0:0
0:0
- : -

TJ Sokol Nové Strašecí - Prague Tigers Nehvizdy 0:1pn
rozhodčí: Lukáš Rašovský - Jakub Procházka; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lucie Viedemannová ? - Anna Ondráčková ?; po třetinách: 0:0, 0:0, 0:0;

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers Nehvizdy hráč #11 Eva Malíčková a vstřelil rozhodující gól (0:1).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Nové Strašecí hráč #31 Barbora Petra Hliboká , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers Nehvizdy hráč #92 Anežka Müllerová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Nové Strašecí hráč #31 Barbora Petra Hliboká a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers Nehvizdy hráč #14 Alžběta Pádivá , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Nové Strašecí hráč #20 Viktorie Povolná , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Prague Tigers Nehvizdy hráč #11 Eva Malíčková a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Nové Strašecí hráč #15 Viktorie Štiková , ale gól nevstřelil.