0:0
- : -
FD Teplice

SK BIVOJKY LITVÍNOV - FD Teplice 7:0
4. Eliška Smetanová, 9. Bára Bičíková, 17. Veronika Vodjanská, 20. Kristýna Šilhavá, 20. Anastázie Pechová, 23. Anna Šimková, 24. Anastázie Pechová; rozhodčí: Lukáš Mucha - Jiří Moravec; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Karolína Hoblíková 10 - Kateřina Chrastná 10, Anna Holubová 6; po třetinách: 2:0, 5:0, 0:0;
36:00
Střely ve 3. části: 6:2
36:00
32:45
Vyloučen hráč #33 Eliška Polášková družstva FD Teplice na 2 minuty za špatné střídání.
30:09
Vyloučen hráč #59 Karla Šmucerová družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání.
23:23
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #16 Anastázie Pechová bez asistence (7:0).
22:47
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #28 Anna Šimková, asistoval #77 Tereza Salabová (6:0).
19:58
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #16 Anastázie Pechová, asistoval #18 Kristýna Šilhavá (5:0).
19:19
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #18 Kristýna Šilhavá, asistoval #19 Natálie Němcová (4:0).
16:49
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #14 Veronika Vodjanská, asistoval #50 Aneta Friedrichová (3:0).
12:00
12:00
Střely v 1. části: 7:4
12:00
08:17
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #39 Bára Bičíková bez asistence (2:0).
03:35
Branku družstva SK BIVOJKY LITVÍNOV vstřelil #15 Eliška Smetanová, asistoval #28 Anna Šimková (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Mucha a Jiří Moravec.
00:00
00:00
Line-up hostů FD Teplice: brankář: Kateřina Chrastná; hráči v poli: Barbora Keplová, Nikol Žákavcová, Natálie Peyreková, Johana Pluhařová, Lucie Nedvědová