moravcová bez asistence (5:5).
35:39
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #36 Markéta Seidlerová, asistoval #94 Kateřina Ciblová (4:5).
34:42
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
32:37
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Kateřina Ciblová, asistoval #36 Markéta Seidlerová (4:4).
32:00
Timeout FbŠ Bohemians
32:00
Vyloučen hráč #98 Eva Křtěnová družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
26:25
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Lucie Baldreichová, asistoval #58 Nikola Skoková (4:3).
25:57
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #94 Kateřina Ciblová, asistoval #10 Marie Čápová (3:3).
25:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková, asistoval #28 Karolína Lískovcová (3:2).
24:58
Vyloučen hráč #61 Lucie Čermáková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
21:20
20:31
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #58 Nikola Skoková, asistoval #25 Lucie Baldreichová (2:1).
16:36
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Denisa Bubeníková bez asistence (1:1).
13:56
Vyloučen hráč #66 Bára Kováříková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za zvedání florbalky.
12:00
12:00
10:07
Vyloučen hráč #77 Denisa Bubeníková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
07:15
Vyloučen hráč #36 Markéta Seidlerová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
05:51
Vyloučen hráč #34 Tereza Spoustová družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za bránění ve hře.