1:2
1:2
0:0

Torpedo Havířov - S.K. P.E.M.A. OPAVA 6:5pn
6. Jakub Mikulok, 14. Denis Kubiczek, 15. Kamil Peřka, 21. Samuel Řezáč, 49. Dominik Folwarczný, N Dominik Mrowiec - 16. Patrik Posselt, 28. Jiří Šebesta, 32. Jáchym Kuběna, 46. Petr Stejskal, 51. Marek Klečka; rozhodčí: Libor Gavlas - Pavel Hála; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 127; zásahy brankářů: Martin Zapletálek 11 - Kryštof Bezděk 28; po třetinách: 3:1, 1:2, 1:2, 0:0;
Komentář domácích Pěgřimek Lukáš (Trenér):
V podstatě nastal stejný scénář jako v Kopřivnici. Kvalitní první třetina, řešili jsme výborně brejky a měli dobrou mezihru. Ve druhé třetině klasický výpadek, zmar a nervozita. V poslední minutě třetí třetiny jsme měli asi čtyři vyloženky, kdy jsme měli zápas rozhodnout. Štěstí stálo na straně Opavy. Říká se, že nájezdy jsou loterie. Né však když máte v týmu Dominika Mrowieče. Děkuji soupeři za utkání a divákům za návštěvu. Doufám, že to letos nebyl náš poslední vzájemný zápas.
Komentář hostů Trunkát Michal (Trenér):
Tabulku čokolády nemáme, máme aspoň čtvereček. Děkujeme za utkání, ahoj čau.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA hráč #44 Jáchym Kuběna , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #52 Dominik Mrowiec a vstřelil rozhodující gól (6:5).

Nájezd na branku provedl z družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA hráč #36 Marek Klečka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #88 Adam Feber , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA hráč #57 Patrik Posselt a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #52 Dominik Mrowiec a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA hráč #10 Jiří Šebesta a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Torpedo Havířov hráč #66 Marián Kloza a vstřelil gól.
65:00
Zahájena trestná střílení.
65:00
Střely v prodloužení: 3:1
65:00
64:59
Vilím zkoušel backhand, ale Bezděk v pozoru.
64:40
Torpedo na míči.
64:04
Feberova klička před hostující bránou zastavena.
63:11
Opava teď douho na balonu, ale do zakončení se nedostala.
63:09
Vilímovu střelu do růžku hostující golman vyrazil.
62:10
Feber v brejku na Klozu, ten ale bránu netrefuje.
59:59
Opava nic nevymyslela, a tak se jde do prodloužení.
59:40
Opava si drží míč na jednu poslední akci této třetiny.
59:10
Několik vyložených šancí před brankou hostí výborně vyčapal Bezděk.
54:59
Mikulok vybojoval míč a torpedo teď drží Opavu v zámku.
54:10
Křístek mířil do šibenice, ale Bezděk chytá.
53:02
Fanoušci Opavy hlasitě podporují.
51:30
Kuběna z brejku těsně přestřeluje bránu.
50:12
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #36 Marek Klečka, asistoval #18 Daniel Gebauer (5:5).
48:54
Přečíslení 2na1, Klečka na Gebauera, ten z první zpátky na Klečku, který trefuje odkrytou bránu.
48:53
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #77 Dominik Folwarczný, asistoval #86 Jakub Mikulok (5:4).
48:41
Mikulok vybojoval míč a posouvá na Folwarczneho, který přesně zakončuje a posouvá torpedo do vedení.
48:40
Mrowiec nahazoval středem na Mikuloka, ten ale skákavý balón netrefuje.
45:45
Repček z brejku našel na středu Stejskala, který srovnává skóre.
45:44
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #38 Petr Stejskal, asistoval #88 Vojtěch Repček (4:4).
45:00
Feber se snažil protlačit až do brány, hostující obránci ho ale nepustili.
43:50
Holeš nedokázal usměrnit střelu mezi 3 tyče.
43:10
Vlach od poloviny pouze do bloku.
42:40
Torpedo opět trpělivě rozehrává.
42:10
Nepřesnost v rozehrávce torpeda vystihl Kuběna, ale následně míč ztratil.
41:20
Peřka na vlastní polovině vybojoval balónek a vyrazil dopředu, s jeho střelou si ale brankář hostí poradil.
39:10
Stejskal sám před brankou Zapletálka , ale neúspěšně.
38:50
Nebezpečná střela Šulce 20cm nad led, ale branka to není.
36:15
Kuběna v přečíslení na Hronka, tomu ale střela sjela.
34:35
Zeď torpeda před malým brankovištěm Opava nedokázala prostřelit.
34:30
Kuběna nedokázal proměnit únik, ale vybojoval alespoň standartku ve velkém brankovišti torpeda.
34:20
Nebezpečná střela Šochmana z půlky zblokována.
33:20
Repčekovi střela z dobré pozice sjela.
31:36
Kuběna posouvá Opavu na dostřel jedné branky.
31:35
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #44 Jáchym Kuběna, asistoval #69 Jakub Hronek (4:3).
30:22
Mikulok si v samostatném úniku kličkou povodil hostujícího brankáře, ale trefuje pouze tyč.
27:15
Šebesta se rychle zorientoval ve velkém brankovišti a posílá míč za záda Zapletálka.
27:14
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #10 Jiří Šebesta, asistoval #27 Kryštof Malina (4:2).
26:14
Vlach ze zadu nedovoleně hasil, rozhodčí to trestají dvěma minutami.
26:13
Vyloučen hráč #16 Tomáš Vlach družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
25:10
Klečka backhandem pouze do boční síťky.
23:05
Vlach se u mantinelu prokličkoval mezi dvěma hráči, na třetího už ale nestačil.
22:10
Se střelou Posselta si Zapletálek poradil.
22:03
Klečka pouze do bloku.
20:22
Feber z otočky na úplně volného Řezáče, který navyšuje na 4:1.
20:21
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #54 Samuel Řezáč, asistoval #88 Adam Feber (4:1).
20:05
Pracný hned po buly prověřil pozornost  Zapletálka, ten ale jeho střelu chytá.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:5
20:00
19:20
Feber se v situaci 2na1 rozhodl vystřelit, ale Bezděk bez problémů chytá.
15:12
Posselt od mantinelu proměňuje a máme tu první branku pro hosty.
15:11
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil #57 Patrik Posselt, asistoval #10 Jiří Šebesta (3:1).
14:04
Peřka ze středu proměňuje brejk.
14:03
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #73 Kamil Peřka, asistoval #16 Tomáš Vlach (3:0).
13:47
Křístek vybojoval míč v rohu a našel před bránou volného Kubiczka, který zvyšuje na 2:0
13:46
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #23 Denis Kubiczek, asistoval #22 Dominik Křístek (2:0).
12:02
Vilím v situaci 3 na 1 hledal Holeše, ale jeho nahrávka neprošla přes bránícího hráče.
11:01
Šebesta na Hronka, ten těsně míjí bránu domácích.
10:30
Klečkova střela zblokována.
08:20
Dlouhý pas středem na Klozu, ale  ke střele se nedostal.
07:30
Torpedo trpělivě rozehrává.
05:35
Mikulok zápětím od mantinelu prostřeluje Bezděka a otevírá skóre dnešního zápasu.
05:34
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #86 Jakub Mikulok, asistoval #66 Marián Kloza (1:0).
04:30
Posselt v dobré pozici na středu, ale bránu netrefuje.
03:05
Střelu Vilíma Bezděk vychytal.
01:32
Vyloučen hráč #21 Karel Boželník družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hra rukou.
00:40
Vilím ze středu trefuje tyč.
00:01
Úvodní buly ve prospěch hostí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Pavel Hála.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA: brankář: Kryštof Bezděk; hráči v poli: Jiří Šebesta, Karel Boželník, Marek Klečka, Patrik Posselt, David Pracný
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Erik Šochman, Dominik Křístek, Adam Feber, Samuel Řezáč, Denis Kubiczek